جمعه 3 اسفند 1397 - Friday, February 22, 2019
«قاسم قاسمي»؛ ظرفیت و فرصتی که نباید از دست برودحدیث امام سجاد(ع) درباره صداقتچگونه با افراد خودشیفته برخورد کنیم؟تکمیل جدول گروه های لیگ قهرماناناعلام حقوق کارکنان شهرداری تهرانرقص و حرکات غیراخلاقی بدنسازان در تهراننخستین جلسه محاکمه حسین فریدونآرزوی ویژه شهید مدافع وطن چه بود؟مشاهده وضعیت جاماندگان بسته حمایتیصادرات نفت‌خام ایران در سال جاری فراتر از حد انتظار بوده استچگونه آنتن‌دهی مودم وای‌فای را تقویت کنیم؟حقوق‌های زیر ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف شدندخودنمایی دنیای پر رمز و راز نجومحقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتیجزییات نحوه توزیع گوشت تنظیم بازارکام بک رویایی ذوب آهنتصویر صفحه نخست روزنامه‌های امروزتفاوت نشست ورشو و سوچی: یکی به جنگ دعوت کرد و دیگری زندگیادعای نفوذ آمریکا در سیستم موشکی ایران یک دروغ بزرگ استرای دادگاه لاهه ضمانت اجرایی ندارد/ دستگاه دیپلماسی باید آمریکا را وادار به اجرای احکام دادگاه کند
تاریخ :1397/07/17 8:17 AM
ماجرای توقیف سهام باشگاه تراکتورسازی
شنیده می‌شود سهام باشگاه تراکتورسازی که به تازگی به بخش خصوصی انتقال یافته، توقیف شده است.

به گزارش بصیرآنلاین، باشگاه تراکتورسازی مدتی پیش به بخش خصوصی واگذار شد و  زنوزی مالکیت این باشگاه را برعهده گرفت اما بر اساس مدارک منتشر شده در فضاى مجازى شنیده می شود امروز دادگستری کل استان تهران  طی نامه ای به فدراسیون فوتبال ابلاغ کرد  که سهام این باشگاه تبریزی توقیف شده است و از هرگونه نقل و انتقال درباره مالکیت و واگذاری سهام این باشگاه باید خودداری شود.


ماجرای توقیف سهام باشگاه تراکتورسازی

طبق اعلام عبدالصمد ابراهیمی وکیل حقوقی فوتبال توقیف سهام یک باشگاه به عنوان شرکت تجاری  به فدراسیون فوتبال ربطی ندارد و باید از طریق ثبت شرکت ها انجام شود. همچنین او بیان کرد صدور این نامه مشکلی برای مالکیت تراکتورسازی ایجاد نمی کند. 

همچنین یک منبع آگاه از فدراسیون فوتبال اعلام کرد نامه هایی مبنی بر صدور توقیف سهام برای تعدادی از  باشگاه های لیگ برتر صادر شده است اما عواقب خاصی ندارد. 

با توجه به اینکه باشگاه تراکتورسازی به تازگی سهامش را به بخش خصوصی فروخته است شاید مالک این باشگاه در مرحله واگذاری تخلف کرده باشد که در متن نامه به آن اشاره نشده است. 

مصطفی موسوی زنوز مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اطلاعی از توقیف سهام باشگاه ندارم و نامه ای هم به باشگاه در این باره ارسال نشده است.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.