چهارشنبه 1 فروردين 1397 - Wednesday, March 21, 2018
رهبر معظم انقلاب اسلامی: مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنندبا کالای ایرانی بی مهری نکنیم/ تلاش برای پيروزى در جنگ تحريم اقتصادىرهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۷ را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند۲۰ چیز که لبخندتان را ویران می‌کندعلائم بیماری سلیاک چیست؟در صورت خروج آمریکا از برجام، به قراردادمان با ایران متعهد خواهیم ماندرحیم مشایی با اتهامات متعددی دستگیر شده است/مدت محکومیت مهدی هاشمی 25سال حبس است/کسانی که قانون را بر نمی تابند مصداق صریح دیکتاتور هستندماجرای هدیه‌‌ای که یکی از دختران خیابان انقلاب بعد از دادگاهش دریافت کرد!ضرب و شتم داور لیگ برتریتوصیه‌های تغذیه‌ای برای ایام نوروزادعای اردوغان درباره تسلط ترکیه بر عفرینخصوصی سازی خودروسازان کلید خورددلایل قانع کننده براى اینکه هرگز این ماهى را نخورید!انتظار می‌رود آمریکا در ماه مه امسال از توافق هسته‌ای با ایران خارج شوداحتمال برقراری سفر حج عمره در سال 97نام ۲ فوتبالیست دوپینگی اعلام شدترفندهایی برای جلوگیری از چاقیبرنامه آمریکا براى منطقه چیست؟دردسر‌های سمساری‌های مجازی برای مردم!رییس جمهور قانون بودجه سال 97 را برای اجرا ابلاغ کرد
تاریخ :1396/11/28 8:09 AM
فرح‌آبا، پولسازترين شهر ساحلى
اقتصاد مقاومتى، فرشته نجات اقتصاد ملى و معيشت خانواده هاست و يكى از مصاديقش شناسايى، احياء و شكوفاسازى قابليتهاى اقليمى، تاريخى و انسانى است!

شهر فرح آباد به تنهايى كانون همه قابليت هاست و به راحتى مى تواند به پولسازترين شهر ساحلى مبدل شود!

كافى است با انتخاب الگوى مناسب توسعه و نيز تهيه نقشه جامع و تفصيلى، در اصل نقشه راه ما براى سير در آينده درست طراحى شود.

شهر فرح آباد، شهر هدف و قطب گردشگرى اقليمى و تاريخى است كه مى تواند به اصفهانى كوچك با درآمدها و اشتغالهاى فراوان مبدل شود.

شهر فرح آباد، داراى وسيع ترين صحراها، شاليزارها، باغات، جاليزها و اراضى حاصلخيز كشاورزى است، فلذا مى توان با ايجاد برند برنج يا يكى از ميوه ها و غيره، محصولات كشاورزى را در حد يك تجارت عمده، زمينه ساز توجه و تمركز به توسعه اقتصادى قرار داد.

شهر فرح آباد، مركز صيادى و فعاليت ها شيلاتى است كه كسى نمى تواند منكر جذابيت ها و حتى  قدرت درآمدزايى و اشتغالزايى آن باشد.

شهر فرح آباد، مركز فعاليت هاى تجارى و خريد و فروش كالا و ارائه خدمات است و در شرايط كنونى به ساكنان قريب به ٤٠ پلاژ دولتى و خصوصى و نيز تمامى روستاهاى حومه و مهمتر از همه به مسافران غير اقامتى بومى و غيربومى بطور گسترده سرويس دهى مى كند.

شهر فرح آباد، بخاطر برخوردارى دائمى از وزش بادهاى دل انگيز موسمى و خزرى، شرايط اقليمى خاص مثل خنك بودن، آب و هواى معتدل، ساحلى بودن، برخوردارى از رودهاى تجن و زردرود، مرداب بزرگ و ... مى تواند پناهگاه طبيعت دوستان و نيز يكى از شاخص ترين تفرجگاههاى طبيعى باشد.

خلاصه اينكه شهر فرح آباد با اين همه برخوردارى هاى خداداد و بشرساخت نبايد شبيه مناطق نابرخوردار و محروم باشد و اينجاست كه نقش تعيين كننده مديران بوضوح روشن مى گردد.

اگر فرح آباد از مديران موفق و مؤثر برخوردار گردد، قطعا مى تواند مهاجرپذير نيز باشد، اما اگر چنين نباشد، اينجا همچنان بايد مهاجرفرست باقى بماند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.