دوشنبه 25 تير 1397 - Monday, July 16, 2018
تاریخ :1397/04/12 6:40 AM
برگزاری دوره بصیرت خانواده در پدافند هوایی بابلسر
دوره بصیرت خانواده ویژه کارکنان و همسران در گروه پدافند هوایی بابلسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر، حجت الاسلام علی غلامپور، رییس عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی بابلسر با اشاره به اینکه دوره طرح بصیرت خانواده، ویژه کارکنان و همسران کارکنان در این یگان برگزار شد، گفت: این دوره جهت جهت ارتقا علمی و شناخت با هدف ارتقا بینش های فرهنگی برگزار شد.

وی افزود : این دوره با حضور کارشناسان دینی و مذهبی خبره برگزار که در آن طرح های مباحث سیاسی و فرهنگی و روانشناسی مطرح شد.

رییس عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی بابلسر با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص افزایش بصیرت و بصیرت افزایی، اظهارکرد: ما باید هم اکنون باور و درک کنیم که در جنگ نرم ، تهاجم فرهنگی و به تعبیر مقام معظم رهبری شبیه خوان فرهنگی قرار داریم که اگر کوتاهی کنیم آسیب آن ابتدا به خانواده خودمان و بعد به اجتماع و جامعه خواهد رسید.

گفتنی است، حجت الاسلام خیرمحمدی، معاون تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی آجا در حاشیه این دوره با اشاره به اینکه بصیرت شاخص و معیار سنجش رفتار فردی و خانوادگی برای عموم مردم و مسئولین است، گفت: خانواده بصیر مسیر سعادت و سربلندی را طی کرده و تعالی مد نظر دین می رسد لذا ضروریست تا به دقت به این امر مهم در همه ابعاد زندگی توجه داشته باشیم.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.