سه شنبه 1 خرداد 1397 - Tuesday, May 22, 2018
ردپای یانکی‌ها در ناامنی‌های منطقهکنایه سرمربی پرسپولیس به کی روشهدف از ایجاد اختلاف و جنگ در خاورمیانه چیست؟لبنان خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی را اخراج کردلیست احتمالی خروجی پرسپولیسبا این ترفند‌ها ۱۲۰ سال عمر کنید!خاموشی احتمالی در تهران و ۴ استان بزرگ کشورآتش سوزی پتروشیمی بندر امام مهار شدقیمت سکه افزایش یافتآخرین وضعیت حمید بقایی در زندانخواندن دو سوره از قرآن که شما را بیمه می کندادعاهای بی‌اساس وزیر خارجه آمریکا علیه ایران در بنیاد هریتیج/ شروط دوازده‌گانه واشنگتن برای توافق جدید با ایران!جدیدترین رنکینگ باشگاهی جهانایران انحصار صهیونیست‌ها در «داروى ام اس» را شکستامام جمعه پیشین ارومیه دار فانی را وداع گفتواشنگتن پدر القاعده و داعش است/ سخنان پومپئو فقر اطلاعاتی، ضعف بینشی و عقب ماندگی تحلیلی آمریکا را نشان داد۲۴ روز تا جام جهانی روسیهراهکار جدید امریکا برای تغییر رژیم ایرانقرص‌های شب امتحانی با جوانان چه می‌کند؟صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی امروز
تاریخ :1397/02/26 7:41 AM
عملیات اجرایی تصفیه فاضلاب شهری در شرق مازندران
به منظور حفظ محیط زیست و ارتقای سلامت و بهداشت جامعه و با حضور مهندس قانع معاون مهندسی توسعه شرکت مهندسی آب  وفاضلاب کشور، دکتر شاعری نماینده مردم شرق استان در مجلس، مهندس اسلامی استاندار و نبیان معاون عمرانی استانداری مازندران، مدیرعامل آبفاشهری و جمعی از مدیران شهرستانی و استانی، ائمه جمعه ، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، کلنگ عملیات اجرایی طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب در شهرهای نکا، بهشهر و گلوگاه به زمین زده شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم، با بیان اینکه اجرای طرح فاضلاب در این شهرها، در قالب پروژه مدیریت منابع آب به طور جدی از سال 95 پیگیری شد، تصریح کرد: در مجموع 250 میلیارد تومان اعتبار برای بازچرخانی و تصفیه فاضلاب شهرهای نکا، بهشهر و گلوگاه مصوب شد.

علی محمد شاعری، ادامه داد: اجرای طرحهای فاضلاب در راستای بهداشت و حفظ محیط زیست در اولویت مسوولان قرار دارد.

استاندار مازندران نیز در سخنانی، گفت: در اجرای پروژه های مهمی همچون فاضلاب باید پیگیری  وتعامل صورت گیرد.

مهندس محمد اسلامی اظهار امیدواری کرد این طرحها در مدت پیش بینی شده به بهره برداری برسد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران نیز با بیان اینکه  میزان برخورداری مردم این استان از طرحهای فاضلاب 12.5 درصد و میانگین کشوری 46 درصد است، اظهار داشت: با توجه به کمبود آب در کشور از پساب فاضلاب می توان در بخش های کشاورزی و گسترش فضای سبز استفاده نمود.

مهندس ذاکری، ادامه داد: برای بهره برداری از طرحهای فاضلاب در شرق مازندران، 10 کیلومتر خط انتقال و 400 کیلومتر شبکه اصلی  وفرعی احداث و بیش از 270 هزار نفر از مزایای آن برخوردار می شوند.

وی، به پروژه فاضلاب بهشهر اشاره و تصریح کرد: در این طرح، 215 کیلومتر شبکه و 5 کیلومتر خط انتقال احداث می شود.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ظرفیت تصفیه خانه این طرح را 34 هزار متر مکعب در شبانه روز دانست و تصریح کرد: 21هزار انشعاب در این طرح قابل نصب است .

مهندس ذاکری، با بیان اینکه در افق طرح 141 هزار نفر از مردم این شهر تحت پوشش طرح فاضلاب قرار می گیرند،  افزود: برای اجرای این طرح 1267 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی، ادامه داد: در طرح فاضلاب شهری نکا ، 145.6 کیلومتر شبکه و 2.2 کیلومتر خط انتقال احداث می شود .

مهندس ذاکری، با بیان اینکه در این طرح تصفیه خانه ای با ظرفیت 16350 متر مکعب و 5 ایستگاه پمپاژ ساخته می شود، گفت: 14 هزار انشعاب قابل نصب در این طرح پیش بینی شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، اعتبار مورد نیاز برای اجرای این طرح را 777  میلیارد ریال دانست و افزود: در افق طرح جمعیتی بیش از 94 هزار نفر تحت پوشش قرار می گیرند.

وی، با اشاره به اجرای طرح فاضلاب در  شهر گلوگاه گفت: در این طرح 83.4 کیلومتر شبکه و 2.2 کیلومتر خط انتقال و تصفیه خانه به ظرفیت 6215 متر مکعب در شبانه روز احداث می شود.

مهندس ذاکری، جمعیت  تحت پوشش در سال افق طرح را 36 هزار نفر و انشعاب قابل نصب را 8 هزار فقره عنوان و تصریح کرد: برای اجرای این پروژه 380 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

گفتنی است مهندس قانع معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در ادامه سفر یک روزه خود به مازندران، از فعالیت مدول اول و روند پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه فاضلاب شهری ساری نیز بازدید کرد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.