دوشنبه 25 تير 1397 - Monday, July 16, 2018
تاریخ :1397/04/04 7:44 AM
ضرورت فرهنگ‌سازی اصلاح الگوي مصرف
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران با اشاره به نقش موثر زنان در اصلاح الگوی مصرف آب، گفت: آگاهی و رشد فرهنگي و اجتماعي بانوان منجر به تسریع در روند اجرای برنامه های اصلاح الگوي مصرف مي شود.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس قلی زاده دسترسي به آب را حق هر انسان و حفاظت ازآن را نيز بر عهده تک تک افراد دانست و افزود: وجود آب سالم براي زندگي يك ضرورت است و نبود آب مساوي با نبود حيات است .

وی، با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف باعث رشد و شکوفایی اقتصاد کشور می شود، اظهار داشت: مديريت مصرف آب به ویژه در زمان حاضر که کشور با کمبود آب و کاهش ذخایر منابع آبی مواجه است از اهميت خاصي برخوردار می باشد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران، اظهار داشت: زنان به عنوان مدیران اصلی خانواده می توانند با اتخاذ تدابیر لازم و آموزش آن به فرزندان و اطرافيان خود فرهنگ مصرف بهينه را به صورت الگويي در جامعه تبدیل نمایند.

وی بر حس مسئوليت پذيري و قانونمندي زنان اشاره کرد و افزود: توجه به مدیریت زنان در مصرف انرژی به ویژه آب، کلید موفقیت برنامه های مدیریت مصرف خواهد بود.

مهندس قلی زاده، ادامه داد: حضور فعال زنان در جامعه و امكان و ايجاد فعاليت در قالب تشكل هاي خود جوش همانند NGOها در سطوح مختلف خانواده ، محله ، شهر، اجتماع و مراكز مشابه، مي تواند نقش آفرين فعاليت هاي اساسي در زمينه مديريت مصرف آب باشد .

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آبفاشهری مازندران اصلاح الگوي مصرف را يك رسالت ملي دانست و گفت: وقتي افراد اصلاح الگوي مصرف را در جامعه رعايت كنند در واقع فرهنگ درست مصرف كردن را مي آموزند.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.