جمعه 6 ارديبهشت 1398 - Friday, April 26, 2019
واقعه طبس، مقدمه ای برای احساس اقتدار ملی در برابر تهدیدات پوشالی استکبار جهانی استاگر روزی از حضور در برجام ضرر کنیم، از آن خارج خواهیم شدبرترین مردم چه کسانی هستند؟ادعای هوک درباره کشورهای خریدار نفت ایرانذوب آهن ایران ۲ - الوصل امارات صفربودیمیر تقابل با سپاهان را از دست دادآیا آمریکا می‌تواند فروش نفت ایران را صفر کند؟آغاز فعالیت صفحه توییتر سرلشکر سلیمانیسردرگمی اصلاحات برای انتخابات مجلسچرا به زانو درد مبتلا می‌شویم؟رنار به نیمکت تیم ملی نزدیک شددخالت سفارتخانه‌های غربی در سیاست‌گذاری حوزه زنان ایرانهمه آنچه باید درباره طرح «حمایت از سپاه» بدانیدپایان معافیت‌های خرید نفت ایران به چه معناست؟میلاد محمدی به پرسپولیس می آیدجدیدترین ستفتائات رهبر معظم انقلاببهترین مواد غذایی برای درمان افسردگیالهلال عربستان یک - استقلال ایران صفربوسه سردار سلیمانی بر دستان پيرمرد خوزستانیوعد‌ه‌ای که روی میز خاک می‌خورد
تاریخ :1397/06/10 9:01 AM
بخت گشایی فوری با خرید مهره مار از اینستاگرام
اگر بختتان بسته است و معشوقتان شما را ترک کرده، رمال‌های فضای مجازی به حل مشکل شما می‌اندیشند.

به گزارش بصیرآنلاین؛ بر خلاف اینکه دنیای امروز در همه زمینه‌ها با پیشرفت قابل توجه و چشمگیری روبرو است و اعتراف به این پیشرفت انکارناپذیر است اما بازار خرافات و خرافات باوران این روزها همچنان داغ است.

فعالیت آزادانه و بی پروای افراد در فضای مجازی به دور از هر گونه نظارت و مدیریت مسئولان امر، فرصت را برای سودجویانی فراهم کرده که از ساده‌دلی و زودباوری افراد سوءاستفاده کرده و در اغلب موارد نیز پول‌های هنگفتی را به جیب می‌زنند.

گشت‌وگذاری کوتاه در صفحات مختلف فضای مجازی و مشاهده پیام‌هایی که توسط برخی از کاربران در صفحاتی که البته مشخص نیست به وسیله چه کسی اداره می‌شود، داغ بودن بازار خرافات در عصر پیشرفت تکنولوژی های نوین را به اثبات می‌رساند.


بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی                     بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

در آخرین تبلیغاتی که در صفحات مجازی و به ویژه صفحه اینستاگرام یکی از رمال‌ها دیدم، فردی مدعی شده که طلسم و جادوهای خود را به صورت 100 درصد تضمینی و با ارائه ضمانت‌نامه یکی از طلافروشی‌های مشهور پایتخت به مشتریان خود عرضه می‌کند.

نکته جالب دیگر این است که فرد مذکور پیام‌هایی در قالب هشدار به افراد در صفحه مجازی خود منتشر می‌کند و با لحنی دلسوزانه از آن‌ها می‌خواهد که مراقب کلاهبردارانی باشند که مهره مار تقلبی عرضه می‌کنند و فریب آن‌ها را نخورند.

بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی            بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

خرافات و انجام هر گونه تبلیغ برای جذب مشتری خود، نوعی کلاهبرداری به شمار می‌آید و این موضوع در طی سالیان مختلف و به اشکال گوناگون وجود داشته و تنها با شکل‌گیری فضای مجازی و پیشرفت تکنولوژی به صورت نوین ارائه می‌شود.

فروش مهره مار، خرمهره، جیگ گرگ، ناموس کفتار، پنجه شیر اصل با ضمانت نامه کتبی جواهر فروشی و سایر اقلام عجیب و غریب از این دست، از جمله مواردی هستند که در صفحات مجازی متعدد با عنوان ابزار بازگشت معشوق، بخت‌گشایی و محبوب دلها شدن به کاربران صفحات اینترنتی معرفی می‌شوند.

عدم خلوص افراد مهره مار را بی اثر می‌کند

فروشندگان مهره مار مدعی هستند که اگر کسی با خرید مهره مار از ما به معشوق و معشوقه خود نرسد، مشکل ناشی از نداشتن خلوص فرد است و چاره آن پذیرفتن و انجام کارهایی است که به انجام آن توصیه می‌شوند.

مژگان زن میانسالی است که به عنوان بازاریاب یکی از فروشندگان مهره مار در صفحات مجازی کار می‌کند و امور تبلیغاتی وی را در سطح شهر به طور حضوری در بین مردم انجام می‌دهد و به قول خودش درآمد نسبتاً خوبی همدارد.

مژگان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: 3 سال پیش زمانی که با آقای مسعودی آشنا شدم در شغل قبلی‌ام که بازاریاب لباس و لوازم آرایشی بودم ورشکست شده بودم و بدهی زیادی داشتم اما از آن به بعد با استقبال خوب مردم از تبلیغاتی که در خصوص فروش مهره مار و دعای مهر و محبت و بازگشت معشوق انجام می‎‌دهم، درآمد خوبی را به دست می‌آورم.

زن تبلیغات‌چی رمال فضای مجازی همچنین گفت: ما کلاهبردار نیستیم و مهره‌ماری که آقای مسعودی می‌فروشد اصل بوده و  تا بحال زن و مردهای بسیاری را که به هم علاقه‌مند هستند را به هم رسانده و البته گاهی هم افرادی که این مهره را خریده‌اند، بهم نرسیده‌اند و خب این مسئله به عدم خلوص آن اشخاص بازمی‌گردد.

آنطور که این زن میانسال از بازار کسب و کار خود در این مدت 3 سال گفت، گویا بازارش سکه بوده و بدون تردید بیشترین هزینه از طرف افراد ساده لوحی پرداخت شده که از تلاش خود غافل می‌شوند و به خرافات دلخوش می‌کنند.

افزایش ایمان و  آگاهی ضرورت همگام بودن با پیشرفت و تکنولوژی

حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی و جا نماندن از قافله رشد علم و دانش در دنیای امروز مستلزم افزایش بینش و آگاهی در زمینه های مختلف و همچنین تقویت ایمان و خداباوری است.

امان الله قرائی مقدم جامعه‌شناس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در این رابطه اظهار داشت: تنها راه در امان ماندن از خرافات در دنیای امروز که موجی از پیشرفت در علوم مختلف به راه افتاده، افزایش ایمان و آگاهی و خداباوری افراد  است.

وی تاکید کرد: حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی و جا نماندن از قافله رشد علم و دانش در جامعه، مستلزم افزایش بینش و آگاهی در زمینه‌های مختلف و تقویت ایمان است و در غیر این صورت چه بسا افراد تحصیلکرده‌ای که گاهی در دام شیادان و مروجان خرافات گرفتار می‌شوند و هزینه‌های گزاف صرف می‌کنند.

بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

این جامعه شناس تصریح کرد: اگرچه افراد تحصیلکرده به دلیل رشد آگاهی خود، کمتر به افراد خرافاتی و تبلیغات آن‎‌ها در دنیای مجازی و حقیقی کمتر اعتماد می‌کنند اما در برخی از موارد نیز شاهد دنباله روی برخی از تحصیلکرده‌های باسواد از گفته‌های خرافه گرایان هستیم.

قرائی مقدم اظهار کرد: افرادی که رفع نیازها و علائقشان را به رمال‌ها و فالگیرها می‌سپارند، به نوعی از تلاش برای دست یافتن به موارد فوق کوتاهی کرده و به قول خود، امور محال خود را به کسانی واگذار ‌ می‌کنند که مهارت انجام تبلیغات خوب برای جذب این افراد و کسب درآمدی بی‌دردسر را دارا هستند.

کنار آمدن با واقعیت‌ها و دل سپردن به قضا و تقدیری که خداوند برای هر یک از ما رقم زده و مهمتر از همه اینکه بهره‌مندی از سلاح دعا و پناه بردن به سرچشمه آرامش یعنی خداوند متعال، بازدارنده هرگونه اعتماد به خرافات و خرافات چیان است.

بخت گشایی فوری با خرید مهره مار در اینستاگرام/بازگشت معشوق با ضمانت‌نامه کتبی طلافروش مشهور تهرانی

آشفته بازار صفحات مجازی و کلاهبرداران مبلغ  خرافات

وقتی فردی با بینش و بصیرت بالا در صفحات مجازی حضور داشته باشد، هیچ گاه به تبلیغات کاربران به ظاهر خیرخواه اعتماد نمی‌کند و علائق و خواسته‌های خود را تنها از کسی درخواست می‌کنند که باعث به وجود آمدن همه چیز و همه کس در عالم است.

کاربران صفحات مجازی روزانه با انواع و اقسام پست‌ها و پیام‌های متعدد با مضامین عجیب و غریبی روبرو هستند که باید بدانند ماهیت منتشر کننده چنین پیام‌هایی مشخص نبوده و به هر یک از درخواست‌ها تنها به شکل درآمد و منبع درآمدی پرداخته می شود و در بیشتر موارد نظارتی از طرف مسئولان مربوطه وجود ندارد و یا اگر نظارتی هم باشد بررسی و نظارت بر صفحات متعدد، با مضامینی این چنینی امکان‌پذیر نیست.

نه بازگشت معشوقی در کار است و نه همراه داشتن مهره مار می‌تواند در ایجاد علاقه طرف مقابل تاثیری داشته باشد و پیام‌هایی از این دست تنها جهت کسب درآمد و جذب بیشتر مشتریانی برای این امر است.

گزارش از: فرزانه فراهانی

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.