چهارشنبه 1 فروردين 1397 - Wednesday, March 21, 2018
رهبر معظم انقلاب اسلامی: مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنندبا کالای ایرانی بی مهری نکنیم/ تلاش برای پيروزى در جنگ تحريم اقتصادىرهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۷ را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند۲۰ چیز که لبخندتان را ویران می‌کندعلائم بیماری سلیاک چیست؟در صورت خروج آمریکا از برجام، به قراردادمان با ایران متعهد خواهیم ماندرحیم مشایی با اتهامات متعددی دستگیر شده است/مدت محکومیت مهدی هاشمی 25سال حبس است/کسانی که قانون را بر نمی تابند مصداق صریح دیکتاتور هستندماجرای هدیه‌‌ای که یکی از دختران خیابان انقلاب بعد از دادگاهش دریافت کرد!ضرب و شتم داور لیگ برتریتوصیه‌های تغذیه‌ای برای ایام نوروزادعای اردوغان درباره تسلط ترکیه بر عفرینخصوصی سازی خودروسازان کلید خورددلایل قانع کننده براى اینکه هرگز این ماهى را نخورید!انتظار می‌رود آمریکا در ماه مه امسال از توافق هسته‌ای با ایران خارج شوداحتمال برقراری سفر حج عمره در سال 97نام ۲ فوتبالیست دوپینگی اعلام شدترفندهایی برای جلوگیری از چاقیبرنامه آمریکا براى منطقه چیست؟دردسر‌های سمساری‌های مجازی برای مردم!رییس جمهور قانون بودجه سال 97 را برای اجرا ابلاغ کرد
تاریخ :1396/11/28 8:10 AM
حضور مردم در صحنه، هم بازدارنده است و هم سوق دهنده!
٢٢ بهمن با شكوه حماسه حضور مردم و جوانان با هر تيپ اجتماعى، دشمن را تا فرسنگها عقب رانده و يا لااقل پشت خاكريزها متوقف ساخته و آنها را منزوى و مهجور مى كند!

و اما در بعد سوق دهندگى، ٢٢ بهمن بسترساز خدمت هر چه بيشتر به مردمى است كه با همه مشكلات، بزرگوارانه به صحنه مى آيند و با لبيك به نداى مقام معظم رهبرى، تمام رشته هاى دشمن را پنبه مى كنند!

خيلى سخت است كه در ميان ملتى با شاخص ها، خانواده هاى شريفى را شاهد باشيم كه زير بار گرانى و بيكارى و رانت و تبعيض، كمر خم كرده و از داشتن فرزندان بيكار در منزل احساس و اظهار شرم كنند!

خانواده هاى كم درآمدى كه قادر به تأمين هزينه هاى روزمره فرزندان بيكارشان نيستند!

خانواده هايى كه به كمترين خدمت قانع اند و حتى در مراجعه به ما التماس اشتغال فرزندان تحصيلكرده خود در مشاغل خدماتى ادارات و سازمانها مى كنند!

آيا مسئولين اجرايى نبايد كمر همت بسته و آستين خدمت بالا بزنند و بجاى وعده هاى توخالى، آدرس ها درست داده و اين دوره سرگردانى خانواده هاى آسيب پذير را به پايان برسانند؟!

در همين شهر فرح آباد، وقتى پروژه پل ارتباطى بين فرح آباد و گوهرباران فعال مى شود، وقتى پروژه سد لاستيكى با چشم انداز اشتغالهاى جانبى به افتتاح نزديك مى شود، وقتى خبر احتمال تحقق بندر گردشگرى فرح آباد حتى در حد يك شايعه در منطقه پخش مى شود!

وقتى اطلاعيه فراخوان رزومه هاى نيروهاى فرهيخته بيكار در فضاى مجاز منتشر مى شود، خانواده ها و جوانان اميدوارى مضاعف نشان داده و كلى به نظام و مسئولين منطقه لبخند مى زنند و ابراز خوشحالى و رضايت مى كنند!

سؤال اينجاست كه آيا نمى توان با كمى تحرك بيشتر و طراحى اينگونه پروژهاى فرصت ساز مثل احداث يك شهرك صنعتى تخصصى در حوزه صنايع دريايى و شيلاتى و بازيهاى آبى، بر اميد و رضايت مردم افزود؟!

آقايان مسئول، بيشتر از اينها احساس مسئوليت كنيد!

لطفا" فعاليت و خلاقيت را در دستور كار خود قرار دهيد و با خدمت به مردم، انقلابى بودن خود را به اثبات برسانيد.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.