جمعه 2 فروردين 1398 - Friday, March 22, 2019
واکنش رئیس قوه قضاییه به فعالیت‌های اقتصادی آستان قدس رضویسال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی استسال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ همه باید در برابر مشکلات احساس مسئولیت کنیمرهبر معظم انقلاب اسلامی سال 1398 را سال "رونق تولید" نام گذاری فرمودندامیدواریم سال آینده مشکلات سال جاری را نداشته باشیم/ هدف آمریکا بازگشتن به تهران استحدیث امام کاظم (ع) درباره نگه داشتن خشمخبرخوش سردار کمالی برای سرباز معلمنحوه درس خواندن در تعطیلات نوروزاین شماره تلفن مهم را به خاطر بسپارید!چرا خلبان‌ها اجازه ریش گذاشتن ندارند؟فروش فوری ۸ محصول سایپادفع فوری سنگ کلیه با چند روش خانگیعرب مدیر عامل پرسپولیس شددلیل عدم حضور ظریف در دیدار اسدعملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ‌ک‌ک۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق برای وزیر دولت نهم۳۷ نکته ضروری درمورد چهارشنبه‌سوریافشاگری هافبک استقلالتمام کالاهای اساسی ایام عید تامین شده استلاستیک اجاره‌ای برای معاینه فنی
تاریخ :1397/04/02 7:38 AM
۸۰ میلیون ایرانی؛ منتظر تاریخ سازی تیم ملی
به گزارش بصیرآنلاین؛ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیم ملی فوتبال کشورمان و مردم ایران فراز و فرود‌های زیادی داشت. از شوت‌های حکیم زیاش و حرکت‌های ال احمدی و آمرابات در تیم ملی مراکش که ما را دچار استرس کرد که خدایی نکرده گل بخوریم و سرانجام گل به خودی عزیزبوهدوز، بازیکن شیر‌های اطلس (لقب تیم ملی مراکش) در دقیقه ۹۵ سبب شد تا عزیز ایران شود.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ 80 میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران

البته از غیرت بازیکنان نمی‌توان نگفت. ستاره‌هایی که برخی از آن‌ها با بی مهری روبرو شدند و با درخشش مقابل مراکش نشان دادند که جان شان را هم برای پرچم کشورشان می‌دهند. در گیرودار حملات ایران و مراکش ابراهیمی و جهانبخش مصدوم شدند تا مجید حسینی و سامان قدوس وارد زمین شوند و بعد از آن هم که مطمن هستم، می‌دانید چه اتفاقی افتاد.

بوسه قدوس روی توپ. ارسال این بازیکن از گوشه زمین، ضربه عزیز بوهدوز و گل برای ایران.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ 80 میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران

پس از پایان بازی هواداران از جدول گروه B. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عکس می‌گرفتند، تا سال‌های بعد به فرزندان و نوه‌های شان نشان دهند که زمانی صدرنشین گروه مرگ بودند و در جام جهانی آقایی می‌کردند.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ ۸۰ میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب؛ منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران

فوتبال همین است، معجزه‌ای که می‌تواند در ۹۰ دقیقه کاری کند که تمام مشکلات را فراموش کنیم و به خوشحالی بپردازیم. بدون استرس و بدون حاشیه به خیابان‌ها برویم و پیروزی تیم ملی کشورمان را فریاد بزنیم. به همین دلیل است که  که شعار ما در جام جهانی " ۸۰ میلیون نفر، یک ملت و یک ضربان " انتخاب شد.

تمام مردم و فوتبال دوستان پس از سوت چاکر، اینترنت را زیر و رو کردند تا ببینند آیا ابراهیمی و جهانبخش به بازی با اسپانیا می‌رسند یا خیر، که خدارا شکر هر ۲ بازیکن در سلامت مقابل ماتادور‌ها بازی کردند و عملکرد خوبی داشتند.

پس از سوت چاکر ترکیه‌ای ما برنده بودیم و صدرنشین گروه مرگ لقب گرفتیم. مردم و به خصوص فوتبال دوستان به خیابان‌ها آمدند، خوشحالی کردند و در اتوبوس، تاکسی و ... درباره بازی صحبت می‌کردند. درحال خوشحالی برد مقابل مراکش بودیم که خبر مصدومیت روزبه چشمی، کام فوتبال دوستان را تلخ کرد. مدافع با تعصبی که عملکرد فوق العاده‌ای مقابل مراکش داشت، اما مصدومیت عضلانی سبب شد تا جام جهانی را از دست دهد.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ 80 میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران

رسیدیم به بازی با اسپانیا. کی روش در نشست خبری پیش از بازی، اسپانیا را تیم قدرتمندی توصیف کرد و از روحیه بالای شاگردانش گفت. زمانی که ترکیب روی خروجی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها قرار گرفت، عده‌ای از حضور نداشتن جهانبخش و میلاد محمدی در ترکیب تیم ملی تعجب کرده بودند و برخی دیگر اعتقاد داشتند، کی روش کارش را بلد و ترکیب خوبی به زمین فرستاده است.

بازی راس ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد. اسپانیا حمله، حمله و حمله کرد و ایرانی‌ها به دفاع پرداختند. ضد حمله یوز‌ها سبب ترس اسپانیایی‌ها شده بود و هیرو به بازیکنان خط دفاعی تیمش دستور داد تا عقب بازی کنند (بیاستند) تا گل نخورند. با درخشش تمامی بازیکنان نیمه نخست صفر -  صفر تمام شد و حالا امیدوار بودیم با کسب یک مساوی مقابل اسپانیا و متوقف کردن پرتغال راهی مرحله بعد شویم، اما در یک اتفاق و روی شانس اسپانیا به گل رسید.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ 80 میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران

بازیکنان به خودشان آمدند و حالا وقت حمله بود. سرعت وحید امیری و پاس و شوت‌های انصاری فرد موقعیت‌های خوبی را برای ما فراهم کرد، اما به جایی نرسید تا اینکه در دقیقه ۶۲ خطایی به سود ایران اعلام شد. تمام مردم ایران، مرد، زن، پسر، دختر دست به دعا شدند و برای تیم ملی نذر می‌کردند از شیریتی تا صلوات و... سانتر رضاییان انجام شد و عزت اللهی هم با گل زدن وظیفه اش را انجام داد، اما نفرین بر تکنولوژی که نذاشت تا دقایقی بیشتر، زمین به اندازه ۸۰ میلیون نفر سبک‌تر باشد. گل ایران آفساید اعلام شد و رویا‌های یک ملت برای کسب امتیاز مقابل اسپانیا به باد رفت، اما ما در روسیه هستیم تا غیر ممکن‌ها را ممکن کنیم و رویا‌ها را به واقعیت تبدیل کنیم.

با تکل‌های رضاییان و عزت اللهی و پریدن بیرانوند روی توپ، تیم ملی فوتبال کشورمان گل نخورد و بازی یک بر صفر به پایان رسید. ما باختیم، اما به این تیم امیدوار هستیم و اگر بتوانیم رونالدو را کنترل کنیم، قطعا مقابل پرتغال پیروز خواهیم شد. باختیم، اما ترس و استرس اسپانیایی‌ها خوشحال مان کرد. باختیم، اما لایی زدن‌های عزت اللهی و امیری سبب شد تا لحظاتی بخندیم و شاد باشیم. باختیم، اما غیرت و دراز کشیدن رضاییان و عزت اللهی روی خط دروازه باعث شد تا افراد مطرح دنیای فوتبال از تیم ملی ایران تقدیر کنند.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ 80 میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران

توپ فوتبال گرد است و ممکن است به هرجایی برود. ما به کی روش و بازیکنان اعتماد داریم که می‌توانند در هر بازی به برد دست یابند. فوتبال قابل پیش بینی نیست، پس امیدوار باشید به شاهکار پسران پارسی و مرد پرتغالی که باید برای صعود تیم ملی ایران، تیم کشورش را شکست دهد.

به این تیم امیدوار باشید، چون کسی فکرش را هم نمی‌کرد، مکزیک، آلمان را شکست دهد، ایسلند مقابل آرژانتین یک - یک کند و برزیل نتواند سوئیس را ببرد. فوتبال پدیده‌ای بی نظیر است و معجزات زیادی در آن رُخ می‌دهد. شاید ایران و پرتغال هم جزء معجزات این رشته ورزشی پدیده آید و باید منتظر باشیم و ببینیم.

در دیدار ایران - استرالیا و ایران - کره جنوبی ما طعم خوش معجزه فوتبال را چشیدیم و حالا ۸۰ میلیون ایرانی و یک ملت منتظر تاریخ سازی کی روش و یوز‌های جوان هستند.

به معجزه فوتبال ایمان داشته باشید/ 80 میلیون ایرانی، یک ملت و یک ضربان قلب منتظر تاریخ سازی کی روش و پسران


نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.