يکشنبه 29 مهر 1397 - Sunday, October 21, 2018
تاریخ :1396/10/12 8:19 AM
راه‌اندازی سیستم نرم افزاری سامانه ملی حقوق و دستمزد
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: سیستم نرم افزاری سامانه ملی حقوق و دستمزد آماده شده است و در حال انجام اقدامات مربوط به استقرار شبکه‌ای آن هستیم.

رجمشید انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، درباره سامانه ملی حقوق و دستمزد، اظهار کرد: براساس قانون برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده است که سامانه جامع حقوق و دستمزد را طراحی کند.

وی ادامه داد: در این سامانه کلیه پرداختی کارکنان دولت ثبت می‌شود و برای دستگاه‌های نظارتی قابلیت دسترسی دارد.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی بیان کرد: برنامه ششم توسعه دولت را مکلف کرد  تا در سال اول اجرای این برنامه، سامانه ملی حقوق و دستمزد را نهایی کند.

انصاری اضافه کرد: دولت تدوین این سامانه را به سازمان امور اداری استخدامی محول کرده است.سیستم نرم افزاری این سامانه آماده شده است و در حال انجام اقدامات مربوط به استقرار شبکه‌ای آن هستیم تا دستگاه‌ها دسترسی داشته باشند.

وی بیان کرد: اگر در مدت مقرر شده نتوانستیم شبکه این سامانه را آماده کنیم اطلاعات را به صورت ماه به ماه از دستگاه‌ها می‌گیریم و روی لوح فشرده اعمال می‌کنیم تا شبکه برقرار شود و مستقیما در آن سامانه قرار بگیرد.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی تاکید کرد: تمامی کسانی که از خزانه دولت حقوق می‌گیرند، حقوشان در این سامانه درج می‌شود.
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.