دوشنبه 19 آذر 1397 - Monday, December 10, 2018
تاریخ :1397/09/10 8:37 AM
تظاهرات ده‌ها هزار نفری علیه ترامپ
تظاهرکنندگان آرژانتینی با برگزاری تظاهرات علیه نشست گروه ۲۰ در بوئنس آیرس پایتخت این کشور از رئیس‌جمهور آمریکا خواستند کشورشان را ترک کند.

به گزارش بصیرآنلاین، به نقل از رویترز، عده زیادی از مردم آرژانتین با برگزاری تظاهرات علیه نشست گروه ۲۰ از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواستند کشورشان را ترک کند. 

تظاهرات‌کنندگان پارچه نوشته‌هایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها نوشته شده بود "نه به گروه ۲۰"، "نه به صندوق بین‌المللی پول" و "ترامپ برو بیرون".

برگزاری تظاهرات ضد ترامپ در آرژانتین همزمان با نشست گروه ۲۰

تظاهرات ده‌ها هزار نفری مردم آرژانتین علیه ترامپ همزمان با نشست گروه ۲۰

مردم آرژانتین همچنین بالون بزرگ "بچه ترامپ" که برای اولین بار هنگام سفر رئیس‌‌جمهور آمریکا به انگلیس در ماه جولای در اعتراض به سیاست‌های او به پرواز درآمد را نیز بر فراز کاخ کنگره ملی آرژانتین در بوئنوس‌آیرس که میزبان نشست دو روزه سران ۲۰ اقتصاد بزرگ جهان است به پرواز درآوردند.

تظاهرات ده‌ها هزار نفری مردم آرژانتین علیه ترامپ همزمان با نشست گروه ۲۰

خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داد دهها هزار نفر از ساکنان بوئنوس‌آیرس، پایتخت آرژانتین، علیه ترامپ و سران سایر کشورهای عضو گروه ۲۰ و همچنین صندوق بین‌المللی پول دست به تظاهرات زدند.

یکی از تظاهرات‌کنندگان به خبرنگار خبرگزاری فرانسه گفت: ما به اینجا آمده‌ایم تا به قدرت‌های بزرگ بگوییم که آنها جایی در کشور ما ندارند. 

برگزاری تظاهرات ضد ترامپ در آرژانتین همزمان با نشست گروه ۲۰

«پاتریسیا بولریچ» وزیر امنیت آرژانتین تهدید کرده است که پلیس کوچکترین ناآرامی و اعتراض خشونت‌آمیزی را در خلال برگزاری نشست گروه ۲۰ تحمل نخواهد کرد. وی همچنین برای کنترل بهتر اوضاع امنیتی در خلال نشست گروه ۲۰ به ساکنان پایتخت (بوئنوس‌آیرس) توصیه کرده است با رفتن به تعطیلات آخر هفته، این شهر را تخلیه کنند.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.