دوشنبه 25 تير 1397 - Monday, July 16, 2018
تاریخ :1397/04/13 6:42 AM
سفر دو روزه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به مازندران
مهندس آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در سفر دو روزه به استان مازندران ضمن افتتاح چند طرح و پروژه مهم در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات در چندين جلسه مهم استان نيز سخنراني خواهد نمود .

احمد مظفري دبير شوراي اطلاع رساني مازندران با اعلام اين خبر گفت: وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات بعد ازظهر روز چهارشنبه 13 تيرماه در جلسه شوراي اداري مازندران سخنراني مي نمايد، حضور در شبكه تلويويوني سيماي مازندران و ديدار با نماينده ولي فقيه در استان از جمله برنامه هاي اولين روز حضور وزير ارتباطات در مازندران است .

مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران ادامه داد : در روز پنج شنبه 14 تيرماه برنامه هاي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با حضور در گلزار شهداي ساري و اداي احترام به مقام شامخ شهيدان آغاز و در ادامه پروژه سيماك در روستاي آكند ساري و پروژه هاي  اپراتورها و شركتهاي تابعه وزارت ارتباطات افتتاح خواهد شد.

مظفري تصريح كرد : با عنايت به اينكه وزير ارتباطات وزير معين اقتصاد مقاومتي مازندران نيز مي باشد برگزاري جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي با حضور وزير ارتباطات از جمله برنامه هايي است كه روز پنج شنبه در استانداري مازندران برگزار مي شود .

وي افزود : جلسه با فعالين حوزه ICT   و جوانان و نخبگان و حضور در نشست مشترك مديران و فعالان اقتصادي شهرستانهاي محمود آباد و نور در دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان نور از ديگر برنامه هاي دومين روز حضور دكتر آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در استان مازندران است
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.