سه شنبه 1 خرداد 1397 - Tuesday, May 22, 2018
دعای روز ششم ماه مبارک رمضانردپای یانکی‌ها در ناامنی‌های منطقهکنایه سرمربی پرسپولیس به کی روشهدف از ایجاد اختلاف و جنگ در خاورمیانه چیست؟لبنان خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی را اخراج کردلیست احتمالی خروجی پرسپولیسبا این ترفند‌ها ۱۲۰ سال عمر کنید!خاموشی احتمالی در تهران و ۴ استان بزرگ کشورآتش سوزی پتروشیمی بندر امام مهار شدقیمت سکه افزایش یافتآخرین وضعیت حمید بقایی در زندانخواندن دو سوره از قرآن که شما را بیمه می کندادعاهای بی‌اساس وزیر خارجه آمریکا علیه ایران در بنیاد هریتیج/ شروط دوازده‌گانه واشنگتن برای توافق جدید با ایران!جدیدترین رنکینگ باشگاهی جهانایران انحصار صهیونیست‌ها در «داروى ام اس» را شکستامام جمعه پیشین ارومیه دار فانی را وداع گفتواشنگتن پدر القاعده و داعش است/ سخنان پومپئو فقر اطلاعاتی، ضعف بینشی و عقب ماندگی تحلیلی آمریکا را نشان داد۲۴ روز تا جام جهانی روسیهراهکار جدید امریکا برای تغییر رژیم ایرانقرص‌های شب امتحانی با جوانان چه می‌کند؟
تاریخ :1397/02/26 7:38 AM
خردورزي و تدبير مهمترين استراتژي دولت
احمد مظفري كه در جمع مديران روابط عمومي دستگاه ها و ادارات شهرستان نكا در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومي سخن مي گفت اطلاع رساني هوشمندانه و هنرمندانه و اطلاع يابي آگاهانه و هدفمند را دو رسالت مهم و راهبردي مسئولين روابط عمومي خواند و گفت : براي تحقق اين دو رسالت مهم مدير روابط عمومي بايد سواد رسانه اي را ارتقاء داده و مهارتهاي ارتباطي خود را تقويت نمايد .

دبير شوراي اطلاع رساني استان برقراري ارتباط دوسويه و دو وجهي با ايجاد حلقه ارتباطي و شناسايي دقيق فرصت ها و تهديدها و درك روشن و دقيق مأموريت ها و اهداف سازمان را براي انجام مسئوليت روابط عمومي بسيار مهم خواند و گفت : كليه فعاليتها و اقدامات روابط عمومي بايد مبتني بر تحقيقات و پژوهش بوده تا بتواند نقش مشاوره اي خود را در  فرايند تصميم گيري و تصميم سازي سازماني محقق كند .

مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران ايجاد كانال ارتباطي براي منتقدان ، پرهيز از اغراق و غلو در ارائه آمار و اطلاعات را يادآور شد و گفت : همه بايد تلاش كنيم تا روابط عمومي توجيه گر را به روابط عمومي تحليل گر تبديل نمائيم .

مظفري گسترش تعامل و تفاهم بين مديران با كاركنان و مخاطبين را ضروري دانست و گفت : بهره گيري از نوآوري ابتكار و ايده نو ،تلاش براي جلب رضايت ، پذيرش ، مقبوليت و همكاري ، پيش بيني چالشها و آينده نگري و كمك به مديران براي حل بحرانها و بهسازي نيروي انساني روابط عمومي براي انجام رسالت روابط عمومي راهبردي و كليدي است.

وي تاكيد كرد: با توسعه روزافزون فضاي مجازي بازنگري مجدد وظايف و اختيارات روابط عمومي يك ضرورت انكار ناپذير است.
مظفري دميدن فضاي اميد در جامعه و اعتمادسازي را ماموريت مهم روابط عمومي دانست و گفت : مديران روابط عمومي با رسانه ها برخورد عادلانه داشته باشند.
وي تسلط بر فناوريهاي نوين و حضور مؤثر در شبكه هاي اجتماعي و رسانه هاي مجازي را خواستار شد و گفت : ايجاد آرامش با خردورزي و تدبير مهمترين استراتژي دولت تدبير و اميد بوده است.
وي به اقدامات مهم دولت تدبير و اميد در استان اشاره كرد و گفت : در دولت تدبير و اميد تمامي زيرساخت ها و در همه بخشها شاهد رشد و توسعه فزاينده بوده كه مديران روابط عمومي مي بايست با ارائه اطلاعات و آمار درست و شفاف براي انعكاس اين فعاليتها اقدام كنند .
وي 27 ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومي را تبريك و تهنيت گفت و تصريح نمود : متاسفانه به موازات رشد فضاي مجازي روابط عمومي ها ارتقاء نيافته اند و جايگاه روابط عمومي حتي تضعيف هم شده است .
مظفري تاكيد كرد : اگر روابط عمومي ها حرفه اي و روزآمد شوند بسياري از مشكلات حوزه هاي ديگر حل خواهد شد .
دبير شوراي اطلاع رساني استان در پايان گفت : استاندار مازندران براي تقويت و حضور جدي روابط عمومي در عرصه اطلاع رساني و اطلاع يابي همواره دغدغه دارند گفت : در سال 97 براي ارتقاء سواد رسانه اي مديران روابط عمومي چند دوره آموزشي الكترونيكي و حضور ي برگزار خواهد شد و انتظار داريم مديران دستگاههاي اجرايي نيز براي تقويت جايگاه روابط عمومي گام عملي بردارند
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.