جمعه 3 اسفند 1397 - Friday, February 22, 2019
«قاسم قاسمي»؛ ظرفیت و فرصتی که نباید از دست برودحدیث امام سجاد(ع) درباره صداقتچگونه با افراد خودشیفته برخورد کنیم؟تکمیل جدول گروه های لیگ قهرماناناعلام حقوق کارکنان شهرداری تهرانرقص و حرکات غیراخلاقی بدنسازان در تهراننخستین جلسه محاکمه حسین فریدونآرزوی ویژه شهید مدافع وطن چه بود؟مشاهده وضعیت جاماندگان بسته حمایتیصادرات نفت‌خام ایران در سال جاری فراتر از حد انتظار بوده استچگونه آنتن‌دهی مودم وای‌فای را تقویت کنیم؟حقوق‌های زیر ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف شدندخودنمایی دنیای پر رمز و راز نجومحقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتیجزییات نحوه توزیع گوشت تنظیم بازارکام بک رویایی ذوب آهنتصویر صفحه نخست روزنامه‌های امروزتفاوت نشست ورشو و سوچی: یکی به جنگ دعوت کرد و دیگری زندگیادعای نفوذ آمریکا در سیستم موشکی ایران یک دروغ بزرگ استرای دادگاه لاهه ضمانت اجرایی ندارد/ دستگاه دیپلماسی باید آمریکا را وادار به اجرای احکام دادگاه کند
تاریخ :1397/05/14 7:25 AM
حفر دو حلقه چاه آب شرب در آمل
معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران، از حفر وتجهیز دو حلقه چاه در شهر آمل خبر داد و گفت: این طرح با هدف  افزایش توان تامین آب شرب مشترکین شهر در حال انجام است.

به گزارش بصیرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، مهندس یزدان پناه، به تشریح طرحهای آبرسانی درامور آبفای آمل پرداخت و تصریح کرد: با هدف افزایش توان تامین به میزان 50 لیتر در ثانیه و نیز  مقابله با کمبود آب در شرق آمل و منطقه بوران ، حفر وتجهیز  3 حلقه چاه  با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال اجراست .

وی با بیان اینکه تاکنون زمین مناسب برای حفر چاه بوران خریداری و حفاری به عمق 180متر وبا آبدهی 60لیتر در ثانیه به اتمام رسیده، افزود:  یک قطعه زمین دیگر نیز در جاده نور در مرحله خرید قرار دارد و حفر یک حلقه چاه جایگزین نیز در دست اقدام است.

مهندس یزدان پناه، ادامه داد: خرید دو دستگاه دیزل ژنراتور با هدف اجرای طرح پدافند غیر عامل برای تامین آب در مواقع بحران و حوادث غیر مترقبه در مرحله انعقاد قرارداد، می باشد.

معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران ، با بیان اینکه احداث 300متر خط انتقال چاه با هدف انتقال آب چاه به مخزن ذخیره 5000 بوران در مرحله طراحی قرار دارد، گفت: اعتبار هزینه شده پروژه های بالا 5 میلیارد ریال و اعتبار مورد نیاز و مطالبات مبلغ 20میلیارد ریال است.

وی، به اصلاح 800 متر خط انتقال مخزن ذخیره  به منظور افزایش توان تامین و کاهش هدر رفت و حل مشکل کمبود فشار آب در مناطق مرتفع شهر رینه اشاره و تصریح کرد: تاکنون لوله مورد نیاز برای اجرای این طرح خریداری شد.

معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران ، از احداث مخزن بتنی به حجم 1000متر مکعب با هدف ایجاد ذخیره مطمئن بر اساس استانداردهای صنعت آب و زون بندی منطقه پادگان  و غرب شهر رینه خبر داد و افزود: مکان اجرای این طرح توسط مشاور تعیین شد.

مهندس یزدان پناه، اعتبار  هزینه شده  این پروژه ها را 700 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد:  اعتبار مورد نیاز این پروژه ها 12 میلیارد ریال می باشد.

وی، با بیان اینکه احداث خط انتقال مخزن جدید 1000متر مکعبی  بطول 5000متر در شهر پلور، در مرحله طراحی و خرید لوله قرار دارد، گفت: این  طرح با هدف تامین آب مخزن کیادشت از مخزن 1000متر مکعبی در دستور کار قرار  دارد.

معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران ، ادامه داد: پروژه احداث 1500متر خط انتقال چشمه قلعه دختر با هدف افزایش توان تامین وکاهش هدر رفت آب با  15 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست که قسمتی از لوله خریداری و300متر این طرح اجرا شد.

مهندس یزدان پناه، اعتبار هزینه شده پروژه های آبرسانی شهر پلور را  یک میلیارد و 800 میلیون ریال و اعتبار مورد نیاز را 8 میلیارد ریال عنوان کرد.

 
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.