يکشنبه 28 مرداد 1397 - Sunday, August 19, 2018
بیشتر 70 درصد مشکلات مالی کشور، نتیجه حباب هاستتکذیبه شهرداری کیاسر در خصوص یک خبر و توضیحات بصیرآنلاینامام جمعه موقت تهران: كشور ديگر ظرفيت تكانه‌های ارزی را نداردبرترین جهاد از نگاه رسول الله (ص)علت اصلی درگذشت عزت الله انتظامیدرگیری مسلحانه در کردستانپاسخ‌های کوبنده سپاه به تروریست‌ها و تهدیدگرانقوت گرفتن خبر تغییر ریاست شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبانعلت گرایش برخی جوانان به اعتیاد چیست؟چگونه چشمان سالمی داشته باشیم؟عزت‌الله انتظامی درگذشتتئوری وحشت اسرائیل و آمریکا دیگر کاربردی ندارد/ هم اکنون حماس و حزب‌الله ترس را به جان صهیونیست‌ها انداخته‌اندهوش‌های چندگانه چیست؟از تسلیح تروریست‌ها برای مقابله با ایران تا نقشه حمله به عراق و سوریهتصویر روزنامه‌های ورزشی امروزبازگشت بی دردسر بهای فروش نفت با عرضه در بورسموانع استجابت دعاصفحه نخست روزنامه‌های امروزنتایج هفته چهارم لیگ برترگرانى گوشت و مرغ به دليل افزايش قيمت نهاده هاى دامى!
تاریخ :1396/11/19 11:36 AM
بندر امیر آباد مولود و افتخار انقلاب اسلامی
مهندس سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیر آباد در مصاحبه با بخش گفتگوی ویژه خبری سیمای استانی مازندران(تبرستان) توانمندی ها و قابلیت های بندر امیرآباد را تشریح کرد.

بندر امیر آباد مولود و افتخار انقلاب اسلامی

 سیاوش رضوانی با تبریک ایام دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه بندر امیر آباد تنها بندر تجاری کشور است که بعد از انقلاب اسلامی کار ساخت و احداث آن آغازگردیده افزود امیر آباد بعنوان مولود انقلاب اسلامی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و نگین درخشان دریای خزر است.

ظرفیت اسمی بندر امیر آباد ۷,۵ میلیون تن

مهندس رضوانی گفت با افتتاح فاز دوم توسعه بندر امیر آباد توسط ریاست محترم جمهوری در ابتدای سال ۹۶ ظرفیت اسمی این بندر از ۳,۵ میلیون تن به ۷.۵ تن رسیده است.وی همچنین ظرفیت اسمی بنادر شمالی کشور را در مجموع ۲۳ میلیون تن اعلام کرد.

لزوم تغیر تیپ کالا در حوزه بنادر شمالی

مدیر بندر امیر آباد با اشاره به محدودیت تنوع کالا دربنادر حوزه خزر بر لزوم تغییر تیپ کالا در این بنادر به منظور استفاده از ظرفیت های این بنادر و افزایش صادرات و واردات تاکید کرد.

۶۷ درصد صادرات بنادر شمالی در بندر امیر آباد

سیاوش رضوانی به حجم صادرات در بنادر شمالی کشور اشاره کرد و افزود ۶۷ درصد صادرات در بنادر شمالی کشور از طریق بندر امیر آباد صورت می پذیرد.

افتتاح پروژه اسکله رورو ریلی تا نیمه اول سال ۹۷

رضوانی  با اشاره به اینکه بندر امیر آباد تنها بندرشمالی متصل به شبکه ریلی است و ۲۰ کیلومتر شبکه راه آهن داخلی دارد افزود اسکله رورو ریلی دربنادرکشورمشابه ندارد.وی ازپیشرفت ۹۵درصدی این پروژه خبر داد و گفت تا نیمه اول سال ۹۷ این اسکله منحصربفرد به بهره برداری می رسد.

۲۵ هکتار زمین آماده واگذاری برای توسعه گردشگری دریایی
مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد رویکرد جدید حاکم دربندر امیرآباد را توسعه صنعت گردشگری دریایی در کنار سایر فعالیت های اقتصادی دانست و گفت که برای این کار ۲۵ هکتار زمین در انتهای شرقی بندر امیرآباد در نزدیکی میانکاله برای توسعه صنعت گردشگری پیش بینی شده است.
رضوانی اظهارداشت : بزودی این زمین برای سرمایه گذاری در ساخت مراکز اقامتی و سایر امکانات جهت پذیرش مسافران و گردشگران در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.
وی اضافه کرد : ایجاد مراکز اقامتی و سایر امکانات زیرساختی گردشگری در حاشیه تالاب بین المللی میانکاله در شرق مازندران به عنوان یکی از ذخایر زیست کره با تنوع گیاهی و جانوری می تواند جاذب برای توریست داخلی و گردشگری باشد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.