سه شنبه 1 اسفند 1396 - Tuesday, February 20, 2018
شرط آمریکا برای تمدید دوباره معافیت‌های تحریمی ایرانکی روش، آینه عبرت برای زیدان«ضعف مغز» چه نشانه‌هایی دارد؟چه کسانی موفق به توبه نمی‌شوند؟بهترین وعده‌های غذایی برای صبحانهسایپا، ناکام بزرگ لیگ والیبالدانلود گلچین مداحی فاطمیه دوماطلاعاتی درباره هواپیمای سقوط کرده ای. تی. آر آسماناسامی مسافران و خدمه هواپیمای حادثه دیده تهران- یاسوجتلگرام همچنان در دایره ناامنیتوضیحات دادستان در خصوص تصاویر خودکشی ها در زندانایران بزرگترین تهدید برای جهان است/ اگر لازم باشد علیه این کشور وارد عمل می‌شویمجزییات وقوع سانحه هواپیمای تهران-یاسوجصبح امروز شاهد یک سیرک کارتونی در مونیخ بودیم/ اگر احساس کنیم برجام به نفعمان نباشد طوری پاسخ می‌دهیم که باعث پشیمانی دیگران شودراهکارهای طلایی برای سفید کردن دندان‌هاچرا از دستگاه "فرستنده اضطراری محل هواپیما"، سیگنالی ارسال نشد؟ایران خطرناک‌ترین کشور از لحاظ تهدیدات سایبری استصحبت‌های دردناک خانواده‌های حادثه دیدگان هواپیمای یاسوجپیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی سانحه‌ مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربریشومنی به نام نتانیاهو
تاریخ :1396/11/21 7:49 AM
انقلاب اسلامی شیعیان را به عنوان یک ملت مکتب‌دار در جهان معرفی کرد
فرمانده پدافند هوایی بابلسر با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی شیعیان را به عنوان یک ملت مکتب‌دار و مبارز نه تنها در دنیای اسلام بلکه در سطح جهان معرفی کرد، گفت: این انقلاب نشان داد، شیعیان نگاهشان مبارزه با ظلم، ستم، امپریالیسم جهانی و استکبارگران بوده و این ملت همواره در این راه گام بر می‌دارند.

به گزارش روابط عمومی گروه پدافند هوایی بابلسر، سرهنگ رحمت الله مولا امروز 18 بهمن ماه در همایش بزرگداشت سالروز بیعت غیورمردان نیروی هوایی با امام خمینی(ره) در بابلسر، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک پدیده سیاسی در عرصه‌های جهانی شناخته شده است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی شیعیان را به عنوان یک ملت مکتب‌دار و مبارز نه تنها در دنیای اسلام بلکه در سطح جهان معرفی کرد، افزود: این انقلاب نشان داد، شیعیان نگاهشان مبارزه با ظلم، ستم، امپریالیسم جهانی و استکبارگران بوده و این ملت همواره در این راه گام بر می‌دارند.

فرمانده گروه پدافند هوایی بابلسر ضمن اشاره به اینکه نقش مهم نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نسیت، عنوان کرد: حضور افسران نیروی هوایی در جریان ورود امام(ره) در مقام حلقه اول محافظین و در ادامه حضور در محل اقامت امام خمینی(ره)، بیعت و همراهی با ایشان سبب شد، انقلاب زودتر به ثمر برسد.

وی با اشاره به اینکه پدافند هوایی نیز در آن زمان در نیروی هوایی تلفیق بوده است، ادامه داد: وقتی این اتفاق افتاد مشخص شد که ارتش همراهی با مردم و امام در اهداف و آرمان‌ها دارند و به واقع ارتش نشان داد در این راه جانانه جنگید و دلاوری‌ها از خود نشان داد.

مولا با اشاره به اینکه حمله هوایی دلیرمردان ارتشی به دشمنان در روزهای آغازین جنگ نشانگر رشادت‌های آنان در لحظه‌های حساس بود، عنوان کرد: یکی از این دلاورمردی‌ها مشارکت ویژه در عملیات والفجر 8 بود که طی آن نیروی هوایی ارتش مقتدر ایران اسلامی موفق به از بین بردن بالغ‌بر 80 هواپیما و بالگرد نیروهای عراقی شد، عملیاتی که هنوز پس از گذشت سال‌ها از اجرای آن در دانشگاهی‌های مختلف جهان تدریس، تجزیه و تحلیل می‌شود.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.