جمعه 25 آبان 1397 - Friday, November 16, 2018
دست‌نوشته رهبر انقلاب برای تقدیر از شهید طهرانی مقدم و همکارانشمنفورترین مردم نزد خداوند چه کسی است؟تناقض سازمان لیگ و فدراسیون فوتبالممنوعیت فروش، بازاریابی و تبلیغات در حوزه کتاب‌های کمک درسیفقط مسئولین ببینند! +تصاویرتوافق ایران و پاکستان برای افزایش همکاری‌های مرزی/ قول مقامات پاکستانی برای آزادسازی مرزبانان ربوده شدهصعود پرسپولیس در رنکینگ جهانیرفتار ترامپ شرایط مشوشی در صحنه بین الملل ایجاد کرده است/اروپا مستقل عمل کندخبرنگار افشاگر گاردین به مرگ تهدید شد!فرمانده‌ای با آرزوهای دوربُردشورای نگهبان چه ايراداتی به CFT گرفت؟جزئیات جدید از توزیع بسته‌های حمایتی دولتآژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای سیزدهمین بار پایبندی ایران به تعهدات برجامی را تأیید کردچه کسانی خانواده‌ کارکنان بی‌بی‌سی فارسی را تحت فشار گذاشته‌اند؟هر آنچه در برنامه نود گذشتاعتراف از درون +فیلمتصویر روزنامه‌های ورزشی امروزحمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزهصفحه نخست روزنامه‌های امروزعضو تیم ترور خاشقجی در تماس با عربستان: به رئیست بگو، ماموریت انجام شد
تاریخ :1397/04/04 7:44 AM
ضرورت فرهنگ‌سازی اصلاح الگوي مصرف
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران با اشاره به نقش موثر زنان در اصلاح الگوی مصرف آب، گفت: آگاهی و رشد فرهنگي و اجتماعي بانوان منجر به تسریع در روند اجرای برنامه های اصلاح الگوي مصرف مي شود.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس قلی زاده دسترسي به آب را حق هر انسان و حفاظت ازآن را نيز بر عهده تک تک افراد دانست و افزود: وجود آب سالم براي زندگي يك ضرورت است و نبود آب مساوي با نبود حيات است .

وی، با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف باعث رشد و شکوفایی اقتصاد کشور می شود، اظهار داشت: مديريت مصرف آب به ویژه در زمان حاضر که کشور با کمبود آب و کاهش ذخایر منابع آبی مواجه است از اهميت خاصي برخوردار می باشد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران، اظهار داشت: زنان به عنوان مدیران اصلی خانواده می توانند با اتخاذ تدابیر لازم و آموزش آن به فرزندان و اطرافيان خود فرهنگ مصرف بهينه را به صورت الگويي در جامعه تبدیل نمایند.

وی بر حس مسئوليت پذيري و قانونمندي زنان اشاره کرد و افزود: توجه به مدیریت زنان در مصرف انرژی به ویژه آب، کلید موفقیت برنامه های مدیریت مصرف خواهد بود.

مهندس قلی زاده، ادامه داد: حضور فعال زنان در جامعه و امكان و ايجاد فعاليت در قالب تشكل هاي خود جوش همانند NGOها در سطوح مختلف خانواده ، محله ، شهر، اجتماع و مراكز مشابه، مي تواند نقش آفرين فعاليت هاي اساسي در زمينه مديريت مصرف آب باشد .

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران اصلاح الگوي مصرف را يك رسالت ملي دانست و گفت: وقتي افراد اصلاح الگوي مصرف را در جامعه رعايت كنند در واقع فرهنگ درست مصرف كردن را مي آموزند.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.