دوشنبه 2 بهمن 1396 - Monday, January 22, 2018
ضرورت تعامل میان گمرک و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آبادبهترین دعا برای سلامتی پدر و مادرقنبری سرمربی موقت سپاهان شدشرح و تفسير حکمت 271 نهج البلاغهعلل سردی پا و درمان آناولین شهید مدافع حرم را می‌شناسید؟یارانه پردرآمدها تعیین تکلیف شدهشدار سازمان بهداشت جهانی درباره یک ویروس مرگبارپشت پرده انتشار فیلم جلسه انتخاب رهبر در سال 68اعتراف می‌کنم در بخش حمل‌ونقل ریلی موفق نبودمبه خاطر دعوا‌های سیاسی نباید مردم را نسبت به آینده کشور مایوس کنیمدولت آلمان در حال رایزنی برای تحریم برنامه موشکی ایران استدانستنی جالب درباره مایکروفربزرگترین خطری که جهان را در سال 2018 تهدید می‌کند!چه عواملی باعث موفقیت کسب و کارهای اینترنتی می شود؟تصویر روزنامه‌های ورزشی امروزبررسی پرونده اختلاس در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت در کمیسیون انرژیصفحه نخست روزنامه‌های امروزدفاع ترامپ از عملکرد اقتصادی خود همزمان با تعطیلی دولتکلید خوردن پروژه اتحاد دو کره/ ناکامی واشنگتن این بار در شرق آسیا
تاریخ :1396/10/12 8:19 AM
راه‌اندازی سیستم نرم افزاری سامانه ملی حقوق و دستمزد
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: سیستم نرم افزاری سامانه ملی حقوق و دستمزد آماده شده است و در حال انجام اقدامات مربوط به استقرار شبکه‌ای آن هستیم.

رجمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، درباره سامانه ملی حقوق و دستمزد، اظهار کرد: براساس قانون برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده است که سامانه جامع حقوق و دستمزد را طراحی کند.

وی ادامه داد: در این سامانه کلیه پرداختی کارکنان دولت ثبت می‌شود و برای دستگاه‌های نظارتی قابلیت دسترسی دارد.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی بیان کرد: برنامه ششم توسعه دولت را مکلف کرد  تا در سال اول اجرای این برنامه، سامانه ملی حقوق و دستمزد را نهایی کند.

انصاری اضافه کرد: دولت تدوین این سامانه را به سازمان امور اداری استخدامی محول کرده است.سیستم نرم افزاری این سامانه آماده شده است و در حال انجام اقدامات مربوط به استقرار شبکه‌ای آن هستیم تا دستگاه‌ها دسترسی داشته باشند.

وی بیان کرد: اگر در مدت مقرر شده نتوانستیم شبکه این سامانه را آماده کنیم اطلاعات را به صورت ماه به ماه از دستگاه‌ها می‌گیریم و روی لوح فشرده اعمال می‌کنیم تا شبکه برقرار شود و مستقیما در آن سامانه قرار بگیرد.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی تاکید کرد: تمامی کسانی که از خزانه دولت حقوق می‌گیرند، حقوشان در این سامانه درج می‌شود.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.