سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
تاریخ :1397/07/17 7:56 AM
زمزمه‌های ادغام معاونت‌های پرورشی و تربیت بدنی
بطحایی گفت: یکی از گزینه‌های محتمل  برای پیاده کردن الگوی چابک سازی،  ادغام معاونت‌های پرورشی و تربیت بدنی است.

محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش؛ درباره وضعیت چابک‌ سازی وزارت آموزش و پرورش و تصمیمات نهایی که در این زمینه اتخاذ می‌شود، اظهار کرد: چابک سازی صرفا به معنای حذف معاونت‌ها نیست و  براساس الگویی که سازمان اداری و استخدامی داده درنظر گرفته است، تشکیلات فعلی باید ساماندهی شود.

وی ادامه داد: ساماندهی تشکیلات و به عبارتی دیگر چابک سازی تشکیلات، به طور قطع با تغییراتی همراه خواهد بود که بخش عمده آن را در اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها مشاهده خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: علاوه بر تغییرات و ساماندهی در سطح ادارات کل، استان‌ها این موضوع در حوزه ستاد هم دنبال می‌شود و  از حیث کاهش حوزه‌ها،  تغییراتی اتفاق می‌افتد.

بطحایی با اشاره به اینکه با وجود این برنامه‌ریزی‌ها همچنان موضوع چابک سازی در حال بررسی است، بیان کرد: در این شرایط هنوز به مرحله خاتمه کار  نرسیدیم و امیدوارم ظرف چند روز آینده بتوانیم به نتیجه برسیم و این موضوع را نهایی کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا معاونت‌های پرورشی و فرهنگی و تربیت بدنی و سلامت در حین این تغییرات حذف خواهد شد یا خیر، ‌گفت: تغییر در معاونت‌ها ممکن است صورت بگیرد اما این موضوع به معنای حذف نیست و ادغام معاونت‌ها را ممکن است داشته باشیم؛ یکی از گزینه‌‌‌های محتمل  برای چابک سازی را می توان ادغام  ۲معاونت مذکور دانست.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: البته به جز ادغام معاونت‌‌های مذکور، با در نظر گرفتن روش‌های دیگری می‌توانیم تمام معاونت‌های موجود  را حفظ کنیم که اکنون در حال بررسی هستیم.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.