پنجشنبه 31 خرداد 1397 - Thursday, June 21, 2018
تاریخ :1396/12/19 8:03 AM
چهارمین جشنواره «رویش» دانشگاه مازندران
چهارمین جشنواره فرهنگی هنری  و مذهبی «رویش» دانشگاه مازندران 16 اسفند ماه 96 در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران  به کار خود خاتمه داد.

چهارمین جشنواره فرهنگی هنری  و مذهبی «رویش» دانشگاه مازندران  که از 12 اسفند ماه 96 کار خود را آغاز کرد، 16 اسفند ماه با برگزاری مراسم اختتامیه در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران به کار خود خاتمه داد.

حیدر جانعلی زاده معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه مازندران در این مراسم که با حضور تنی چند از مدیران و کارشناسان فرهنگی، دبیران کانون های های دانشجویی ، هنرمندان و دانشجویان فعال کانون های فرهنگی وهنری و مذهبی این دانشگاه و داوران جشنواره برگزار شد  ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: این جشنواره تحت عنوان رویش، فرصتی برای شکوفایی و جهت‌دهی به استعدادهای هنری و فرهنگی دانشجویان و شناسایی هنرمندان جوان و متعهد بسیاری از طریق این جشنواره است.

وی افزود:  با برگزاری این جشنواره در سطح دانشگاه فضای دانشگاه به فضایی پر از امید مبدل می گردد و زمینه توانمندی و فعالیت های دانشجویی ترغیب می شود و همکاری و تعامل سازنده را  تجربه و تمرین  کرده، تا اینکه زمینه حضور خود را در جشنواره های ملی آماده سازند.

محسن سپاسی دبیر چهارمین دوره جشنواره فرهنگی هنری و مذهبی دانشگاه مازندران در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره مازندران با اشاره به این مطلب که جشنواره  با رنگ و بوی دیگر و پر بار تر نسبت به سال گذشته در مازندران برگزار شد به خبرنگار ایکنا گفت:  از ویژگی های چهارمین دوره جشنواره فرهنگی هنری و مذهبی امسال این بود که دو جشنواره تئاتر  با عنوان تئاتر تک جوانه در بخش های نمایشنامه نویسی و اجرای نمایش تک نفره و جشنواره  فیلم  تحت عنوان جشنواره فیلم اسمان  از سوی کانون های تئاتر و فیلم عکس در ردل جشنواره گنجانده شده بود که امسال حال و هوای دیگری در برگزاری جشنواره بخشیده بود.

وی ضمن تقدیر از پوشش خبری و رسانه ای توسط خبرگزاری های ایکنا ، ایسنا و صدا سیما  افزود: در این دوره جهت داوری جشنواره های تئاتر وفیلم  با دعوت  از اساتید و هنرمندان کشوری و استانی بهرمند شدیم که با حضور این اساتید کارگاه های آموزشی نمایشنامه نویسی و فیلم هم برگزار شد.

در ادامه این جشنواره با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیر و کارشناسان فرهنگی  دانشگاه مازندران  ازکانون های برتر ، فعالان دانشجوی در جشنواره، نفرات برتر در جشنواره تئاتر تک جشنواره در رشته های نمایش نامه نویسی،  تئاتر، و فیلم با اهدای لوح تقدیر و تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.