پنجشنبه 25 مرداد 1397 - Thursday, August 16, 2018
تاریخ :1397/05/13 7:46 AM
قابلیت پرداخت آب بها از طریق 122
رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران گفت: در راستای متمرکز سازی سامانه 122، شهرهای قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی به این سامانه پیوستند.

به گزارش بصیرآنلاین به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، تیمور داداشی آبکسری با بیان اینکه طرح متمرکز سازی این سامانه از سال گذشته در دستورکار شرکت قرار گرفت،  افزود: شهرهای ساری، میاندورود ، گلوگاه، نکا  و بهشهر نیز در ماه های گذشته در این سامانه متمرکز شدند.

وی، تعداد مشترکین تحت پوشش این سامانه  را 318916 اشتراک عنوان و تصریح کرد: تا پایان امسال تمامی مشترکین آب تحت پوشش 122 قرار می گیرند.

رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران ادامه داد: با اتصال این شهرها به سامانه متمرکز 122، زمان پاسخگویی به تماسهای مشترکین کاهش می باید.

وی، با بیان اینکه تمامی تماسهای مشترکین  تا حصول نتیجه پیگیری می شود، افزود: در پایان نیز میزان رضایت مردم از پاسخ دهی  و سرعت عمل کارکنان اتفاقات ارزیابی می شود.

داداشی آبکسری، تماسهای با این مرکز از ابتدای امسال را   22317  مورد دانست و اظهار داشت: 7856 تماس مربوط به اتفاقات و مابقی مربوط به راهنمایی و ارائه خدمات در حوزه های دیگر و پیشنهادات و انتقادات بوده است.

رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران، از قابلیت پرداخت قبض آب از طریق سامانه 122 خبر داد و گفت: مشترکین می توانند ضمن تماس با این سامانه با اعلام شماره قبض، شناسه پرداخت و نیز دراختیار داشتن رمز دوم کارت عضو شتاب، نسبت به پرداخت آب بهای خود اقدام نمایند.

 

 
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.