سه شنبه 1 اسفند 1396 - Tuesday, February 20, 2018
شرط آمریکا برای تمدید دوباره معافیت‌های تحریمی ایرانکی روش، آینه عبرت برای زیدان«ضعف مغز» چه نشانه‌هایی دارد؟چه کسانی موفق به توبه نمی‌شوند؟بهترین وعده‌های غذایی برای صبحانهسایپا، ناکام بزرگ لیگ والیبالدانلود گلچین مداحی فاطمیه دوماطلاعاتی درباره هواپیمای سقوط کرده ای. تی. آر آسماناسامی مسافران و خدمه هواپیمای حادثه دیده تهران- یاسوجتلگرام همچنان در دایره ناامنیتوضیحات دادستان در خصوص تصاویر خودکشی ها در زندانایران بزرگترین تهدید برای جهان است/ اگر لازم باشد علیه این کشور وارد عمل می‌شویمجزییات وقوع سانحه هواپیمای تهران-یاسوجصبح امروز شاهد یک سیرک کارتونی در مونیخ بودیم/ اگر احساس کنیم برجام به نفعمان نباشد طوری پاسخ می‌دهیم که باعث پشیمانی دیگران شودراهکارهای طلایی برای سفید کردن دندان‌هاچرا از دستگاه "فرستنده اضطراری محل هواپیما"، سیگنالی ارسال نشد؟ایران خطرناک‌ترین کشور از لحاظ تهدیدات سایبری استصحبت‌های دردناک خانواده‌های حادثه دیدگان هواپیمای یاسوجپیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی سانحه‌ مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربریشومنی به نام نتانیاهو
تاریخ :1396/11/19 11:48 AM
جدال شفر با رشتی ها در روز های شلوغ جادوگر
بازی‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال روز‌های پنج شنبه و جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

به گزارش بصیرآنلاین، ادامه بازی‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال روز‌های پنج شنبه و جمعه برگزار می‌شود و در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها استقلال به مصاف تیم فوتبال سپیدرود می‌رود.

سایپا -ذوب آهن/ پنج شنبه ساعت ۱۶


تیم فوتبال سایپا با هدایت على دایى توانسته تا به اینجاى رقابت‌ها ٩ برد، ٨ مساوى، ٥ باخت،٢٣ گل زده و ٢٦ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند و با کسب ٣٥ امتیاز رده چهارم جدول را به خود اختصاص دادند.

بازیکنان تیم فوتبال سایپا در هفته بیست و دوم لیگ برتر در برابر تیم پارس جنوبى به تساوى صفر - صفر رضایت دادند و قرار است شاگردان دایى براى کسب امتیاز این بار برابر ذوبى هاى اصفهان به میدان بروند.

در آن طرف شاگردان امیر قلعه نویى با پیروزی در هفته بیست و دوم مقابل استقلال تهران با انگیزه فراوان به دنبال این هستند که ٣ امتیاز این بازى را نیز کسب کنند تا در آن صورت جایگاه خود را تثبیت کنند.

تیم فوتبال ذوب آهن تا هفته بیست و دوم رقابت هاى لیگ برتر توانسته ٣٨ امتیاز را کسب و در رده دوم جدول قرار بگیرد و تا به اینجاى رقابت‌ها ١٠ برد، ٨ مساوى، ٤ باخت،٣٢ گل زده و ٢٣ گل خورده را در کارنامه به ثبت رساند.

جدال دایى و قلعه نویى در این هفته دیدنى است و شاگردان هر 2 سرمربى به دنبال دریافت ٣ امتیاز بازى هستند.
استقلال تهران -سپید رود رشت/ پنج شنبه ساعت ۱۶


بازیکنان تیم فوتبال استقلال تا هفته بیست و دوم رقابت هاى لیگ برتر موفق شدند ٨ برد،٨ مساوى،٦ باخت،٢٤ گل زده و ١٢ گل خورده را در کارنامه خود ثبت کردند.

شاگردان شفر همچنین تا به اینجاى رقابت‌ها توانستند ٣٢ امتیاز کسب کنند و در رده ششم جدول قرار بگیرند.

آبى پوشان پایتخت با باخت مقابل ذوب آهن با نتیجه ٢ بر یک در هفته بیست و دوم لیگ برتر بدون شک به دنبال جبران شکست و کسب ٣ امتیاز مقابل سپید رود رشت هستند.

در آن سو تیم فوتبال سپید رود رشت با هدایت على کریمى توانسته تا به اینجاى رقابت‌ها ٥ برد،٥ مساوى،١٢ باخت،٢٠ گل زده و ٢٩ گل خورده را در کارنامه ثبت کنند و تا به اینجاى رقابت‌ها با کسب ٢٠ امتیاز رده چهاردهم جدول لیگ را به خود اختصاص داده اند.

شاگردان کریمى در هفته بیست و دوم لیگ برتر در دیدار مقابل استقلال خوزستان به تساوى یک - یک رضایت دادند و بدون شک سپید رودى‌ها براى ارتقا جایگاه خود در جدول نیاز مبرمى به ٣ امتیاز برابر استقلال دارند.
پدیده -پارس جنوبى/جمعه ساعت ۱۴:۳۰


تیم فوتبال پدیده با هدایت مهاجرى توانسته ٢٣ امتیاز را کسب کرده و در رده یازدهم جدول قرار بگیرد.

شاگردان مهاجرى در دیدار هفته گذشته شکست سنگینى را مقابل تراکتورسازى داشتند و براى جبران باخت ٣ بر صفر بدون شک نیاز مبرمى به برد برابر پارس دارند تا بتوانند تا یک پله جایگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

بازیکنان تیم فوتبال پدیده همچنین تا هفته بیست و دوم لیگ موفق شدند ٧ برد،٨ مساوى،٧ باخت،٢٧ گل زده و ٢٦ گل خورده را در کارنامه به ثبت برسانند.

در آن سو شاگردان تارتار در دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر به تساوى صفر - صفر مقابل سایپا رضایت دادند و بدون شک آن‌ها براى ارتقاى جایگاه خود در جدول نیاز مبرمى به کسب ٣ امتیاز بازى دارند.

بازیکنان تیم فوتبال پارس جنوبی موفق شدند تا به اینجاى رقابت‌ها ٨ برد، ١٠ مساوى،٤ باخت،٢٦ گل زده و ٢٠ گل خورده را در کارنامه به ثبت برسانند و با کسب ٣٤ امتیاز جایگاه پنجم جدول را از آن کنند.
استقلال خوزستان -فولاد/جمعه ساعت ۱۵


شاگردان ویسى موفق شدند ٤ برد،٧ مساوى،١١ باخت،١٦ گل زده و ٣٤ گل خورده را در کارنامه خود به ثبت برسانند.

تیم فوتبال استقلال خوزستان در دیدار هفته گذشته مقابل سپید رود به تساوى یک - یک دست پیدا کرده و در صورت کسب ٣ امتیاز مقابل فولاد مى تواند یک تا 2 پله جایگاه خود را در جدول ارتقا دهد.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان با کسب ١٩ امتیاز رده پانزدهم جدول را از آن خود کرده اند.

در طرف مقابل تیم فوتبال فولاد موفق شده ٩ برد،١٠ مساوى،٢ باخت،٢٤ گل زده و ١٧ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان پورموسوى در دیدار هفته گذشته مقابل صنعت نفت به تساوى یک - یک رضایت دادند.

بازیکنان تیم فوتبال فولاد تا به اینجاى رقابت‌ها با کسب ٣٧ امتیاز رده سوم جدول را به خود اختصاص دادند و آن‌ها با برد در این هفته مى توانند رده دوم را از ذوبى‌ها پس بگیرند.
پیکان -سیاه جامگان/جمعه ساعت ۱۵


بازیکنان تیم فوتبال پیکان تا به اینجاى رقابت‌ها موفق شدند ٧ برد،٨ مساوى،٦ باخت،٢٠ گل زده و ١٨ گل خورده را در کارنامه ثبت کنند.

شاگردان جلالى در دیدار هفته گذشته مقابل نفت تهران به تساوى یک - یک رضایت دادند.

پیکانى‌ها تا هفته بیست و دوم لیگ توانستند با کسب ٢٩ امتیاز رده هشتم جدول را کسب کنند.

در آن طرف شاگردان عنایتى با کسب ١٥ امتیاز جایگاه شانزدهم جدول را به خود اختصاص دادند و بدون شک آن‌ها براى خروج از بحران نیاز مبرمى به کسب ٣ امتیاز برابر پیکان دارند.

تیم فوتبال سیاه جامگان تا هفته بیست و دوم رقابت هاى لیگ برتر ٢ برد،٩ مساوى،١١ باخت،١٣ گل زده و ٢٦ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.
سپاهان- نفت تهران/ ورزشگاه نقش جهان جمعه ساعت ۱۶


زرد پوشان اصفهانی هفته گذشته در ال کلاسیکوی ایرانی برابر پرسپولیس با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند. آن‌ها در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و با ۲۲ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارند.

منصور ابراهیم زاده سرمربی جدید سپاهان در اولین حضورش در این تیم نتوانست به موفقیت دست یابد، اما این مربی قصد دارد این تیم اصفهانی را از بحران حارج کند. البته ابراهیم زاده برای ایجاد تغییر و تحولات در سپاهان کار سختی پیش رو دارد.

مسئولان سپاهان هنوز هم امیدوار هستند که تیمشان در لیگ برتر می‌ماند و به لیگ دسته یک سقوط نمی‌کند.

تیم سپاهان به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم دارد تا همچنان امیدوار به بقا در لیگ برتر باشد، اما کار سختی برابر تیم متحول شده نفت تهران دارد.

عزت اله پورقاز و مهدی شریفی به علت محرومیت قادر به همراهی سپاهان در این بازی نیستند. علاوه بر این جلال علی محمدی و رسول نوید کیا هم به علت مصدومیت نمی‌توانند تیم خود را برابر نفت تهران همراهی کنند.سپاهان با وجود مصدومان و محرومان زیاد کار سختی برابر نفت تهران پیش رو دارد.

در آن سوی میدان، تیم نفت تهران هفته گذشته برابر پیکان با نتیجه تساوی یک - یک متوقف شد و با ۲۲ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. این تیم قصد دارد با برتری برابر سپاهان جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا ببخشد، اما کار سختی در اصفهان پیش رو دارد.

انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.