يکشنبه 27 مرداد 1398 - Sunday, August 18, 2019
علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزیحقوق‌های نجومی به نام بازنشستگان به کام مدیرانکُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسیدفرار مالیاتی ترامپ با بزچرانی!صفحه نخست روزنامه‌های امروزخرید زمین با پول دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی را نمی‌توانم رد کنم/ باید بودجه دارویی به حسابی جدا ریخته شودماجرای حساب اجاره‌ای برای باربران بازار‌هاخط‌‌ و‌ نشان «FBI» برای مدعوین کنفرانس «افق نو»هشت تیم لیگ برتر با البسه خارجیمقابله با فساد باید جهادگونه باشد/ در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سمت قله داریمصحبت‌های مقام عراقی از نقش سردار سلیمانی در مقابله با داعشافزایش سطح کیفیت در حوزه دریانوردیفرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحستحقق قانون فارغ از مطبوعات آزاد ناممکن استهمکاری‌های نفتی و بانکی اصلی‌ترین حقوق اقتصادی ایران در برجام استوزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناح‌ها و گروه‌هامجوز واردات برنج صادر شدپنجمین مزه موجود در دنیاگاف جدید ترامپگاف بزرگ بی‌بی‌سی
تاریخ :1397/08/14 8:20 AM
شیخ علی سلمان به حبس ابد محکوم شد
در ادامه روند سرکوب شیعیان در بحرین، دبیرکل جمعیت وفاق اسلامی از سوی دادگاه تجدیدنظر به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش بصیرآنلاین، شبکه اللولوه بحرین از صدور حکم حبس ابد برای شیخ علی سلمان، دبیرکل جمعیت وفاق اسلامی، خبر داد.

دادگاه استیناف بحرین امروز شیخ علی سلمان و شیخ حسن سلطان و علی الاسود، دو تن از چهره‌های سرشناس مخالف رژیم آل‌خلیفه، را به اتهام جاسوسی برای قطر به حبس ابد محکوم کرد.

این دادگاه، حکم برائت شیخ علی سلمان و دو یارش را از اتهاماتی که به آن‌ها وارد شده بود، لغو کرد.

بحرین این سه تن را در پی مشارکت در گفتگو‌هایی که به منظور پایان دادن به بحران بحرین در اوایل سال ۲۰۱۱ و در چارچوب طرح آمریکایی-قطری برای دستیابی به راه‌حل سیاسی انجام شد، به جاسوسی برای دوحه متهم کرد.

مخالفان اعلام کردند حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین نیز در جریان این گفتگو‌ها شرکت داشت و رایزنی‌ها با اطلاع او انجام شد. شیخ حسین الدیهی، معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین، گفت حمد بن جاسم آل ثانی، وزیر خارجه سابق قطر، هنگام برقراری تماس با دبیرکل الوفاق همراه شاه بحرین بوده است.

این اتهامات به تماس‌های تلفنی استناد می‌کنند که سال گذشته بعد از بروز اختلاف چهار کشور عربی با قطر بخش‌هایی از آن تقطیع و از طریق تلویزیون رسمی بحرین منتشر شد.

هیئت منصفه از دادگاه خواست مکالمات ضبط شده به صورت کامل پخش شود، اما دادگاه این خواسته را عملی نکرد.

گزارش کمیته مستقل حقیقت‌یاب بحرین که از سوی شاه این کشور تشکیل شد تاکید می‌کند تماس‌ها با وساطت قطر برای حل و فصل درگیری‌های سیاسی در بحرین برقرار شد.

در پی صدور این حکم، جمعیت الوفاق بحرین در صفحه توئیتر خود نوشت: تیم وکلای مدافع گواهی میانجیگران و کارشناسان را ارائه دادند و در پی آن حکم تبرئه صادر شد، اما نظام اصرار دارد محاکمه را به مزایده سیاسی تبدیل کند تا از مردم صبور بحرین که به جنبش مردمی مسالمت‌آمیز خود برای رسیدن به دموکراسی و آزادی ادامه می‌دهند، انتقام بگیرد.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.