جمعه 3 اسفند 1397 - Friday, February 22, 2019
«قاسم قاسمي»؛ ظرفیت و فرصتی که نباید از دست برودحدیث امام سجاد(ع) درباره صداقتچگونه با افراد خودشیفته برخورد کنیم؟تکمیل جدول گروه های لیگ قهرماناناعلام حقوق کارکنان شهرداری تهرانرقص و حرکات غیراخلاقی بدنسازان در تهراننخستین جلسه محاکمه حسین فریدونآرزوی ویژه شهید مدافع وطن چه بود؟مشاهده وضعیت جاماندگان بسته حمایتیصادرات نفت‌خام ایران در سال جاری فراتر از حد انتظار بوده استچگونه آنتن‌دهی مودم وای‌فای را تقویت کنیم؟حقوق‌های زیر ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان از مالیات معاف شدندخودنمایی دنیای پر رمز و راز نجومحقایقی از شاه‌مهره نفوذی‌ها در پست مهم دولتیجزییات نحوه توزیع گوشت تنظیم بازارکام بک رویایی ذوب آهنتصویر صفحه نخست روزنامه‌های امروزتفاوت نشست ورشو و سوچی: یکی به جنگ دعوت کرد و دیگری زندگیادعای نفوذ آمریکا در سیستم موشکی ایران یک دروغ بزرگ استرای دادگاه لاهه ضمانت اجرایی ندارد/ دستگاه دیپلماسی باید آمریکا را وادار به اجرای احکام دادگاه کند
تاریخ :1397/04/13 7:11 AM
تروریست دیروز و حقوقدان امروز
فردی که سابقه عضویت در گروهک تروریستی جندالشیطان را دارد امروز در شبکه‌های ماهواره‌ای ادعای دلسوزی برای مردم را می‌کند و مدیر آمدنیوز نیز از گروهک تروریستی او حمایت می‌کند.

تروریستبه گزارش بصیرآنلاین؛ حبیب‌الله سربازی که با نام حبیب‌الله بزرگ‌زاده نیز شناخته می‌شود تروریستی است که امروز در پوششی متفاوت و ظاهری گول زننده و متشخص  خود را داعیه دار دفاع از حقوق اهل تسنن ایران معرفی می‌کند.

حبیب الله سربازی عنوان فعال حقوق بشر و حامی اهل تسنن را پوششی برای مقاصد شوم خود قرار داده است؛ به گونه ای که وی کوچکترین مسائل و موضوعات را دست مایه‌ای برای دعوت به آشوب و متشنج کردن فضا قرار می‌دهد و مردم منطقه سیستان و بلوچستان را به اغتشاش دعوت می‌کند. این فرد در ظاهر خود را دلسوز مردم معرفی می‌کند و در موارد متعدد مسائل مختلفی را بهانه قرار داده و سعی می‌کند مردم را علیه نظام اسلامی بشوراند و به خیابان بکشاند. این، همان قسمت خنده‌دار ماجراست؛ یعنی تروریست دیروز که دستش به خون هزاران نفر از مردم کشورمان آغشته است، امروز برای مردم سیستان و بلوچستان دلسوزی می‌کند و آن‌ها را تحریک می‌کند. البته دست عناصر ضدانقلاب برای ملت ما رو شده است و این قبیل اقداماتشان با هوشیاری مردم کشورمان اعم از شیعه و سنی راه به جایی نخواهد برد و دشمنان ملت ما روز به روز منزوی‌تر خواهند شد.

وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!////////////////////////////////////////////                          وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!////////////////////////////////////////////

وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!////////////////////////////////////////////                         وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!////////////////////////////////////////////

این به ظاهر دلسوزی‌ها توسط یکی از جانی‌ترین تروریست‌ها صورت گرفته. حبیب‌الله سربازی که تنها 32 سال سن دارد سابقه عضویت در گروهک تروریستی جندالشیطان به سرکردگی عبدالمالک ریگی را در کارنامه خود دارد. با توجه به اعترافاتی که از وی موجود است، حتی در عملیات تروریستی چاه جمال  نیز شرکت داشته و علاوه بر آن، جنایات زیادی را علیه مردم استان سیستان و بلوچستان مرتکب شده است.گروهک تروریستی جندالشیطان که وی از عناصر مؤثر آن به شمار می‌رفت جنایات بسیاری را در جنوب شرق کشور مرتکب شده است؛ به عنوان نمونه می‌توان به جنایت تاسوکی اشاره کرد که در آن 22 تن از مردم منطقه به شهادت رسیدند. این گروهک تروریستی همچنین مسئولیت  انفجارهای تروریستی در 24 تیرماه سال89 در مسجد جامع زاهدان که منجر به شهادت 26 تن از هموطنانمان شد را بر عهده گرفته است.

00:00 02:52

وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!                               وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!

وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!                                وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!

وقتی عضو گروهک ریگی مدافع حقوق بشر می‌شود!

این تروریست جانی در زمان فعالیت در گروهک تروریستی ریگی، با شیرین عبادی فعال به ظاهر حقوق بشر ولی در حقیقت معاند نیز همکاری داشته است. بزرگ‌زاده پس از فرار از ایران، به کشورهای حوزه خلیج فارس گریخت و با کمک دستگاه‌های اطلاعاتی_امنیتی عربستان سعودی، آموزش‌های لازم در حوزه رسانه را آموخت و اکنون در شبکه ماهواره‌ای وهابی نور به عنوان کارشناس حقوقدان و حامی حقوق اهل‌سنت فعالیت دارد. او در این برنامه‌ها همیشه چهره‌ای موجه و دلسوز مردم و به خصوص اهل سنت از خود نشان می‌دهد.

00:00 00:41

اگر از تزویر این فرد بگذریم، حمایت روح‌الله زم مدیر کانال معاند و لجن پراکن آمدنیوز و وابسته به سرویس های جاسوسی کشورهای بیگانه و برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای از این تروریست جانی حکایت جالب‌تری است. این حمایت آشکار از حبیب‌الله سربازی مهر بُطلانی بر تمامی ادعاهای دروغین روح‌الله زم و این شبکه‌ها است. روح الله زم و سایر افراد به ظاهر کارشناس در شبکه وهابی بیان از سربازی با عنوان مسئول کمپین فعالان بلوچ یاد می‌کنند؛ امثال زم و برخی شبکه‌های ماهواره‌ای که همیشه ادعای حمایت از حقوق مردم ایران را دارند، این چنین آشکار از یک تروریست جانی که دستش به خون هزاران نفر از مردم کشورمان آلوده است، حمایت می‌کنند. در ادامه ویدئویی را مشاهده می‌کنید که در آن حتی مجری یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای با پخش سخنان مضحک این افراد درباره‌ی حبیب‌الله سربازی، آنها را مورد انتقاد قرار می‌دهد.

00:00 05:34

عبدالمالک ریگی که اینطور مورد تأیید مدیر کانال معاند آمدنیوز است، یکی از وحشی‌ترین تروریست‌هاست که دستش به خون هزاران نفر از مردم بی‌گناه کشورمان آغشته است. در ادامه ویدئویی را مشاهده می‌کنید که بخشی از جنایات ریگی را نشان می‌دهد.

00:00 06:05

انتهای پیام/


نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.