شنبه 4 خرداد 1398 - Saturday, May 25, 2019
تاریخ :1397/09/14 8:35 AM
کلاهبرداری جدید از طریق دستگاه های کارتخوان
یک مغازه‌دار با ضبط ویدئویی و اشتراک آن در فضای مجازی درباره شیوه جدید برخی از کلاهبرداران از طریق فیش‌های دستگاه کارتخوان توضیح داد.

کلاهبرداری جدید از طریق دستگاه های کارتخوان؛ فروشنده ها هوشیار باشند +فیلمبه گزارش بصیرآنلاین، در روزهایی که اقتصاد کشورمان احوال  خوشی ندارد، مردم در تلاش هستند تا با روش حلال مایحتاج مورد نیاز خود برای زندگی را با کار و تلاش بیشتر تهیه کنند. در این بین هستند افرادی که حاضر نیستند با کار حلال به ثمره دست رنج خود راضی باشند. این گروه از راه های نامشروع و بدور از اخلاق و منش دست به دزدی و کلاهبرداری می زنند.

به تازگی ویدیویی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که در آن یکی از کاسبان توضیح می دهد که چگونه کلاهبرداران روش جدیدی را برای دستیابی به هدف خود انتخاب کرده‌اند. همان طور که در ادامه خواهید دید این مغازه دار بیان می کند در این روش جدید ابتدا فردی به مغازه مراجعه و مبلغ 200هزار تومان جنس خریداری می کند. پس از مدتی همدست این فرد برای خرید به مغازه می آید و با خرید جنسی با مبلغ 20 هزار تومان از مغازه خارج می شود. ساعاتی بعد همان فرد دوباره به مغازه رجوع و ادعا می‌کند فروشنده از طریق دستگاه کارتخوان مبلغی بیشتر از جنس خریداری شده حساب کرده است. این فرد در حالی که فیش 200هزار تومانی فرد اول را ارائه کرده اختلاف 180 هزار تومانی را از فروشنده دریافت می کند.00:00 02:08
کد ویدیو

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.