پنجشنبه 6 تير 1398 - Thursday, June 27, 2019
تاریخ :1397/10/12 7:37 AM
تشکیل گردان جدید در ارتش صهیونیستی از ترس حزب‌الله
ارتش رژیم صهیونیستی گردان ذخیره جدیدی به عنوان خط مقدم برای مقابله با حزب‌الله لبنان تشکیل داد.

تشکیل گردان جدید در ارتش صهیونیستی از ترس حزب‌اللهبه گزارش بصیرآنلاین، به نقل از تایمز اسرائیل، ارتش رژیم صهیونیستی گردان ذخیره جدیدی به عنوان خط مقدم برای مقابله با حزب‌الله لبنان تشکیل داد.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که گردان ذخیره جدیدی ایجاد کرده که به عنوان خط مقدم مقابله با طرح ادعایی حزب‌الله برای تصرف مناطق شمالی فلسطین اشغالی عمل خواهد کرد.

این گردان که «دروازه‌های آتش» (شعر هائِش در زبان عبری) نام گرفته، دومین اقدام ارتش رژیم صهیونیستی بعد از آغاز عملیات تخریب تونل‌های ادعایی حزب‌الله در مرز شمالی فلسطین اشغالی، از بیم قدرت روزافزون مقاومت لبنان است.

گردان تازه تاسیس دروازه‌های آتش، تحت فرماندهی تیپ «بارام» در مناطق شمالی فلسطین اشغالی است که هدف آن مقابله با طرح ادعایی حزب‌الله برای تصرف الجلیل در صورت وقوع جنگی در آینده است.

اعضای این گردان را نیرو‌های ذخیره‌ای که به‌تازگی از گردان شناسایی در تیپ زمینی «جولانی» مرخص شده‌اند، تشکیل می‌دهند.

سرهنگ «روی لِوی» فرمانده تیپ بارام مدعی است که گردان دروازه‌های آتش دو منظوره است: «ماموریت اول آن دفاع از شهرک‌ها و پست‌های دیدبانی ارتش در نزدیکترین نقطه به مرز است. بعد از تامین امنیت مناطق مذکور، این واحد به فاز تهاجمی وارد شده و به حزب‌الله در داخل لبنان حمله می‌کند».

این گردان همچنین اولین رزمایش خود را از روز سه‌شنبه آغاز کرده که قرار است ۵ روز به‌طول بیانجامد و طی آن حمله به مواضع حزب‌الله را تمرین می‌کنند.

این در حالی است که ایجاد گردان دروازه‌های آتش، در داخل لبنان و رسانه‌های جمعی این کشور با تمسخر و استهزاء مواجه شده است.

«علی شعیب» از روزنامه‌نگاران برجسته لبنانی در صفحه توئیتر خود نوشت: «خدا را شکر که در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که دشمنان ما به‌دلیل ترس از نیروی مقاومت ما، گردان‌های تدافعی تشکیل می‌دهند؛ آنهم بعد از زمانی که می‌گفتند فقط با استفاده از یک گروه موسیقی نظامی هم می‌توانند پایتخت ما را تصرف کنند!»

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.