جمعه 30 شهريور 1397 - Friday, September 21, 2018
حل مشکل کمبود آب در مناطق شرق ساریسه‌گانه‌ای که قدرت سپاه پاسداران را چند برابر کردحدیث امام صادق(ع) درباره محبت امام حسین(ع)هدیه ۲ میلیاردی علی دایی به پرسپولیسجزئیات برگزاری کنکور در سال ۹۸آینده روشنی پیش روی کشور است/همدلی دولت وملت ازضروریات برهه کنونیبازگشت رویایی شاگردان برانکوپایان روند پیروزی‌های بلندقامتان والیبالهر آنچه در برنامه نود گذشتمراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در حسینیه امام خمینینقش سازمان سیا در شکل‌گیری پیمان کمپ دیویدرونق کالای ایرانی با کاهش مالیات برارزش افزودهآیا می توان نذر را تغییر داد؟اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزادبازگشت رویایی با سوپرمن و رفقاماجرای شفا پیدا کردن مداح معروف در حرم امام رضا (ع)صفحه نخست روزنامه‌های امروز۲۱ کشته در آتش‌سوزی تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنزچرا مردم به جای سهام، طلا می‌خرند؟!کتاب «سیاست، شبکه‌­های اجتماعی و آینده پیش ­رو»
تاریخ :1396/12/02 8:38 AM
روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی
رسانه‌های ضد انقلاب که همواره مترصد فرصت برای سوء استفاده از جریان‌های داخل کشور هستند این بار به سراغ موضوع مجادله علی کریمی با فدراسیون فوتبال رفتند

به گزارش  بصیرآنلاین، رسانه های ضدانقلاب در طول فعالیت مخرّب خود همواره درصدد سوءاستفاده از وقایع داخلی و بهره برداری از آن‌ها در جهت اغراض سیاسی بوده و هستند. برای آن‌ها فرقی نمی کند که سوژه مورد نظر در حوزه فرهنگ، اقتصاد یا ورزش باشد؛ به هرحال بهانه های برای سیاسی کردن آن پیدا، یا بهتر است بگوییم "جعل" می کنند.

در تازه ترین نمونه، مجادلات اخیر "علی کریمی" ستاره فوتبالی دهه ۸۰ کشورمان با مسئولان فدراسیون فوتبال، به دستمایه خبرسازی و شایعه پراکنی این رسانه‌ها تبدیل شده است. بلندگو‌های تبلیغاتی دشمن در گام نخست می کوشند فدراسیون فوتبال را نماینده مجموعه حاکمیت جلوه دهند و سپس با حمایت ریاکارانه از کریمی، او را به عنوان نماد چالش با ساختار حکومتی جا بزنند!

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

در این گزارش با ارائه مستندات کافی نشان می دهیم که شیوه عملیات روانی دشمن تا چه حد ناجوانمردانه و متقلبانه است.

بلافاصله بعد از اعتراض صنفی علی کریمی به مسئولان فدراسیون فوتبال و برنامه تلویزیونی نود در جریان مصاحبه با خبرنگاران، رسانه‌های ضدانقلاب به صورت همزمان و در سطح گسترده اخبار و تصاویری منتشر کردند که از احضار ستاره سابق تیم ملی به دادگاه حکایت می کرد. اما بررسی‌های تخصصی ثابت می کند که احضاریه مورد ادعا "جعلی" و حاصل یک سندسازی غیرحرف‌های است.

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

«صمد ابراهیمی» کارشناس حقوقی شناخته شده که وکالت بسیاری از فوتبالیست‌های مشهور را بر عهده داشته و از نزدیکان علی کریمی محسوب می شود، درباره این احضاریه مخدوش به باشگاه خبرنگاران جوان می گوید: «احضاریه علی کریمی با ایراداتی حقوقی همراه است. اولا تاریخ حضور مشخص نیست. دوما محل دادسرای فرهنگ و رسانه هم به خیابان مطهری تغییر کرد است. سوما شماره ابلاغیه با عدد 92 شروع شده، یعنی مربوط به سال 92 است. کلاسه پرونده با عدد 90 شروع شده، یعنی مربوط به سال 90 است و البته باید 16 رقمی باشد، اما 13 رقمی است! بایگانی شعبه با عدد 91 شروع شده، یعنی مربوط به سال 91 است؛ ضمن اینکه به امضای ابلاغیه‌ها مدتهاست امضای سیستمی و! نظر شعبه 23 بازپرسی فرهنگ و رسانه هم وجود ندارد غیردستی است! نشانی علی کریمی هم میدان پیروزان درج شده است! ابلاغیه نیاز به اثر انگشت فرد باسواد ندارد. ضمنا نشانی پایین ابلاغیه مربوط به دادگاه‌های کیفری تهران است و نشانی حضور آدرس سابق دادسرای چنان که ملاحظه فرمودید، جعل احضاریه علی کریمی به ناشیانه ترین صورت ممکن توسط«! فرهنگ و رسانه رسانه‌های ضدانقلاب انجام شده است.

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

این رسانه‌های مدعی اطلاع رسانی آزاد و صادقانه، از آمدنیوز و رادیوفردا گرفته تا درّ تیوی و ایران وایر، تصویر احضاریه تقلّبی را بار‌ها و بار‌ها منتشر و راجع به آن سخن پراکنی کردند.

جالب اینجاست که آن‌ها برای رد گم کردن و اعتمادسازی، ابتدا با استفاده از نرمافزار "فوتوشاپ" خبر ساختگی خود را به خبرگزاری مهر نسبت داده بودند؛ ادعایی که دروغ بودنش با مراجعه به آرشیو این خبرگزاری آشکار می شود و اصلا چنین خبری روی خروجی خبرگزاری مهر قرار نگرفته است.

 روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

تصویر ساختگی با نرم افزار فتوشاپ در مورد خبری واهی

ماجرا به همین نقطه ختم نشد و متعاقب آنکه سیمای ملی برای علی کریمی و نماینده فدراسیون فوتبال این امکان را فراهم ساخت تا از تریبون برنامه پرمخاطب 90 نقطه نظرات و مستندات خود را به افکارعمومی ارائه کنند، دومین سناریو در رسانه‌های مزبور طراحی شد.

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

کمپین حمایت از علی کریمی

بعد از تبلیغ برای یک کمپین مشکوک با عنوان حمایت از کریمی و اعتراض به فساد، پنجشنبه 26 بهمن تصاویری به شکل هماهنگ و برنامه ریزی شده در صدای آمریکا، آمدنیوز، کلمه، درّ تیوی و.. به نمایش درآمد که ادعا می شد مربوط به تجمع هواداران کریمی مقابل ساختمان فدراسیون می باشد.

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

حال آنکه با یک بررسی مختصر و ساده، کاشف به عمل آمد که هیچ یک از تصاویر مورد ادعا اصالت نداشته و اساسا در تاریخ یادشده تجمعی برگزار نشده است.

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

تصویر تجمع هواداران علی کریمی در تاریخ 14/2/93

داستان وقتی جذابتر می شود که بدانیم عکس‌های منتشره در 2 ترکیب متفاوت است. یک مورد آن مربوط به تابستان سال 93 است؛ زمانی که هواداران پرسپولیس در محل این باشگاه با انگیز‌های متفاوت گردهم آمده بودند! و یک مورد دیگر که تصویر فدراسیون فوتبال در آن دیده می‌شود مربوط به تیر 95 و اعتراض هواداران پرسپولیس به جدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان و انتقالشان به ریزه اسپور ترکیه است!

روایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمی

مرور این تصاویر و مشاهده پوشش تابستانه افراد در تجمعی که به بهمن ماه میانه زمستان نسبت داده شده است، میزان بی دقتی و عجله دست اندرکاران رسانه‌های ضدانقلاب برای جریان سازی و موج سواری از وقایع عادی داخل کشور را بیش از پیش هویدا می کند.

خلاصه آنکه جریانات فرصت طلب و کانال‌های وابسته به دولت‌های بیگانه برای اثرگذاری بر مخاطب ایرانی، با تغییر کاربری در رسانه‌های خبری، آن‌ها را به کارخانه‌های دروغ سازی تبدیل کرده اند.

انتهای پیام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.