دوشنبه 26 آذر 1397 - Monday, December 17, 2018
حدیث حضرت زهرا(س) درباره عدالتچرا شب یلدا را جشن می‌گیریم؟بازگشت دلار به ایستگاه ۹ هزار تومانیجزئیات دستورالعمل جدید خرید و فروش ارز صرافی‌هابن سلمان دستور قتل خاشقجی را صادر کردراه پیشگیری از سرطان گوارشحکم صادره دادگاه انقلاب برای مشایی قطعی و لازم‌الاجرا شدمعرفی مروارید‌های نهفته در سوره فلقتصویر روزنامه‌های ورزشیتفاوت پوشش خبری اعتراضات فرانسه و اغتشاشات ایرانتصویب واگذاری استقلال و پرسپولیسصفحه نخست روزنامه‌های امروزاز لیست سیاه چهره‌های سیاسی در دانشگاه‌ها تا پشت‌پرده ستاره‌دارشدن دانشجویانجلوی هر اقدامی که به اشتغال و تولید آسیب برساند، خواهیم ایستاد/ اینکه ایران قانون پولشویی نداشته، خلاف واقعیت استحدیث امام علی(ع) در انداختن کار امروز به فردانبرد تلگرام با هاتگرام و طلاگرامخوراکی‌های اصلی شب یلداعلام آخرین وضعیت شناسایی اموال وحید مظلومین/دستگیری شش متهم در پرونده کاغذاقدام شیطنت‌آمیز گوگل در نمایش نام خلیج‌فارسراه‌اندازی کمپینی برای درک زیبایی فرهنگ ایران
تاریخ :1396/11/28 8:09 AM
فرح‌آبا، پولسازترين شهر ساحلى
اقتصاد مقاومتى، فرشته نجات اقتصاد ملى و معيشت خانواده هاست و يكى از مصاديقش شناسايى، احياء و شكوفاسازى قابليتهاى اقليمى، تاريخى و انسانى است!

شهر فرح آباد به تنهايى كانون همه قابليت هاست و به راحتى مى تواند به پولسازترين شهر ساحلى مبدل شود!

كافى است با انتخاب الگوى مناسب توسعه و نيز تهيه نقشه جامع و تفصيلى، در اصل نقشه راه ما براى سير در آينده درست طراحى شود.

شهر فرح آباد، شهر هدف و قطب گردشگرى اقليمى و تاريخى است كه مى تواند به اصفهانى كوچك با درآمدها و اشتغالهاى فراوان مبدل شود.

شهر فرح آباد، داراى وسيع ترين صحراها، شاليزارها، باغات، جاليزها و اراضى حاصلخيز كشاورزى است، فلذا مى توان با ايجاد برند برنج يا يكى از ميوه ها و غيره، محصولات كشاورزى را در حد يك تجارت عمده، زمينه ساز توجه و تمركز به توسعه اقتصادى قرار داد.

شهر فرح آباد، مركز صيادى و فعاليت ها شيلاتى است كه كسى نمى تواند منكر جذابيت ها و حتى  قدرت درآمدزايى و اشتغالزايى آن باشد.

شهر فرح آباد، مركز فعاليت هاى تجارى و خريد و فروش كالا و ارائه خدمات است و در شرايط كنونى به ساكنان قريب به ٤٠ پلاژ دولتى و خصوصى و نيز تمامى روستاهاى حومه و مهمتر از همه به مسافران غير اقامتى بومى و غيربومى بطور گسترده سرويس دهى مى كند.

شهر فرح آباد، بخاطر برخوردارى دائمى از وزش بادهاى دل انگيز موسمى و خزرى، شرايط اقليمى خاص مثل خنك بودن، آب و هواى معتدل، ساحلى بودن، برخوردارى از رودهاى تجن و زردرود، مرداب بزرگ و ... مى تواند پناهگاه طبيعت دوستان و نيز يكى از شاخص ترين تفرجگاههاى طبيعى باشد.

خلاصه اينكه شهر فرح آباد با اين همه برخوردارى هاى خداداد و بشرساخت نبايد شبيه مناطق نابرخوردار و محروم باشد و اينجاست كه نقش تعيين كننده مديران بوضوح روشن مى گردد.

اگر فرح آباد از مديران موفق و مؤثر برخوردار گردد، قطعا مى تواند مهاجرپذير نيز باشد، اما اگر چنين نباشد، اينجا همچنان بايد مهاجرفرست باقى بماند.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.