دوشنبه 4 تير 1397 - Monday, June 25, 2018
تاریخ :1397/02/31 8:41 AM
ورود سامانه جدید بارشی به کشور
امروز با ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس و البرز رگبار باران گاهی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

ورود سامانه جدید بارشی به کشور/آسمان تهران کمی ابری است+ جدولبه گزارش بصیرآنلاین، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها بعدازظهر امروز با ورود یک سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های البرز غربی و مرکزی و به صورت پراکنده در غرب، مرکز و سواحل غربی خزر رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود که بارش‌ها اوایل شب در استان آذربایجان شرقی و نواحی مرکزی اردبیل و شمال زنجان تشدید می شود.

روز سه شنبه سامانه بارشی در شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی فعال بوده و سبب رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در این مناطق خواهد شد و این وضعیت بتدریج بخش های غربی یزد و شمال کرمان را هم فرا می‌گیرد.

در این روز بارش ها در برخی نقاط آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، جنوب اردبیل، شمال زنجان و نیمه غربی اصفهان شدت بیشتری خواهد داشت.

روز چهارشنبه رگبار و رعد و برق و وزش باد در مناطق ذکر شده ادامه خواهد داشت و بارش ها در دامنه های جنوبی البرز تشدید می‌شود.

 

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.