پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 - Thursday, April 25, 2019
تاریخ :1397/06/18 9:09 AM
دنیا به ارتباط با ما نیاز دارد/ نگرانی‌ها در حوزه بهداشت و درمان را حل می‌کنیم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما به ارتباط با دنیا نیاز داریم و دنیا نیز به ارتباط با ما نیاز دارد....
وزیر بهداشت گفت: ما به ارتباط با دنیا نیاز داریم و دنیا نیز به ارتباط با ما نیاز دارد.

به گزارش بصیرآنلاین، ظهر امروز حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم افتتاح پروژه توسعه اورژانس بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران گفت: ما به ارتباط با دنیا نیاز داریم و دنیا نیز به ارتباط با ما نیاز دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: چالدران و شوط و منطقه آزاد ماکو محور توسعه کشور خواهند بود و دروازه اروپا هستند و اگر کشور در شرایط با ثبات‌تری قرار گیرد این مناطق رشد بیشتری نیز خواهند کرد.

قاضی زاده هاشمی گفت: افت‌وخیز برای هر کشوری وجود دارد ولی باید در مسائل مهم مراقب باشیم که رقابت‌های حزبی و اختلاف‌ها مانع از توسعه کشور نشود و باید درگیری‌های حزبی را کنار بگذاریم می‌توانیم برای توسعه کشور قدم برداریم.

وی افزود: اگر نگرانی‌های مردم در حوزه بهداشت و درمان را حل کنیم بالاترین عمل صالحی است که می‌توانیم انجام دهیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: ظرف یک ماه آینده پروژه توسعه بیمارستان شهید بهشتی چالدران تجهیز بیشتر می‌شود.
انتقاد وزیر بهداشت از خلف وعده‌های وزارت راه برای بهره‌برداری از بیمارستان امام خمینی خوی‌

عصر امروز حسن قاضی‌زاده هاشمی در جمع خبرنگاران در محل بیمارستان آیت الله خویی شهرستان خوی اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی شهرستان خوی باید امروز افتتاح می‌شد ولی به سبب خلف وعده‌های مکرر وزارت راه و شهرسازی این بیمارستان امروز افتتاح نشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: بیمارستان آیت الله خویی در این 2 سال اخیر پیشرفت خوبی داشته و انتظار می‌رود در 22 به بهمن ماه امسال به افتتاح برسد.

وی افزود: امیدوارم بیمارستان امام خمینی خوی زودتر از بیمارستان آیت الله خویی افتتاح شود و استاندار آذربایجان غربی خلف وعده‌ها و کم کاری‌ها توسط مسئولان مربوطه را در زمینه افتتاح بیمارستان امام خمینی خوی را پیگیری کند و با آن‌ها با جدیت برخورد کند.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: با اینکه کارهای زیادی در شهرستان خوی انجام شده ‌ولی پروژه ولی هنوز اتفاق خاصی در خوی نیفتاده ‌و امیدواریم با احداث و افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی در این شهرستان رضایت مردم را جلب کنیم.

انتهای پیام/ب
 
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.