سه شنبه 28 خرداد 1398 - Tuesday, June 18, 2019
تاریخ :1397/07/16 8:00 AM
ادامه روند کاهشی نرخ دلار
خیابان فردوسی امروز هم صحنه ایفای نقش فروشندگان ارز‌های رایج است هرچند طبق مشاهدات میدانی، بازار با جو روانی آرامی رو به روست.
ادامه روند کاهشی نرخ دلار/خیابان فردوسی آرام استبه گزارش بصیرآنلاین، خیابان فردوسی امروز هم صحنه ایفای نقش فروشندگان ارزهای رایج توسط بسیاری از دلالان است و طبق مشاهدات میدانی، بازار با جو روانی آرامی رو به روست.
 
آرامش در میدان فردوسی  از ثبات نسبی در این بازار خبر می دهد. پرس و جوهای خبرنگار ما نشان می دهد که دلار هم چنان زیر مدار 12 هزار تومان معامله شده و بیشتر افراد راغب به فروش ارز خود در این بازار هستند.
 
در واقع روند کاهش قیمت همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد پس از انتشار بیانیه کانون صرافان ایرانیان مبنی بر نرخ 10 الی 11 هزار تومانی دلار در تابلوهای خود، این امر محقق شده است.اما هم چنان معضلی به نام گروه های تلگرامی برای افزایش نرخ ارز ادامه دارد این افراد هم چنان در تلاش هستند تا بتوانند نرخ را به وضعیت سابق برگردانند.

 
ادامه روند کاهشی نرخ دلار/خیابان فردوسی آرام است
*در حالی که قیمت دلار زیر 12 هزار تومان معامله می شد اما فضاسازی تلگرامی  شب گذشته  موجی  خلاف این بود
 
همچنین پس از دستور بانک مرکزی،بانک های عامل بر اساس نرخ مصوب در سامانه سنا به خرید و فروش ارز مورد نیاز افراد جامعه می پردازند و در تلاش هستند تا بتوانند با افزایش خدمات به مشتریان ارزی،کاهش نرخ را دنبال کنند.
 
یکی از صرافی های مجاز در بازار ارز  در گفت و گو با خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،می گوید: بازار به حالت عادی بازگشته است و به نظر می رسد که با ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای ارز روند کاهش قیمت به سمتی سوق پیدا می کند که بانک مرکزی پیش بینی کرده است.
 
وی افزود: بازار کاملا آرام و تقریبا خلوت تر از روزهای گذشته است.
 
ادامه روند کاهشی نرخ دلار/خیابان فردوسی آرام است
 
انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.