پنجشنبه 25 مرداد 1397 - Thursday, August 16, 2018
تاریخ :1397/05/17 8:14 AM
چند خبر از آبفای شهری مازندران
معاون مهندسی توسعه آب  وفاضلاب شهری مازندران در نشستی با خبرنگاران جمعیت شهری تحت پوشش طرحهای فاضلاب در این استان را 13 درصد عنوان و تصریح کرد: در این بخش از میانگین کشوری پایین تر هستیم.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس پرویز یزدان پناه، با بیان اینکه در شش شهر استان طرح فاضلاب اجرا و درحال بهره برداری است، گفت: برای اجرای طرح های فاضلاب دراین شهرها از تسهیلات بانک توسعه اسلامی و جهانی استفاده شد.

وی، جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهری، تامین و توزیع آب شرب و صنعت در محدوده قانونی شهری را از جمله وظایف آب و فاضلاب شهری دانست و ادامه داد: برای اجرای طرحهای فاضلاب در شهرهای آمل، قائمشهر، محمودآباد، تنکابن و رامسر از تسهیلات بانک توسعه اسلامی استفاده می شود.

 اطلاع رسانی سالم  و درست مهمترین رسالت خبرنگاران در جامعه است

مدیر روابط عمومی آب  وفاضلاب شهری مازندران ضمن تبریک فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار ، اطلاع رسانی سالم   ودرست را از مهمترین رسالت خبرنگاران در جامعه عنوان کرد.

در متن پیام بهمن آذرمنش آمده است:

اطلاع رسانی سالم مهمترین رسالت خبرنگاران در جامعه است و جایگاه این قشر به عنوان یکی از ارکان اصلی و تاثیرگذار جامعه درخور تامل است. بی تردید زحمات اصحاب رسانه در افزایش آگاهی مردم از حوادث و اتفاقات روزانه دنیای کنونی و تحلیل و درک صحیح مسائل انکارناپذیر است. 

17 مرداد فرصت مغتنمی است تا از جایگاه ارزشمند و حرمت قلم خبرنگاران پرتلاش قدردانی شود چرا که معتقدیم جهانی آگاه و بالنده در پرتو داشتن اطلاعات و اخبار درست و به موقع برای مخاطبین به دست می آید.

از تمامی خبرنگاران پرتلاش این استان که همواره در راستای توسعه و آبادانی این سرزمین قدمهای تأثیرگذاری برداشته‌اند، قدردانی می کنم

*مازندران با کمبود منابع آبی مواجه است

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران نیز در این نشست به کمبود منابع آب زیرزمینی در کشور و استان اشاره کرد و افزود: به دلیل کمبود بارندگی و افزایش تقاضا به ویژه در ایام تعطیل و تابستان ، با کاهش ذخایر منابع آبی مواجه هستیم.

مهندس محمدرضا محمودی، با بیان اینکه ۸۸ درصد منابع آب شرب مشترکین از طریق آبهای زیرزمینی تامین می شود، افزود: باید به سمت استفاده از آبهای سطحی پیش رویم.

وی، بر لزوم کاهش و مدیریت مصرف آب تاکید کرد و گفت: میزان سرانه مصرف آب در استان ۱۸۷ لیتر نفر در روز و بالاتر از میزان و میانگین کشوری است، بنابراین با مدیریت مصرف، تغییر الگوی رفتاری و سبک زندگی و اجتناب از مصارف غیرضروری در حفظ و نگهداری از آب تلاش کنیم تا همه از این نعمت خدادادی بهره مند شوند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.