يکشنبه 27 مرداد 1398 - Sunday, August 18, 2019
علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزیحقوق‌های نجومی به نام بازنشستگان به کام مدیرانکُشنده‌ترین بیماری‌ها را بشناسیدفرار مالیاتی ترامپ با بزچرانی!صفحه نخست روزنامه‌های امروزخرید زمین با پول دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی را نمی‌توانم رد کنم/ باید بودجه دارویی به حسابی جدا ریخته شودماجرای حساب اجاره‌ای برای باربران بازار‌هاخط‌‌ و‌ نشان «FBI» برای مدعوین کنفرانس «افق نو»هشت تیم لیگ برتر با البسه خارجیمقابله با فساد باید جهادگونه باشد/ در بخش‌های مختلف دفاعی حرکت جهشی به سمت قله داریمصحبت‌های مقام عراقی از نقش سردار سلیمانی در مقابله با داعشافزایش سطح کیفیت در حوزه دریانوردیفرار کشتی گیر ایرانی از قرعه نحستحقق قانون فارغ از مطبوعات آزاد ناممکن استهمکاری‌های نفتی و بانکی اصلی‌ترین حقوق اقتصادی ایران در برجام استوزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناح‌ها و گروه‌هامجوز واردات برنج صادر شدپنجمین مزه موجود در دنیاگاف جدید ترامپگاف بزرگ بی‌بی‌سی
تاریخ :1397/08/13 7:45 AM
مقابله با تحریم ها نیازمند همگرایی
معاون رئیس جمهور در امور زنان با اشاره به برنامه ریزی دولت برای حل مشکلات اقتصادی گفت: برای مقابله با تحریم ها نیازمند همدلی و همگرایی بیشتر مردم هستیم.

 به گزارش بصیرآنلاین، معصومه ابتکارمعاون رئیس جمهور در امور زنان  گفت: دولت تدبیر و امید برنامه های مشخصی برای دور دوم مشخص کرده است.

وی بیان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های مورد توجه دولت، خانواده و تقویت نهاد و رکن خانواده است‌.

ابتکار با بیان اینکه با توجه به مطالعات، تجربیات دانشگاهیان ، خانواده مهم ترین نهاد رشد و تعالی است، گفت: جوامع باید تلاش کنند این نهاد را با وجود همه فراز و نشیب ها حفظ و مدیریت کنند.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده با بیان اینکه جامعه سالم به خانواده سالم وابسته است، گفت: امروز جامعه ای می تواند اقتصاد پویا داشته باشد که خانواده ای سالم داشته باشد.

وی با بیان اینکه اسیب های مختلفی به نهاد خانواده وارد می شود، اظهار کرد: دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور که بعد از خروج امریکا از برجام به وجود امده است، برنامه ریزی دارد.

وی بیان کرد: اخرین شاخص رشد اقتصادی کشور در اردیبهشت ماه ۱۲.۵ درصد بود و تورم به یک رقمی رسیده بود.

ابتکار با اشاره به روستای خراشاد بیرجند بیان کرد: در این روستا به همت مردم تحولات خوبی اتفاق افتاده که این نشان می دهد که تسهیلات خوبی از محل صندوق ذخیره ارزی داشته ایم.

ابتکار با بیان اینکه طر ح هایی در زمینه آموزش مدیریت کسب و کار و بنگاه داری اجرایی می شود، گفت: مقابله با تحریم ها همکاری و همگرایی بیشتری از سوی مردم می طلبد.

وی با تاکید بر اینکه نباید بگذاریم اقتصاد ما زمین بخورد، اظهار کرد: سری جدید تحریم های آمریکا از دوشنبه اعمال می شود و هدف آن ها این است که اقتصاد ایران را زمین بزنند.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده بیان کرد: تلاش دولت در وهله اول برای تامین معیشت و سپس اشتغال است.

وی با بیان اینکه سیاست های دولت در بودجه ۹۸ توجه به اشتغال و حمایت از تولید است، اظهار کرد: توجه به بخش های صنعت، تولیدات، صنایع دستی و فناوری های نوین از دیگر رویکردها است.

وی با بیان اینکه اعتیاد از دیگر اسیب های موجود در خانواده ها است، گفت: دولت و شورای اجتماعی کشور توجه خاصی به رفع این اسیب دارد.

ابتکار با بیان اینکه تحولات عصر دیجیتال علی رغم اینکه فرصت است، می تواند تهدیدی جدی باشد، اظهار کرد: امروز تقریبا درصد بالایی از خانواده ها در کشور و دنیا با موضوع اختلال ارتباطی مواجه هستند.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: تقویت مهارت های ارتباطی درون خانواده و گفت و گو برون خانواده در کاهش خشونت و آسیب های اجتماعی کمک می کند.

وی بیان کرد: نمی خواهیم نسخه ملی برای استان ها تعریف کنیم، بلکه باید هر استانی نسخه خودش را با همکاری نهاد ها بپیچد.

وی با بیان اینکه طرح گفت و گو ملی خانواده بین نسلی در ۲۴ استان اجرایی شده است، افزود: امید است این طرح در خراسان جنوبی هم اجرایی شود.

ابتکار با اشاره به آسیب های موجود در خراسان جنوبی بیان کرد: نرخ طلاق در خراسان جنوبی پایین تر از متوسط کشوری است که این نشان از فرهنگ غنی استان دارد.
ابتکار: بسته معیشتی دولت به زودی ابلاغ می شود

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با توجه به شرایط ویژه اقتصادی، دولت تصمیم گرفته که بسته معیشتی را به زودی بین خانواده های در معرض آسیب جدی توزیع کند که این امر از نظر تغذیه بویژه در استان های محروم اثرگذار است.

وی ادامه داد:در وضع جدید اقتصادی که آمریکا با هدف گرفتن امید و نشاط مردم تلاش می کند با جنگ روانی و اقتصادی به کشور ضربه بزند، لازم است مسئولان برای کارایی و توجه به مسائل معیشتی بکوشند.

ابتکار با تاکید بر اینکه توجه به معیشت مردم از جهت گیری های مهم دولت است افزود: به طورحتم کشور از این دوران ها با سرافرازی عبور خواهد کرد.

انتهای پیام/س
 
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.