شنبه 29 دي 1397 - Saturday, January 19, 2019
تاریخ :1397/03/20 8:44 AM
تمهیدات وزارت راه برای حل مشکلات کامیون داران
امانی از تأسیس نمایندگی لوازم ید‌کی خودرو‌ و لاستیک‌ محلی‌ در تمامی پایانه‌های بار و مسافربری برای حل مشکل کامیون داران خبر داد.

برخورد جدی با دلالان‌ در پایانه‌های بار‌ / اعلام آمادگی سازمان راهداری برای تاسیس نمایندگی لوازم یدکی در پایانه های بارداریوش امانی‌ معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، با بیان اینکه تمامی خواسته‌های کامیون‌داران در حال بررسی  است،اظهار کرد: برخی از کامیون‌داران از افزایش قیمت لوازم یدکی‌ خودرو و لاستیک‌ گلایه‌مند بودند که سعی کرده‌ایم با همکاری وزارت بازرگانی‌  مشکل آنها را برطرف کنیم‌.

وی ادامه داد:سازمان راهداری به  وزارت بازرگانی‌ اعلام آمادگی‌ کرده است که در تمامی پایانه‌های بار و مسافربری برای تأسیس نمایندگی ویژه  لوازم ید‌کی خودرو‌ و لاستیک‌ محلی‌ اقداماتی صورت بگیرد که درخصوص تحقق این موضوع مشکلی  وجود ندارد.

امانی با بیان اینکه بسیاری از کامیون‌داران انتظار داشتند که کرایه آنها بر اساس تن و کیلومتر‌ محاسبه شود ،گفت: تحقق این انتظار یک اقدام زمان‌بر است. سعی کرده‌ایم ظرف یک هفته آتی کارهای کارشناسی‌ این امر را انجام دهیم‌.در صورتیکه‌ این اتفاق صورت گیرد  اعداد و ارقام بارنامه‌های کامیون‌داران وضعیت بهتری‌ پیدا خواهد کرد در نتیجه مشکلی از لحاظ جابجایی‌ بار ایجاد نمی‌شود.

معاون حمل و نقل‌ سازمان شهرداری‌ با بیان اینکه با تمامی دلالان و واسطه‌گران پایانه‌ها برخورد قاطعی صورت خواهد گرفت، گفت: سازمان راهداری‌ با شرکت‌های حمل ونقلی که از کامیون‌داران کمیسیون‌ اضافی دریافت‌ می کرده اند و  یا خارج از نوبت، بار تحویل می داده اند برخورد قاطعی خواهد کرد . این موضوع در اسرع‌ وقت پیگیری می شود.

امانی تأکید کرد: متأسفانه برخی از دلالان و سوء استفاده کنندگانی که در شرکت‌های حمل و نقلی حضور دارند باعث ایجاد مشکلات و تخلفاتی‌ در حوزه بار شده اند. سازمان راهداری در گلوگاه‌های مختلف دلالان‌ را شناسایی کرده و با آنها برخورد جدی‌ خواهد کرد.

وی   با بیان اینکه دلالان نقشی در حمل ونقل ندارند ،گفت: این افراد جزو شرکت های حمل ونقلی و یا رانندگان نیستند و تنها پول کثیفی  را از افراد بدون پرداخت مالیات ویا  شناسه  دریافت می کنند  همین مو ضوع باعث آسیب به حوزه حمل ونقل شده است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری‌ با بیان اینکه هم اکنون‌ میانگین صدور بارنامه‌ در روز 85 تا 90 هزار بار است،بیان کرد: هفته گذشته 116 هزار بارنامه‌ صادر شده است که این موضوع نشان‌ دهنده کاهش اعتراضات‌ کامیون‌داران است.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.