سه شنبه 1 اسفند 1396 - Tuesday, February 20, 2018
شرط آمریکا برای تمدید دوباره معافیت‌های تحریمی ایرانکی روش، آینه عبرت برای زیدان«ضعف مغز» چه نشانه‌هایی دارد؟چه کسانی موفق به توبه نمی‌شوند؟بهترین وعده‌های غذایی برای صبحانهسایپا، ناکام بزرگ لیگ والیبالدانلود گلچین مداحی فاطمیه دوماطلاعاتی درباره هواپیمای سقوط کرده ای. تی. آر آسماناسامی مسافران و خدمه هواپیمای حادثه دیده تهران- یاسوجتلگرام همچنان در دایره ناامنیتوضیحات دادستان در خصوص تصاویر خودکشی ها در زندانایران بزرگترین تهدید برای جهان است/ اگر لازم باشد علیه این کشور وارد عمل می‌شویمجزییات وقوع سانحه هواپیمای تهران-یاسوجصبح امروز شاهد یک سیرک کارتونی در مونیخ بودیم/ اگر احساس کنیم برجام به نفعمان نباشد طوری پاسخ می‌دهیم که باعث پشیمانی دیگران شودراهکارهای طلایی برای سفید کردن دندان‌هاچرا از دستگاه "فرستنده اضطراری محل هواپیما"، سیگنالی ارسال نشد؟ایران خطرناک‌ترین کشور از لحاظ تهدیدات سایبری استصحبت‌های دردناک خانواده‌های حادثه دیدگان هواپیمای یاسوجپیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی سانحه‌ مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربریشومنی به نام نتانیاهو
تاریخ :1396/11/23 8:05 AM
تماشایی‌ترین حضور در صحنه ملت ایران/ بوسه بر مشت‌های گره کرده مردم
مردم برای آنکه کوبنده ترین پاسخ اراجیف های سالهای اخیر مخصوصاً اراجیف ترامپ و شرکای مالی و سیاسی او را بدهند، 22 بهمن امسال را بسیار تماشایی تر از همه سالها بنام خودشان ثبت کردند!....
امروز تمامی دنیا از طریق پیشرفته ترین تکنولوژی های ارتباطی و الکترونیکی و غیره  ملت ما را به نظاره نشست تا زورآزمایی خیابانی یک انقلاب اسلامی و مردمی را با نظام سلطه و استکبار جهانی ارزیابی کند!

میلیاردها دلار در آنسوی مرزهای ما هزینه شد تا ملتی پای کار نیاید و به جای لبیک گفتن به ندای مقام عظمای ولایت به فراریان، نادمان، خائنان و بیگانگان چراغ سبز نشان دهند!

تبلیغات سنگین رسانه های غربی اعم از شبکه های ماهواره ای، اجتماعی و نرم افزاری در فضای مجازی و میدان داری پادوهای داخلی و پست گذاری های ناامیدکننده و کینه ورزانه علیه َآرمانها و مقامات نظام و سیل تخریب ها و تهدیدها و تطمیع ها و تزویرها همه و همه طوری طراحی شده بودند که مردم، از حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال استنکاف ورزیده و نظام و رهبری معظم را تنها بگذارند.

از مدتها قبل هم با تمام توان و مهارت روانشناسانه و با روش های پروپاگاندایی و تطبیقی بین اواخر عمر رژیم ستمشاهی و شرایط امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی، بطور گسترده و از طریق همه تحلیل گران و حتی دلقک ها و پادوهایشان شایعه کرده بودند که نظام نفس های آخر خود را می کشد و مقامات نظام هم به سمت دو تابعیتی شدن حرکت کرده و برای خود حساب های ارزی در بانک های جهانی باز کرده و به اصطلاح چمدانهای خود را بسته و آماده فرار از کشورند!

اما رهبر معظم انقلاب، امام گونه و با شناختی عمیق از این ملت، با طمأنینه ای همیشگی در دیدار نوزدهم بهمن با همافران ضمن ابراز اطمینان از عمل انقلابی مردم فرمودند: 22 بهمن تماشایی خواهیم داشت!

این جمله در شرایطی بیان گردید که مقامات تندروی امریکایی پس از دیدار با سفیران عضو شورای امنیت، با غرور تمام و البته با یک بلوف سیاسی و همراه با اظهار دوستی با ملت ایران صراحتاً اعلام کرده بودند که ما نمی گذاریم که مردم ایران چهل سالگی انقلابشان را ببینند!

از آنجایی که خداوند دشمنان ما را از احمق ها قرار داده این اظهارات با الطاف خفیه خداوند پیوند خورد و مردم برای آنکه کوبنده ترین پاسخ اراجیف های سالهای اخیر مخصوصاً اراجیف ترامپ و شرکای مالی و سیاسی او را بدهند، 22 بهمن امسال را بسیار تماشایی تر از همه سالها بنام خودشان ثبت کردند!

اینجانب که در راهپیمایی مردم شهرستان ساری حضور داشتم، تردید ندارم که حضور امسال با فاصله ای مشهود نسبت به همه سالها یک رکورد بود، اما مهم تر از رکورد، ترکیب حضور مردم و نیز شورانگیزی و شوق انگیزی این حضور بود که نشان از انگیزه بالا و روحیه مثال زدنی این مردم داشت!

پرچمهایی که بطور موزون بر بالای دست های مردم بخصوص جوانان و نوجوانان و خردسالان با تیپ های اجتماعی کاملاً متنوع به رقص در می آمد، احیاء کننده یک غرور ملی و دینی بود و زمانی که شعارها را با صدای بلند و با فریاد رسا به غریو تبدیل می کردند، کاملاً مشهود بود که مردم با چند انگیزه مضاعف در صحنه حاضر شده بودند و آن اینکه اولاً شکرگذار خدا بخاطر نعمت بزرگ جمهوری اسلامی باشند و ثانیاً به ندای مقام معظم رهبری لبیک بگویند و ثالثاً آنچنان مشتی بر دهان یاوه گویان امریکایی و اسرائیلی و خائنان منطقه بزنند که نتوانند دندانهای خود را هم جمع بکنند و به آنها بفهمانند که هرگز به آشوب مقطعی عده ای معلوم الحال دل خوش نکنند و رابعاً به همه ما بفهمانند که آنها به حدی از بلوغ سیاسی رسیده اند که حساب مشکلات معیشتی خود را از اصل نظام جدا دانسته و مطالبات خود را از کانالهای قانونی و جدای از این مراسم ارزشی پیگیر باشند.

آفرین بر مردم ایران و مردم مازندران و مردم شریف ساری و آفرین بر پسرها و دخترهای جوان و نوجوان که با هر هیبتی، بصیرت ولایی و سیاسی خود را به نمایش گذاشته و نشاطی را به جامعه تزریق کردند که تا 22 بهمن سال آینده که جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را به کوری همه دشمنان و برخواهان برپا خواهیم کرد، استمرار خواهد داشت.

امیدوارم که مدیران ما مخصوصاً مدیران اجرایی استان مازندران ضمن بوسه باران مشت های گره کرده مردم، با تعقیب استراتژی اقتصاد مقاومتی و عملیاتی کردن تصمیمات قرارگاهی، خبرهای خوشی از اشتغال و ارزانی و درآمد و توسعه خدمات و رفاه را به مردم داده و امید خانواده ها و زوجهای جوان و جوانان فارغ التحصیل دانشگاهها را برای باز شدن گره های فروبسته مشکلاتشان دوچندان نمایند.

صادقعلی رنجبر-عضو هیئت علمی دانشگاه
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.