پنجشنبه 30 خرداد 1398 - Thursday, June 20, 2019
تاریخ :1397/07/17 8:17 AM
ماجرای توقیف سهام باشگاه تراکتورسازی
شنیده می‌شود سهام باشگاه تراکتورسازی که به تازگی به بخش خصوصی انتقال یافته، توقیف شده است.

به گزارش بصیرآنلاین، باشگاه تراکتورسازی مدتی پیش به بخش خصوصی واگذار شد و  زنوزی مالکیت این باشگاه را برعهده گرفت اما بر اساس مدارک منتشر شده در فضاى مجازى شنیده می شود امروز دادگستری کل استان تهران  طی نامه ای به فدراسیون فوتبال ابلاغ کرد  که سهام این باشگاه تبریزی توقیف شده است و از هرگونه نقل و انتقال درباره مالکیت و واگذاری سهام این باشگاه باید خودداری شود.


ماجرای توقیف سهام باشگاه تراکتورسازی

طبق اعلام عبدالصمد ابراهیمی وکیل حقوقی فوتبال توقیف سهام یک باشگاه به عنوان شرکت تجاری  به فدراسیون فوتبال ربطی ندارد و باید از طریق ثبت شرکت ها انجام شود. همچنین او بیان کرد صدور این نامه مشکلی برای مالکیت تراکتورسازی ایجاد نمی کند. 

همچنین یک منبع آگاه از فدراسیون فوتبال اعلام کرد نامه هایی مبنی بر صدور توقیف سهام برای تعدادی از  باشگاه های لیگ برتر صادر شده است اما عواقب خاصی ندارد. 

با توجه به اینکه باشگاه تراکتورسازی به تازگی سهامش را به بخش خصوصی فروخته است شاید مالک این باشگاه در مرحله واگذاری تخلف کرده باشد که در متن نامه به آن اشاره نشده است. 

مصطفی موسوی زنوز مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اطلاعی از توقیف سهام باشگاه ندارم و نامه ای هم به باشگاه در این باره ارسال نشده است.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.