پنجشنبه 31 خرداد 1397 - Thursday, June 21, 2018
تاریخ :1396/12/20 7:46 AM
واکنش به رقص دختران در حضور شهردار
آیت الله حسینی مازندرانی، مفسر قرآن کریم گفت: درحالی که مسئولان کشور طبق فرمایش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای؛ مقام معظم رهبری، باید، فقر و بیکاری را ریشه کن، و وضعیت نامناسبِ معیشت مردم را درست کنند، اما، عده ای از مسئولان و مدیران کشور، دنبال برگزاری مراسماتی مخالف اسلام هستند؛ و گویا با حضور در این برنامه های گناه آمیز، به دنبال نشان دادن ژست روشنفکری از خود هستند.
 

آیت الله سیدرضا حسینی مازندرانی،  نماینده مراجع معظم تقلید، مجتهد عظیم الشان و مسئول حوزه علمیه امام حسین(ع) شهر ری در جلسه تهذیبی-تربیتی طلاب این حوزه، در واکنش به حضور محمدعلی نجفی؛ شهردار تهران در مراسمی که دختران در مقابل نامحرمان به رقص می پرداختند، گفت: گویا برخی مسئولان فراموش کرده اند که در نظام اسلامی زندگی می کنند و مدیون ایثار امام خمینی(ره) و رشادت های شهدا هستند، این درحالی است که حضرت علی(ع) فرمودند «افضل الاعمال التفکر: بهترین اعمال، تفکر و اندیشیدن است». آیا آقای شهردار درباره حضور خود در این مجلس، فکر نکرده بود؟!

 

این استاد اخلاق حوزه علمیه و کارشناس حوزه دین و فرهنگ، اظهار کرد: حادثه تلخ و ناگواری که در آن مجلسی که به نام دین و به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شده بودند، و در آن شهردار پایتخت ایران اسلامی حضور داشت، حقیقتا قلوب مراجع معظم تقلید، علما، روحانیون، خانواده معظم شهدا و سایر گروه های مردم ولایت مدار و انقلابی ایران را به درد آورده است.

 

موسس حوزه علمیه امام حسین(ع) شهر ری افزود: رقص جمعی از دختران در مقابل نامحرمان، بی حرمتی به ارزش ها و آرمان های انقلاب ما است، بنابراین مسئولان مربوطه باید با افراد خاطی، برخورد جدی کنند؛ چگونه در کشوری که صدها هزار نفر جان خود را از دست داده اند و صدها هزار نفر، نیز جانباز هستند، عده ای به این راحتی، به ارزش های اسلامی، دهن کجی می کنند و به نوعی، مروج اختلاط زن و مرد، و پیشگام شکستن مقدسات می شوند؟!

 

آیت الله حسینی مازندرانی با بیان اینکه عدم خروج آقای نجفی، شهردار تهران از آن جلسه فسادآلود، گناهی نابخشودنی و خطایی بزرگ است، خاطرنشان کرد: امیدواریم هرچه زودتر برخورد دینی و انقلابی با کسانی که این بی احترامی را به ملت شهیدپرور ایران و ارزش های دین کردند، برخورد شود، تا مرهمی باشد بر قلب های رنج کشیده ملت بزرگوار ایران.

 
مفسر قرآن کریم ادامه داد: درحالی که مسئولان کشور، طبق فرمایش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای؛ مقام معظم رهبری، باید، فقر و بیکاری را ریشه کن، وضعیت نامناسبِ معیشت مردم را درست کنند و زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم کنند، اما، عده ای از مسئولان و مدیران کشور، دنبال برگزاری مراسماتی مخالف اسلام هستند؛ و گویا با حضور در این برنامه های گناه آمیز، به دنبال نشان دادن ژست روشنفکری از خود هستند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.