يکشنبه 5 اسفند 1397 - Sunday, February 24, 2019
اینکه آمریکا احساس کرد در برجام ضرر کرده و از آن بیرون رفت، تقصیر ما نیستدودستگی در دولت ترامپ درباره اثربخشی راهبرد فشار بر ایرانجمهوری اسلامی در فناوری مرز ندارد/ وظیفه دولت ایجاد ارتباطات سهل با دنیاستحدیث امام علی(ع) درباره مشورتشلیک موشک کروز توسط هواناوهای ارتشدولت مکلف به حذف یارانه ثروتمندان شدیزد «پایتخت کتاب ایران» شد/ قول معاون اول رئیس‌جمهور برای افزایش یارانه بخش فرهنگیساختمان‌هایی که چشم قانون را دور دیده‌اندسرقت اطلاعات کاربران در فیسبوکتشکیل مدیریت بحران در وزارت خارجه پاکستاننکوداشت آیت الله مومن(ره) در قممخالفت مجلس با اعطای سهمیه یک لیتر بنزین در روز به هر ایرانیتوضیحات معاون دادستان درباره فیلتر شدن اینستاگرامتساوی پرسپولیس در جنوبدختر شاهزاده سعودی سفیر شدحاشیه‌های جلسه شامگاهی بهارستانمخالفت سرنوشت‌ساز رهبر معظم انقلاب با فروش هواپیماهای نظامیحقایقی از دنیای عجیب دوقلو‌هاتصویر روزنامه‌های ورزشیچرا رسانه‌های بیگانه سنگ FATF را به سینه می‌زنند؟
تاریخ :1397/04/13 6:40 AM
انعقاد 262 قرارداد طرح آبرسانی در آبفا
مدیر دفتر قراردادهای آبفا شهری مازندران از انعقاد 262 قرارداد با اعتبار بیش از یک هزار و 314 میلیارد ریال طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، احمدی با اعلام خبر بالا، افزود: قراردادهای منعقد شده نسبت به سال گذشته از لحاظ ریالی 156 درصد و از نظر تعداد قرارداد 94 درصد افزایش داشت که این امر ناشی از اعتبارات تبصره ها و ماده 11 می باشد.

وی، ادامه داد: اعتبار 120 فقره از این قراردادها از محل منابع تبصره ها و ماده 11، 78 فقره از محل عمرانی ، 62 فقره از محل منابع داخلی و 2 فقره از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی تامین می شود.

احمدی، خاطرنشان کرد: بیشترین قرارداد بسته شده با 118 فقره مربوط به طرح آبرسانی، 51 فقره بهره برداری و 37 فقره طرح فاضلاب می باشد.

مدیر دفتر قراردادهای آبفا شهری مازندران، ادامه داد: از مجموع قراردادهای سال گذشته، 39 فقره از طریق مناقصه عمومی و 199 فقره استعلام بها منعقد شد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.