يکشنبه 29 مهر 1397 - Sunday, October 21, 2018
تاریخ :1396/10/19 8:14 AM
اجرای برنامه های آموزشی- فرهنگی در مدارس حاشیه ریل
به منظور ارتقاء ایمنی و افزایش آگاهی دانش آموزان مدارس حاشیه ریل، راه آهن شمال اقدام به اجرای برنامه های آموزشی-فرهنگی در مدارس نزدیک به راه آهن در شهرهای مختلف نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال،به منظور ارتقاء ایمنی و افزایش آگاهی دانش آموزان مدارس حاشیه ریل، اداره کل راه آهن شمال اقدام به اجرای برنامه های آموزشی_فرهنگی در مدارس حاشیه ریل نموده است. معاون بهره برداری و ناوگان راه آهن شمال با اعلان این خبر گفت:با توجه به افزایش جمعیت و گسترش  شهر نشینی، در کنارخطوط راه آهن مناطق مسکونی شهری و روستایی افزایش یافته و برای حسن همجواری نیاز به آموزشهایی است که باعث افزایش ایمنی در این مناطق شود.

خدایار طالبی برنامه های اجرایی در این مدارس را آموزش عبور و مرور از مسیر راه آهن،آشنایی با خطرات سنگ پرانی بسوی قطار،مزایای استفاده از قطارهای مسافری و باری،مشاغل راه آهن و... بیان کرد و گفت: اینگونه آموزش ها برای تاثیرگذاری فرهنگی بر جمعیت دانش آموزان که مخاطب کم سن و سال راه آهن هستند نقش بسزایی خواهد داشت.طالبی از آمادگی کامل راه آهن شمال برای اجرای اینگونه برنامه های آموزشی- فرهنگی در مساجد ،کانونهای فرهنگی ،کانونهای بسیج ومراکز تفریحی،صنعتی وتجاری همجوار راه آهن برای مردم خبر داد. شایان ذکر است  مدارس شاهد و بنت الهدی شهرستان نکا دو مدرسه ای بودند که برنامه های آموزشی فرهنگی در میان دانش آموزان این مدارس اجرا شد.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.