شنبه 29 دي 1397 - Saturday, January 19, 2019
تاریخ :1396/11/23 7:20 AM
طرح آبرسانی و تامین آب شهر گتاب بابل
با حضور مهندس رازجویان مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران، مدیرعامل آبفاشهری استان، فرماندار ویژه شهرستان بابل، امام جمعه و خانواده معزز شهدا، طرح آبرسانی و تامین آب شهر گتاب بابل به بهره برداری رسید.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل شرکت گفت: مدیران و کارکنان آب و فاضلاب با سرلوحه قرار دادن شعار" اقتصاد مقاومتی، تولید –اشتغال" ضمن افتتاح طرحهای آبرسانی و فاضلاب بخشی از دین خود را به مردم خداجو و ولایتمدار این دیار ادا می کنند.

وی، با بیان اینکه این طرحها با مساعدت و حمایت مسوولان ارشد ملی، استانی و شهرستانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با اعتبار273میلیارد ریال بهره برداری می شود، افزود: بیش از 43 هزار خانوار از مزایای این طرحها برخوردار می شوند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ادامه داد:  مردم و مشترکین عزیز می توانند با مدیریت مصرف و استفاده بهینه از انرژی به ویژه آب ، دولت را در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی یاری رسانند.

مهندس ذاکری از ائمه جمعه و جماعات خواست در سخنرانی های خود ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه آب، بر ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب تاکید کنند.

فرماندار بابل و امام جمعه گتاب نیز در سخنان خود رشد و توسعه کشور را از دستاوردهای انقلاب و خون پاک شهدا دانستند و با بیان اینکه در دهه فجر امسال پروژه های خوبی در این شهرستان به بهره برداری رسید، گفتند: با افتتاح طرح آبرسانی و تامین آب شرب شهر گتاب، مشکل چندین ساله مردم این شهر برطرف شد.

مدیر امور آبفاشهری بابل،در این مراسم گفت: برای آبرسانی و تامین آب شرب شهر گتاب یک حلقه چاه با آبدهی 25 لیتر در ثانیه، 2000 متر مکعب مخزن بتنی، 150 متر سازه ایستگاه پمپاژ، 4200 متر خط انتقال آب، 100 کیلووات خط انتقال نیرو و 3000 متر جاده دسترسی احداث شد.

مهندس آملی، هدف از اجرای این طرح را ایجاد ذخیره مطمئن در پیک مصرف، تامین فشار آب و آبدهی مناسب در شبکه توزیع و افزایش توان تامین در افق طرح، انتقال آب چاه ها به مخزن و از ایستگاه پمپاژ به شبکه توزیع، اجرای طرح بلند مدت تامین و انتقال و ذخیره با افق 20 ساله عنوان کرد.

وی، سال شروع عملیات اجرایی طرح آبرسانی به شهر گتاب را 1389 و جمعیت برخوردار را 2500 خانوار دانست و گفت: برای اجرای آن 30 میلیارد ریال هزینه شد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.