شنبه 29 دي 1397 - Saturday, January 19, 2019
تاریخ :1396/11/21 7:46 AM
بهره‌برداری از دو طرح آبرسانی در شهرهای پول و کجور
با حضور نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل آبفا شهری مازندران ، فرماندار و مسوولان شهرستانی ، طرحهای آبرسانی به شهرهای پول و کجور افتتاح شد .

به گزارش شرکت آبفا شهری مازندران، دکتر احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در این مراسم با اشاره سفر 8 ماه قبل مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به مازندران ، گفت : در این سفر مدیریت آب شرب شهر پول به آبفا شهری استان واگذار شد که دراین مدت با تلاش مدیرعامل و کارکنان این شرکت ، شاهد افتتاح طرح آبرسانی دراین شهر هستیم .

احمدی لاشکی ادامه داد : با بهره برداری از این پروژه ها بخش عمده ای از مشکل کمبود و افت فشار آب مردم شهرهای پول و کجور به ویژه در ایام تعطیل و پیک مصرف برطرف می شود .

وی تصریح کرد : از مدیرانی که صادقانه و خالصانه در راه خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند ، باید قدردانی نمود .

مدیرعامل آبفا شهری مازندران نیز در سخنانی با اشاره به افتتاح طرح آبرسانی در شهر پول گفت : این طرح به منظور افزایش توان تامین آب شرب مشترکین و استفاده از آب دیو چشمه با برخورداری 1000 خانوار از سال گذشته در دستور کار قرار گرفت .

مهندس ذاکری تصریح کرد : برای اجرای این طرح 40 متر سازه ایستگاه پمپاژ آب و 1800 متر خط انتقال آب احداث و دو دستگاه پمپ سانتریفوژ نصب و برق رسانی به قدرت 30 کیلووات انجام شد .

وی ، اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را 3500 میلیون ریال عنوان کرد .

مدیرعامل آبفا شهری مازندران با اشاره به افتتاح طرح آبرسانی به شهر کجور با هدف افزایش توان تامین آب در افق طرح اظهار داشت : در این طرح یک حلقه چاه با آبدهی 20 لیتر در ثانیه حفر و تجهیز ، 1200 متر خط انتقال آب و 60 متر خط انتقال نیرو احداث شد .

مهندس ذاکری ، با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح از سال گذشته آغاز شد ، افزود : 5000 میلیون ریال برای اجرای این طرح صرف شد .

وی خاطر نشان کرد : 1400 خانوار از این طرح برخوردار می شوند .
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.