پنجشنبه 31 خرداد 1397 - Thursday, June 21, 2018
تاریخ :1396/12/19 8:05 AM
برگزاری آیین روز درختکاری در پدافند هوایی بابلسر
فرمانده پدافند هوایی بابلسر عنوان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، 6هزار اصله نهال صنوبر، 2هزار اصله نهال توسکا و 200 اصله نهال بلوط در سطح این یگان قرص خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پدافند هوایی بابلسر، رحمت الله مولا در حاشیه مراسم بزرگداشت روز درختکاری در این گروه، گفت: نامگذاری یک روز در طول سال به عنوان و یاد روز درختکاری در واقع ارج نهادن به نعمات خداوند به ویژه طبیعت، به عنوان نماد رویش و زایش است.

وی با اشاره به اینکه اسلام دین عقلانیت و فرهنگ است، افزود: بزرگان دینی ما همواره از صدر اسلام تاکنون فعالیت های متعددی را به شکل عالم المنفعه انجام می دادند یکی از این موارد که بسیار در رفتار ائمه اطهار(ع) و به ویژه در سیره عملی امام علی(ع) مشهود است، احداث باغات و گسترش فرهنگ درختکاری است.

فرمانده پدافند هوایی بابلسر تصریح کرد: گسترش فرهنگ کاشت درخت یکی از مهمترین نیازهای امروز کشورها است چرا که متاسفانه در سال های گذشته روند تخریب محیط زیست و طبیعت افزایش یافته و ذخایر مورد نیاز زندگی نسل های آینده نیز دچار تهدید گشته است.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته روز درختکاری امسال به شکل ویژه ای مورد تاکید قرار گرفته و برنامه مفصلی طی هفته جاری در سطح گروه پدافند هوایی بابلسر اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در گام نخست طی برنامه ای با حضور رییس عقیدتی سیاسی، فرمانده حفاظت اطلاعات، جمعی از فرماندهان و پرسنل این گروه، 500 اصله نهال درخت صنوبر و 50 اصله نهال درخت بلوط در این یگان قرص شده است، ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، 6هزار اصله نهال صنوبر، 2هزار اصله نهال توسکا و 200 اصله نهال بلوط در سطح این یگان قرص خواهد شد.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.