دوشنبه 2 مهر 1397 - Monday, September 24, 2018
داستان سیاه حامیان تروریسم؛ روزی کومله و امروز الاحوازیهحدیث امام حسین(ع) درباره نافرمانی خداچگونه بی‌خوابی را در کودکان از بین ببریم؟آیا نماز و زکات شرط قبول اسلام است؟علت نبود تمرکز در افراد چیست؟چگونه خشم خود را کنترل کنیم؟پمپئو: جلسه شورای امنیت درباره منع اشاعه است/ ایران دستورکار اصلی نیستبرتری شاگردان برانکو مقابل سپید رودانتقام مهلکی از تروریست‌ها در آینده نزدیک خواهیم گرفتخطرات ازدواج‌ اینترنتیپایان تلخ برای شاگردان کولاکوویچکمبود نیروی انسانی یکی از چالش‌های وزارت آموزش و پرورش استاحمدی نژاد بیاید و جای پول‌ها را نشان دهد/ بازداشت 4 کارمند وزارت صمت و اعلام حکم 35 پرونده فساد اقتصادی تا آخر هفته/ قوه قضاییه به دنبال شناسایی بازنشسته‌هاستاحتمال استعفای آخوندی پیش از استیضاح‌داعش ویدئوی منتسب به عاملان حمله تروریستی اهواز را منتشر کردافزایش حجم مبادلات تجاری ایران و پاکستانیکم مهر، تولد مردی از جنس مردمرئیس جمهور وارد نیویورک شدمعرفی عذاب روحی جهنمیانگروهک الاحوازیه تکذیب کرد
تاریخ :1397/02/17 7:29 AM
احداث مخزن ذخیره آب در شهرهای مازندران
معاون مهندسی توسعه آبفاشهری مازندران از احداث مخازن ذخیره آب 2هزار متر مکعبی در شهرهای گتاب، خوشرودپی و گلوگاه بابل خبر داد.

به گزارش بصیرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس یزدان پناه با بیان اینکه عملیات اجرایی مخزن 2هزار متر مکعبی وایستگاه پمپاژ گتاب به اتمام رسید، گفت: این طرح به منظور ایجاد ذخیره مطمئن،  تامین فشار و آب مناسب در شبکه توزیع اجرایی شد.

وی، افزود: در راستای اجرای این طرح، ایستگاه پمپاژ و 4200 متر خط انتقال  و حفر  وتجهیز یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه نیز احداث و به بهره برداری رسید.

مهندس یزدان پناه، تصریح کرد: در منطقه خوشرود پی به منظور تامین آب شرب مشترکین در پیک مصرف و قطع آب و اتفاقات و حوادث پیش بینی نشده،  احداث مخزن 2هزار متر مکعبی، ایستگاه پمپاژ ، 4هزار متر خط انتقال، حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی 30 لیتر در ثانیه  در دستور کار قرار گرفت که از سال گذشته عملیات اجرایی این طرحها آغاز  شد.

معاون مهندسی توسعه آبفاشهری مازندران، از طراحی تصفیه خانه آب به ظرفیت 25 لیتر در ثانیه در مرزیکلا خبر داد و اظهار داشت: این پروژه در مرحله طراحی و انتخاب پیمانکار قرار دارد.

مهندس یزدان پناه ادامه داد: آب مورد نیاز این تصفیه خانه از طریق سد البرز تامین می شود که به همین منظور 2هزار متر خط انتقال  نیز احداث می شود.

وی، به پروژه های دردست اجرا در شهر گلوگاه اشاره و تصریح کرد: در این شهر نیز به منظورتامین  وتقویت فشار آب شرب مشترکین، مخزن و حصار کشی و محوطه سازی مخزن 2هزار مترمکعبی  تست  وراه  اندازی شد و عملیات بهسازی و مهندسی مجدد ایستگاه پمپاژ به اتمام رسید و 2700 متر خط انتقال نیز احداث شد و برای ادامه عملیات احداث  7هزار و 300 متر خط انتقال در حال خرید لوله و اتصالات قرار داریم.

مهندس یزدان پناه، با بیان اینکه 12هزار متر خط انتقال رینگ شهری با هدف تامین آب و فشار مناسب و بالانس شبکه، در بابل اجرا می شود، گفت: در فاز اول 6400 متر و در فاز دو 5600 متر در خط انتقال و شبکه توزیع اصلی احداث می شود.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.