پنجشنبه 31 خرداد 1397 - Thursday, June 21, 2018
تاریخ :1396/12/20 7:45 AM
تجلیل از برترین های نمایش نویسی جشنواره تئاتر تک جوانه
دبیر جشنواره تئاتر تک جوانه دانشگاه مازندران از انتخاب نمایش نامه های برتر در این جشنواره خبر داد و گفت: نمایش نامه «دایره»  از دانشگاه آزاد واحد تنکابن رتبه نخست این جشنواره را به خود اختصاص داد.

مجید کریمی دبیر جشنواره تئاتر تک جوانه و مسئول کانون تئاتردانشگاه مازندران  با ارایه این مطلب که این جشنواره در قالب جشنواره فرهنگی هنری و مذهبی کانون های دانشجویی دانشگاه مازندران  که از 12 الی 16 اسفند ماه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار شد گفت: پس از فراخوان این جشنواره تعداد 19 نمایش نامه از دانشگاه های سرا سر استان  و دانشگاه های  استان های دیگربه دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در بررسی اولیه داوری توسط هیات داوران این جشنواره آقایان عبدالحی شماسی و حمیدرضا گل محمدی تواندشتی  با توجه به ساختار نمایشی،  داستان نمایش نامه، شخصیت پردازی، ویژگی‌های زبان و دیالوگ، انسجام کلی متن از حیث مختصات نمایشی و ملاک های داوری ، تعداد 15 نمایش نامه به مرحله بعدی راه یافت.

وی افزود: از این تعداد نمایش نامه در مرحله نهایی تعدا د سه نمایش نامه « دایره » به نویسندگی افسانه طبیب پور از دانشگاه آزاد تنکابن، رتبه نخست ، نمایش نامه «این سیر گریبان گیر» به نویسندگی سعید فرخی کجور از دانشگاه کمال الملک  نوشهر رتبه دوم  و نمایش نامه «قاب عکس» به نویسندگی محسن صوفی از دانشگاه مازندران رتبه سوم این جشنواره را به خود اختصاص دادند.

دبیر جشنواره تئاتر تک جوانه کانون تئاتر دانشگاه مازندران در پایان خاطرنشان کرد: در طول برگزاری جشنواره با حضور استاد عبدالحی شماسی نیز کارگاه اموزشی نمایش نامه نویسی با حضور شرکت کنندگان بخش نمایشنامه نویسی جشنواره برگزار شد .

گفتنی است که این جشنواره 16 اسفند ماه با تجلیل از رتبه های برتر در سالن آمفی تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران به کار خود خاتمه داد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.