شنبه 29 دي 1397 - Saturday, January 19, 2019
تاریخ :1396/11/21 7:45 AM
انقلاب اسلامی طنین آزادی در گوش جهانیان
فرمانده پدافند هوایی شهید ظریفی شهرستان بابلسر گفت:  انقلاب اسلامی ایران  انقلابی است که در عصر اسارت انسان در چنگال طاغوت، ندای آزادی و آزادی خواهی را در گوش جهانیان طنین انداز کرد.

به گزارش روابط عمومی پدافند هوایی بابلسر، سرهنگ رحمت الله مولا سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این شهر به مناسبت 19 بهمن ماه روز بیعت پرسنل نیروی هوایی با حضرت امام خمینی (ره) در جمع نمازگزاران مومن و انقلابی  این شهر ضمن تبریک فرا رسیدن سی و نهمین  سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی که به معنای واقعی مصداق آیه شریفه «وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا» است،  انقلابی که  رسانای تجلی شکوه و سر افرازی ملتی است که  در عصر اسارات انسان در چنگال طاغوت،  ندای آزادی و آزادی خواهی ، استقلال و معنویت را در گوش جهانیان طنین انداز کرد.

وی افزود: انقلابی که به عنوان یک پدیده سیاسی در نوع خودش ژئوپولوتیک منطقه را به هم ریخت و شیعه را از یک مذهب در کنار ظاهر مذاهب به یک مکتب مبارز هدف دار و ضد امپریالیسم در جهان معرفی کرد .

رحمت الله مولا ادامه داد:  باعث افتخار بنده و هم سنگرانم است که  همکاران و دوستانمان در ارتش جز اولین کسانی بودند که با حضور خود در محل اقامتگاه  حضرت امام خمینی (ره) در مدرسه علوی با رهبر کبیر انقلاب اسلامی  بیعت کردندو افتخار می کنم که جای در پای کسانی گذاشته ام که در پیروزی رسیدن انقلاب جز اولین کسان بودند.

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر ادامه داد: افتخار دارم که در نیرویی خدمت می کنم که همواره مدافع اسلام،انقلاب، ولابت فقیه و شرف و عزت بوده است و در هشت سال دفاع مقدس جانانه از این مرز و بوم دفاع و 48 هزار شهید را هم چون شهید ستاری، شهید شیرودی ،شهید کشوری، شهید منفرد نیاکی و شهید صیاد شیرازی و شهدای جان برکف دیگر که با ایثار جان خودشان که هرکدام برای خودشان شناسنامه ای هستند و هویت بخشی ما در ارتش هستند، و سرافرازی و افتخار این کشور را در جهان رقم زدند.

 مو لا ادامه داد: زمانی اسراییل  می گفت که به من فرصت بدهید که به ایران حمله کنم اما بر اثر به قدرت رسیدن پدافند هوایی  با تدابیر مقام معظم رهبری، اسراییل  به جایی رسیده است که می گوید به من کمک کنید تا به ایران حمله کنم.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2019 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.