جمعه 2 فروردين 1398 - Friday, March 22, 2019
واکنش رئیس قوه قضاییه به فعالیت‌های اقتصادی آستان قدس رضویسال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی استسال جدید، سال تولید، تلاش و اشتغال برای جوانان عزیز است/ همه باید در برابر مشکلات احساس مسئولیت کنیمرهبر معظم انقلاب اسلامی سال 1398 را سال "رونق تولید" نام گذاری فرمودندامیدواریم سال آینده مشکلات سال جاری را نداشته باشیم/ هدف آمریکا بازگشتن به تهران استحدیث امام کاظم (ع) درباره نگه داشتن خشمخبرخوش سردار کمالی برای سرباز معلمنحوه درس خواندن در تعطیلات نوروزاین شماره تلفن مهم را به خاطر بسپارید!چرا خلبان‌ها اجازه ریش گذاشتن ندارند؟فروش فوری ۸ محصول سایپادفع فوری سنگ کلیه با چند روش خانگیعرب مدیر عامل پرسپولیس شددلیل عدم حضور ظریف در دیدار اسدعملیات مشترک ایران و ترکیه علیه پ‌ک‌ک۲۰ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق برای وزیر دولت نهم۳۷ نکته ضروری درمورد چهارشنبه‌سوریافشاگری هافبک استقلالتمام کالاهای اساسی ایام عید تامین شده استلاستیک اجاره‌ای برای معاینه فنی
تاریخ :1397/02/01 7:53 AM
دشمنان بدانند مشکلات اقتصادی باعث جدایی میان مردم و نظام نخواهد شد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور گفت: دشمنان باید بدانند که مشکلات اقتصادی ما عامل جدایی بین مردم و نظام ما نمی‌شود و آن مشکلات قابل حل است.

به گزارش بصیرآنلاین، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور در پیش خطبه‌های نماز جمعه تهران با اشاره به شکل گیری سپاه پاسداران از سوی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امام بزرگ امت بر اساس عناصر زیبای عاشورای حسینی و برای مقابله با دشمنان دیرینه یک نهاد نیرومند به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به وجود آوردند.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران در عاشورای 61 هجری شکل گرفت و به همین دلیل آنهایی که لباس مقدس را بر تن کردند حتی یک لحظه از میدان‌های نبرد غافل نشدند و مانند کوهی از آرامش در برابر طوفان حوادث دشمنان ایستادگی کردند و سپر بلای امت اسلامی شدند.

سردار سلامی با بیان اینکه نیروهای سپاه پاسداران هیچ عظمتی جز کبریای الهی را به رسمیت نمی‌شناسند، گفت: آنها در جنگ‌های بزرگ قطعه قطعه شدند اما هرگز اجازه ندادند پرچم امت اسلامی از دستشان رها شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور با اشاره به اینکه وارد 40 سالگی یک انقلاب بزرگ شده‌ایم، بیان کرد:‌ انقلاب 57 امتداد یافته از نهضت عاشورایی بود که در اولین روزهای آن امپراطور بزرگ زمان را از بین برد و استقلال‌، آزادی و ارزش‌های اسلامی را برای این سرزمین رقم زد.

وی ادامه داد: ‌امام بزرگ انقلاب می‌دانست که وقتی خورشید اسلام طلوع کند منافقان و مستکبران در مقابل او می‌ایستند و همین باعث شد که حضرت روح الله با بهره گیری از حوادث غمگینی که بر امامان شیعه گذاشته سپاه را شکل دهد که تا به امروز با صلابت در مسیر خود در حال حرکت است.

سردار سلامی با بیان اینکه در همان روزهای اول انقلاب دشمنان از همه روش‌ها برای از بین بردن آن استفاده کردند، اظهار کرد:‌ دشمنان می‌خواستند با بهره گیری از امکانات مدرن و همه ابزارها انقلاب را شکست دهند و سیطره خود را بر امت اسلامی بنشانند که با کمک سپاه پاسداران با شکست مواجه شدند.

وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب تاکنون کودتاهای نظامی و توطئه‌های تجربه طلبانه زیادی در مرزها شکل گرفته که با همت مردم، سپاه، بسیج و ارتش با شکست مواجه شد.

سردار سلامی با بیان اینکه همه توطئه‌های استکبار جهانی علیه امت اسلامی دارای مشخصه‌هایی است، افزود: از مشخصه‌های توطئه‌های دشمن می‌توان آمریکا را به عنوان محور همه این توطئه‌ها نام برد و همچنین این سناریوها برای فروپاشی نظام ما و تسلیم ملت ایران و موجودیت انقلاب طراحی شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور ادامه داد: از دیگر مشخصه‌های توطئه‌های دشمن ابعادی جهانی بودن آن را می توان نام برد، یعنی ملت ایران را در قلب جنگ‌های جهانی درگیر می‌کرد، همه این توطئه‌ها نابرابر بوده و در طول زمان‌های زیادی بر علیه ملت آزادیخواه ما تحمیل شده است.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی نابرابرترین و طولانی‌ترین جنگ در قرن 21 بود، گفت: در جنگ‌های جهانی که در قرن 21 رخ داد طرفین جنگ از یک قوای متعادل برخوردار بودند اما در جنگ تحمیلی ایران به تنهایی در برابر یک جهان قرار گرفت و با همت مردم توانست آن را شکست دهد و ائتلاف عملی نانوشته آلمان، انگلیس، آمریکا، شوروی، کویت و دیگر کشورها را با شکست مواجه کرد.

سردار سلامی با اشاره به افزایش توان نظامی ایران در ابعاد مختلف گفت: امروزه شاهد هستیم که نیروهای مسلح ما قد کشیدند و هزاران گردان رزمی را آماده کردند به طوری که دشمن هرگز نمی‌تواند فکر یک عملیات زمینی به سرش بزند و از سوی دیگر دستاوردهای موشکی ما آماده است و هرگز اجازه نخواهد داد دشمن نگاهی به آسمان این سرزمین داشته باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور اظهار کرد: آمریکا در حال حاضر در سوریه و منطقه هیچ استراتژیک و سیاستی ندارد و در حاشیه سیاست‌های منطقه قرار گرفته است و عملیات ها در منطقه بدون استراتژیک انجام می شود و بسیار مضحک و خنده‌دار است که از نمونه‌های آن می‌توان به حمله چند روز پیش کاخ سفید به سوریه اشاره کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسدارن در ادامه خطاب به دشمنان ایران گفت:‌ دست‌ها روی ماشه است و موشک‌ها آماده‌اند، هر لحظه دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند آنها شلیک می‌شوند. کار آنها را قبلا دیده‌اید و دشمنان این قدرت عظیم را به رسمیت شناخته‌اند. بسیج آماده است تا هر دشمنی را به خاک مذلت بکشانند.

وی با بیان اینکه دشمن تمام ابزارها را به کار گرفت تا ایران را فلج کند، اظهار کرد: دشمن از ابعاد مختلف علمی، ‌صنعتی و... ما را در محاصره قرار داد و حتی دانشمندان ما را ترور می‌کردند تا بتوانند ایران را بیش از پیش در تحریم قرار دهند اما جوانان ما به صحنه آمدند  و کشوری را به وجود آوردند که انرژی هسته ای را ایجاد کرد و در زمینه‌های دیگر نیز پیشرفت‌های فراوانی برای کشور به دست آوردند.

سردار سلامی ادامه داد: ‌دشمنان رهبری را که هدایتگر امت در همه بحران های سخت بوده اند و همه فرازهای پر تلاطم را به زیباترین شکل هدایت کردند، مورد هدف قرار دادند و فرماندهان سپاه را در فهرست تحریم ها قرار دادند؛ گاه می بینیم برخی از دوستان مان البته انگشت شمار چشم در چشم ما می دوزند و تبریک می گویند و پژواک صدای دشمنان می شوند و زخم زبان می زنند، البته یاد گرفته ایم از ملامت، ملامت کنندگان نهراسیم اما این زیبنده برخی ها نیست مانند دشمنان با دوستان خود رفتار کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور در ادامه با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" اظهار کرد: ‌وقتی رهبر انقلاب می‌فرمایند کالای ایرانی مصرف کنید یعنی اینکه ما به درجه‌ای از علم، تولید و خودکفایی در عرصه تحریم‌ها رسیده‌ایم و می‌توانیم همه نیازهایمان را در داخل تأمین کنیم.

وی ادامه داد: دشمنان می خواستند ما رااز نفوذ در مناطق مورد نظر بازدارند اما ما توانستیم سرزمین های زیادی را از سیطه آنان خارج کنیم. امروز جهان اسلام میدان جهاد علیه مستکبران است اما آنان نتوانستند کاری از پیش ببرند. به آمریکا، انگلیس و رژیم سعودی توصیه می کنیم دقت کنید که ملت ایران هیچ تغییر نکرده اند و همان انقلابیون سربلند با شور و شعور و شوق اند که از نظام شان دفاع می کنند، ما به شما خط کش می دهیم که به 22 بهمن نگاه کنید و آن را مقایسه کنید آیا چیزی جز فداکاری و شور و شعور می بینید؟

سردار سلامی با اشاره به افزایش توان ایران در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: در حال حاضر ما از هر زمان دیگری قوی‌تر هستیم و از لحاظ نفوذ منطقه‌ای، نظامی، سیاسی و... در بالاترین سطح توان قرار داریم و دشمنان باید بدانند که مشکلات اقتصادی ما عامل جدایی بین مردم و نظام ما نمی‌شود و آن مشکلات قابل حل است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران کشور یادآور شد: دشمن فکر می‌کند که مسائل اقتصادی باعث می‌شود بین مردم و نظام ما فاصله بیفتد و این در حالی است که در آمریکا 40 میلیون نفر و در عربستان 35 درصد از مردم زیر خط فقر زندگی می‌کنند و انگلیس و فرانسه نیز مشکلات اقتصادی فراوانی دارند و روشن است که مردم ایران بهتر از آنها زندگی می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش آمریکا برای بر هم زدن توافقات خود در برجام اظهار کرد:‌ اگر فکر می‌کنید تحت هر شرایطی شما از تعهدات خود دست بردارید ما به تعهداتمان عمل می‌کنیم این غیرممکن است و ما هرگز در دفاع از مظلومان دست برنمی‌داریم و قدرت دفاعی خود را کاهش نمی‌دهیم.

سردار سلامی با بیان اینکه امروزه رژیم صهیونیست بسیار آسیب پذیر است، خاطرنشان کرد: اسرائیل عمر به عقبه‌ای ندارد و از توان لازم برای مقابله با جبهه مقاومت برخوردار نیست اما جبهه مقاومت نیرومندتر از گذشته است و شما هرگز توان مقابله با جبهه مقاومت را ندارید و بدانید هر جنگی اتفاق بیفتد موجب نابودی اسرائیل خواهد شد.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.