جمعه 3 اسفند 1397 - Friday, February 22, 2019
«قاسم قاسمي»؛ ظرفیت و فرصتی که نباید از دست برودحدیث امام سجاد(ع) درباره صداقتچگونه با افراد خودشیفته برخورد کنیم؟تکمیل جدول گروه های لیگ قهرماناناعلام حقوق کارکنان شهرداری تهرانرقص و حرکات غیراخلاقی بدنسازان در تهراننخستین جلسه محاکمه حسین فریدونآرزوی ویژه شهید مدافع وطن چه بود؟مشاهده وضعیت جاماندگان بسته حمایتیصادرات نفت‌خام ایران در سال جاری فراتر از حد انتظار بوده استچگونه آنتن‌دهی مودم وای‌فای را تقویت کنیم؟حقوق‌های زیر ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف شدندخودنمایی دنیای پر رمز و راز نجومحقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتیجزییات نحوه توزیع گوشت تنظیم بازارکام بک رویایی ذوب آهنتصویر صفحه نخست روزنامه‌های امروزتفاوت نشست ورشو و سوچی: یکی به جنگ دعوت کرد و دیگری زندگیادعای نفوذ آمریکا در سیستم موشکی ایران یک دروغ بزرگ استرای دادگاه لاهه ضمانت اجرایی ندارد/ دستگاه دیپلماسی باید آمریکا را وادار به اجرای احکام دادگاه کند
تاریخ :1397/05/13 7:46 AM
قابلیت پرداخت آب بها از طریق 122
رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران گفت: در راستای متمرکز سازی سامانه 122، شهرهای قائمشهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی به این سامانه پیوستند.

به گزارش بصیرآنلاین به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، تیمور داداشی آبکسری با بیان اینکه طرح متمرکز سازی این سامانه از سال گذشته در دستورکار شرکت قرار گرفت،  افزود: شهرهای ساری، میاندورود ، گلوگاه، نکا  و بهشهر نیز در ماه های گذشته در این سامانه متمرکز شدند.

وی، تعداد مشترکین تحت پوشش این سامانه  را 318916 اشتراک عنوان و تصریح کرد: تا پایان امسال تمامی مشترکین آب تحت پوشش 122 قرار می گیرند.

رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران ادامه داد: با اتصال این شهرها به سامانه متمرکز 122، زمان پاسخگویی به تماسهای مشترکین کاهش می باید.

وی، با بیان اینکه تمامی تماسهای مشترکین  تا حصول نتیجه پیگیری می شود، افزود: در پایان نیز میزان رضایت مردم از پاسخ دهی  و سرعت عمل کارکنان اتفاقات ارزیابی می شود.

داداشی آبکسری، تماسهای با این مرکز از ابتدای امسال را   22317  مورد دانست و اظهار داشت: 7856 تماس مربوط به اتفاقات و مابقی مربوط به راهنمایی و ارائه خدمات در حوزه های دیگر و پیشنهادات و انتقادات بوده است.

رئیس مرکز سامانه ارتباط مردمی آبفاشهری مازندران، از قابلیت پرداخت قبض آب از طریق سامانه 122 خبر داد و گفت: مشترکین می توانند ضمن تماس با این سامانه با اعلام شماره قبض، شناسه پرداخت و نیز دراختیار داشتن رمز دوم کارت عضو شتاب، نسبت به پرداخت آب بهای خود اقدام نمایند.

 

 
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.