يکشنبه 5 اسفند 1397 - Sunday, February 24, 2019
اینکه آمریکا احساس کرد در برجام ضرر کرده و از آن بیرون رفت، تقصیر ما نیستدودستگی در دولت ترامپ درباره اثربخشی راهبرد فشار بر ایرانجمهوری اسلامی در فناوری مرز ندارد/ وظیفه دولت ایجاد ارتباطات سهل با دنیاستحدیث امام علی(ع) درباره مشورتشلیک موشک کروز توسط هواناوهای ارتشدولت مکلف به حذف یارانه ثروتمندان شدیزد «پایتخت کتاب ایران» شد/ قول معاون اول رئیس‌جمهور برای افزایش یارانه بخش فرهنگیساختمان‌هایی که چشم قانون را دور دیده‌اندسرقت اطلاعات کاربران در فیسبوکتشکیل مدیریت بحران در وزارت خارجه پاکستاننکوداشت آیت الله مومن(ره) در قممخالفت مجلس با اعطای سهمیه یک لیتر بنزین در روز به هر ایرانیتوضیحات معاون دادستان درباره فیلتر شدن اینستاگرامتساوی پرسپولیس در جنوبدختر شاهزاده سعودی سفیر شدحاشیه‌های جلسه شامگاهی بهارستانمخالفت سرنوشت‌ساز رهبر معظم انقلاب با فروش هواپیماهای نظامیحقایقی از دنیای عجیب دوقلو‌هاتصویر روزنامه‌های ورزشیچرا رسانه‌های بیگانه سنگ FATF را به سینه می‌زنند؟
تاریخ :1397/04/04 7:44 AM
ضرورت فرهنگ‌سازی اصلاح الگوي مصرف
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران با اشاره به نقش موثر زنان در اصلاح الگوی مصرف آب، گفت: آگاهی و رشد فرهنگي و اجتماعي بانوان منجر به تسریع در روند اجرای برنامه های اصلاح الگوي مصرف مي شود.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس قلی زاده دسترسي به آب را حق هر انسان و حفاظت ازآن را نيز بر عهده تک تک افراد دانست و افزود: وجود آب سالم براي زندگي يك ضرورت است و نبود آب مساوي با نبود حيات است .

وی، با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف باعث رشد و شکوفایی اقتصاد کشور می شود، اظهار داشت: مديريت مصرف آب به ویژه در زمان حاضر که کشور با کمبود آب و کاهش ذخایر منابع آبی مواجه است از اهميت خاصي برخوردار می باشد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران، اظهار داشت: زنان به عنوان مدیران اصلی خانواده می توانند با اتخاذ تدابیر لازم و آموزش آن به فرزندان و اطرافيان خود فرهنگ مصرف بهينه را به صورت الگويي در جامعه تبدیل نمایند.

وی بر حس مسئوليت پذيري و قانونمندي زنان اشاره کرد و افزود: توجه به مدیریت زنان در مصرف انرژی به ویژه آب، کلید موفقیت برنامه های مدیریت مصرف خواهد بود.

مهندس قلی زاده، ادامه داد: حضور فعال زنان در جامعه و امكان و ايجاد فعاليت در قالب تشكل هاي خود جوش همانند NGOها در سطوح مختلف خانواده ، محله ، شهر، اجتماع و مراكز مشابه، مي تواند نقش آفرين فعاليت هاي اساسي در زمينه مديريت مصرف آب باشد .

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران اصلاح الگوي مصرف را يك رسالت ملي دانست و گفت: وقتي افراد اصلاح الگوي مصرف را در جامعه رعايت كنند در واقع فرهنگ درست مصرف كردن را مي آموزند.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.