دوشنبه 25 تير 1397 - Monday, July 16, 2018
تاریخ :1397/04/05 7:50 AM
اروپا باید تا پایان ماه میلادی جاری تصمیم خود را بگیرد/ آماده‌ایم اقدامات محدود شده را با سرعت جبران کنیم
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت:اروپا باید تا پایان ماه میلادی جاری تصمیم خود را بگیرد؛ ما هم آماده هستیم با سرعت اقدامات محدود شده را جبران کنیم....
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت:اروپا باید تا پایان ماه میلادی جاری تصمیم خود را بگیرد؛ ما هم آماده هستیم با سرعت اقدامات محدود شده را جبران کنیم.

به گزارش بصیرآنلاین، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در جریان بازدید محمود علوی وزیر اطلاعات از تأسیسات هسته‌ای نطنز (شهید احمدی‌روشن) در جمع خبرنگاران گفت: آقای علوی امروز حجم وسیعی از کارهای در دست انجام و تفاوت‌هایی که با گذشته صورت گرفته را از نزدیک دیدند.

وی گفت: ظرفیت کشور ما در رفتن به سمت غنی سازی صنعتی، ظرفیت بالایی دارد و طبق نظر مقام معظم رهبری فعلا در چارچوب برجام حرکت می کنیم و اگر زمینه ایجاب کند و برجام نباشد ما حرکت‌های لازم را پیش بینی کرده‌ایم.

کمالوندی تصریح کرد: بازدید وزیر اطلاعات نشان داد که کارها به خوبی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری پیش می رود؛ این موضوع پیام خودش را دارد و هم دلگرمی برای ملت ایران است که دستاوردهای هسته‌ای حفظ شده است، در عین حال هم به طرف‌های خارجی این پیام ارسال می‌شود که محدودیت‌ها فقط بر اساس توافقات بوده و آنها باید به تعهدات خود احترام بگذراند.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پایان خاطر نشان کرد: اروپا باید تا پایان ماه میلادی جاری تصمیم خود را بگیرد؛ ما هم آماده هستیم بعد از فرمان رهبر انقلاب با سرعت اقدامات محدود شده در این مدت را جبران کنیم و به قبل از برجام برگردیم حتی از گذشته پیشرفت های بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.