جمعه 6 ارديبهشت 1398 - Friday, April 26, 2019
واقعه طبس، مقدمه ای برای احساس اقتدار ملی در برابر تهدیدات پوشالی استکبار جهانی استاگر روزی از حضور در برجام ضرر کنیم، از آن خارج خواهیم شدبرترین مردم چه کسانی هستند؟ادعای هوک درباره کشورهای خریدار نفت ایرانذوب آهن ایران ۲ - الوصل امارات صفربودیمیر تقابل با سپاهان را از دست دادآیا آمریکا می‌تواند فروش نفت ایران را صفر کند؟آغاز فعالیت صفحه توییتر سرلشکر سلیمانیسردرگمی اصلاحات برای انتخابات مجلسچرا به زانو درد مبتلا می‌شویم؟رنار به نیمکت تیم ملی نزدیک شددخالت سفارتخانه‌های غربی در سیاست‌گذاری حوزه زنان ایرانهمه آنچه باید درباره طرح «حمایت از سپاه» بدانیدپایان معافیت‌های خرید نفت ایران به چه معناست؟میلاد محمدی به پرسپولیس می آیدجدیدترین ستفتائات رهبر معظم انقلاببهترین مواد غذایی برای درمان افسردگیالهلال عربستان یک - استقلال ایران صفربوسه سردار سلیمانی بر دستان پيرمرد خوزستانیوعد‌ه‌ای که روی میز خاک می‌خورد
تاریخ :1397/06/12 7:48 AM
کلنگ زنی 9طرح آبرسانی در مازندران
مدیرعامل آبفاشهری مازندران گفت: 9 طرح آبرسانی با اعتبار 169 میلیارد ریال و برخورداری 35 هزار خانوار از مزایای آن در استان مازندران در هفته دولت، افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

* کلنگ زنی مجتمع آبرسانی سوادکوه

به گزارش شرکت آب وفاضلاب شهری مازندران، مهندس ذاکری افزود: به منظور تامین آب شرب بهداشتی در مواقع بارندگی و جلوگیری از گل آلود شدن آب چشمه و رفع آلودگی احتمالی کلنگ مجتمع آبرسانی سوادکوه در هفته دولت به زمین زده شد.

وی، تصریح کرد: در این مجتمع تصفیه خانه چشمه دراسله با ظرفیت 100 لیتردر ثانیه به همراه حوضچه های آبگیر، ته نشینی و زلال سازی و گندزدایی ، سوله برای نصب فیلترهای شنی تند و ایستگاه پمپاژ به مساحت 400 مترمربع و مخزن جمع کننده به حجم 500 مترمکعب احداث می شود.

 

* آبرسانی به شهر قائم شهر

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، اظهار داشت: در راستای افزایش توان تامین و مقابله با کمبود آب، احداث خط انتقال برای انتقال آب چاه و منابع تامین به مخزن ذخیره، یک حلقه چاه با آبدهی 50 لیتر در ثانیه به همراه 700 متر خط انتقال آب افتتاح شد.

 

* مجتمع آبرسانی سیمرغ

وی، به بهره برداری از مجتمع آبرسانی سیمرغ در هفته دولت اشاره و تصریح کرد: در این طرح یک حلقه چاه با آبدهی 60 لیتر در ثانیه حفر وتجهیز و 200 متر خط انتقال آب احداث شد.

مهندس ذاکری هدف از اجرای این طرح را افزایش توان تامین به منظور مقابله با کمبود آب و احداث خط انتقال آب جهت انتقال به مخزن ذخیره عنوان کرد.

* آبرسانی به شهر فریدونکنار

مدیرعامل آبفاشهری مازندران با بیان اینکه در راستای افزایش کیفی آب استحصالی از منابع تامین با حذف آلاینده ها، طرح آبرسانی به شهر فریدونکنار افتتاح شد، گفت: در این طرح 6 فیلتر برای حذف آهن و منگنز با استفاده از زئولیت و دو عدد هیدروسیکلون و شیرهای کنترلی مربوطه نصب شد.

 

*آبرسانی به شهر شیرود

مهندس ذاکری، افزایش توان تامین به منظور مقابله با کمبود آب در منطقه لپاسر و شرق شهر شیرود و نیز ارتقای کیفی آب استحصالی با رعایت استانداردهای موجود را از جمله اهداف افتتاح طرح آبرسانی به این شهر دانست و تصریح کرد: در این طرح تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه ، احداث مخزن 50 مترمکعبی بتنی اجرا و برج هوادهی و دو عدد فیلتر جهت حذف آلاینده ها و بوی نامطبوع با استفاده از زئولیت و کربن اکتیو و تابلو برق و پمپ و منصوبات نصب شد.

 

* اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی

وی، ضمن اشاره به اجرای 30 کیلومتر توسعه شبکه آبرسانی در سطح استان مازندران، هدف از این طرح را تامین آب شرب سالم و بهداشتی و ارائه خدمات در نواحی فاقد شبکه و مناطقی که آبرسانی به آن در حوزه وظایف این شرکت قرار دارد، عنوان کرد و افزود: به منظور تامین آب مورد نیاز با فشار مناسب ، تعویض لوله های فرسوده در اقطار نامناسب و کاهش هدر رفت آب، 21 کیلومتر شبکه آبرسانی اصلاح شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، از اجرای طرح آبرسانی به بهشهر و کیاسر خبر داد و گفت: در راستای افزایش توان تامین و برخورداری  ساکنان مناطق شرقی و مرکزی و بهره برداری از مخزن 5000 متر مکعبی زیروان و تکمیل زون بندی شهر، احداث سازه ایستگاه پمپاژ ، خرید و نصب دو دستگاه پمپ و منصوبات در بهشهر انجام و در کیاسر نیز به منظور افزایش کیفی آب استحصالی از منابع تامین، ایستگاه پمپاژ  و ایستگاه تزریق آب نمک احداث، سه عدد فیلتر شنی، سیستم گندزدا به روش آب ژاول و برج هوادهی نصب شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران با بیان اینکه مفتخریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری شده با تلاش، همکاری وتعامل مسئولان ملی و استانی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، کارکنان متعهد شرکت و مشارکت مردم، طرحهای آبرسانی و فاضلاب را به اجرا در آوریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری مشترکین در مدیریت مصرف آب و نصب وجاری سازی انشعاب فاضلاب، گامی موثر در برخورداری مردم عزیر استان از نعمت آب و نیز حفظ محیط زیست برداشته شود.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.