سه شنبه 24 مهر 1397 - Tuesday, October 16, 2018
توزیع نزدیک به پانصد بسته حمایتی لوازم تحریر توسط خیریه حامیان زندگی پایاهر زمان که اراده کنیم می‌توانیم از برجام خارج شویم/قیمت اجناس را هر روز می‌بینم و می‌دانم مردم در چه وضعیتی هستندفراخوان رهبری معظم برای تکمیل و ارتقاء الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفتایران-بولیوی به وقت تهرانماجرای وام ۳۰۰ میلیون دلاری بانکی با مدارک جعلیحدیث امام سجاد(ع) درباره اماماندولت برای قیمت بنزین چه برنامه‌ای دارد؟سایه شهابِ ایرانی بر آسمان حیفا و تل‌آویوسرنوشت خاشقجی ممکن است محمد بن سلمان را در سیاست بی‎رحم عربستان غرق کندتشخیص تیپ بدنی با روشی سادهرکوردشکنی در بازی‌هایی پاراآسیاییشاید جیمز متیس استعفا دهدحذف عوارض خروج از مرزهای زمینی برای زائران اربعینموافقت رئیس‌جمهور با فروش سرخابی‌هاورود ۱۳ هزار معلم جدید به کلاس درسپیامک ویژه روز شهادت حضرت رقیه‌(س)حقایقی جالب درباره چپ دست‌هاشعر کودکانه‌ی فرزند یک جانباز در حضور رهبری معظماجرای سلیقه‌ای آیین نامه‌های تأمین اجتماعیحضرت رقیه (س) پیام‌آور بصیرت‌افزایی در جامعه
تاریخ :1397/05/17 8:14 AM
چند خبر از آبفای شهری مازندران
معاون مهندسی توسعه آب  وفاضلاب شهری مازندران در نشستی با خبرنگاران جمعیت شهری تحت پوشش طرحهای فاضلاب در این استان را 13 درصد عنوان و تصریح کرد: در این بخش از میانگین کشوری پایین تر هستیم.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس پرویز یزدان پناه، با بیان اینکه در شش شهر استان طرح فاضلاب اجرا و درحال بهره برداری است، گفت: برای اجرای طرح های فاضلاب دراین شهرها از تسهیلات بانک توسعه اسلامی و جهانی استفاده شد.

وی، جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری، تامین و توزیع آب شرب و صنعت در محدوده قانونی شهری را از جمله وظایف آب و فاضلاب شهری دانست و ادامه داد: برای اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای آمل، قائمشهر، محمودآباد، تنکابن و رامسر از تسهیلات بانک توسعه اسلامی استفاده می شود.

 اطلاع رسانی سالم  و درست مهمترین رسالت خبرنگاران در جامعه است

مدیر روابط عمومی آب  وفاضلاب شهری مازندران ضمن تبریک فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار ، اطلاع رسانی سالم   ودرست را از مهمترین رسالت خبرنگاران در جامعه عنوان کرد.

در متن پیام بهمن آذرمنش آمده است:

اطلاع رسانی سالم مهمترین رسالت خبرنگاران در جامعه است و جایگاه این قشر به عنوان یکی از ارکان اصلی و تاثیرگذار جامعه درخور تامل است. بی تردید زحمات اصحاب رسانه در افزایش آگاهی مردم از حوادث و اتفاقات روزانه دنیای کنونی و تحلیل و درک صحیح مسائل انکارناپذیر است. 

17 مرداد فرصت مغتنمی است تا از جایگاه ارزشمند و حرمت قلم خبرنگاران پرتلاش قدردانی شود چرا که معتقدیم جهانی آگاه و بالنده در پرتو داشتن اطلاعات و اخبار درست و به موقع برای مخاطبین به دست می آید.

از تمامی خبرنگاران پرتلاش این استان که همواره در راستای توسعه و آبادانی این سرزمین قدمهای تأثیرگذاری برداشته‌اند، قدردانی می کنم

*مازندران با کمبود منابع آبی مواجه است

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران نیز در این نشست به کمبود منابع آب زیرزمینی در کشور و استان اشاره کرد و افزود: به دلیل کمبود بارندگی و افزایش تقاضا به ویژه در ایام تعطیل و تابستان ، با کاهش ذخایر منابع آبی مواجه هستیم.

مهندس محمدرضا محمودی، با بیان اینکه ۸۸ درصد منابع آب شرب مشترکین از طریق آبهای زیرزمینی تامین می شود، افزود: باید به سمت استفاده از آبهای سطحی پیش رویم.

وی، بر لزوم کاهش و مدیریت مصرف آب تاکید کرد و گفت: میزان سرانه مصرف آب در استان ۱۸۷ لیتر نفر در روز و بالاتر از میزان و میانگین کشوری است، بنابراین با مدیریت مصرف، تغییر الگوی رفتاری و سبک زندگی و اجتناب از مصارف غیرضروری در حفظ و نگهداری از آب تلاش کنیم تا همه از این نعمت خدادادی بهره مند شوند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.