چهارشنبه 22 آذر 1396 - Wednesday, December 13, 2017
نمایندگان استان از افزایش بودجه مازندران دفاع کنیدقدردانی علیرضا کریمی از مقام معظم رهبرینیروهای مسلح چه سهمی در بودجه سال 97 دارند؟متن کامل لایحه بودجه ۹۷احتمال شروع نام‌نویسی از جاماندگان یارانهعواملی که سلامت چشم‌ها را به خطر می‌اندازدآخرین فرصت شرکت در تکمیل ظرفیت کنکورسخنرانی آتشین اردوغان در انتقاد از رژیم صهیونیستیمهلت 48 ساعته دیوان عدالت به شرکت گاز برای حذف آبونمانلاغری سریع و آسان با چند ترفند سادهاصلاح آیین نامه تسهیلات خرید و ساخت مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهدامجوز فروش ۳ استقلالی را صادر شدثروت آیت‌الله بهجت! +فیلماطلاعیه وزارت اطلاعات در مورد انتشار یک عکس در فضای مجازیقدس پایتخت جاودان اسرائیل است/ ترامپ از مواضعش عقب نشینی نمی‌کندتصویر روزنامه‌های ورزشی امروزحقوق کارکنان شاغل و بازنشستگان 10 درصد افزایش می‌یابدصفحه نخست روزنامه‌های امروزبه تعویق افتادن دادگاه جاسوس انگلیس در ایرانتوضیحات دادستان تهران در مورد بدهی 8 هزار میلیاردی 31 نفر به بانک سرمایه
تاریخ :1396/09/12 7:34 AM
بازدید کمیسیون عالی سوانح از راه آهن شمال
اعضای کمیسیون عالی سوانح با حضور در اداره کل راه آهن شمال ضمن برگزاری جلسه مشترک با مسئولان ، از ایستگاهها و طولخط بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال اعضای کمیسیون عالی سوانح با حضور در راه آهن شمال از ایستگاهها و طولخط بازدید و در جلسه مشترک با مدیر کل ومسئولین راه آهن شمال به بررسی مشکلات موجود پرداختند.

در نشست مشترک اعضای این کمیسیون با مسئولین اداره کل راه آهن شمال،گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه ایمنی توسط رئیس گروه ایمنی ارائه و مسائل ومشکلات پیش رو توسط معاونین اداره کل و رؤسای ادارات مطرح گردید و در ادامه نیز اعضای کمیسیون عالی سوانح در خصوص موضوعات مطرح شده توضیحاتی ارائه کردند.

مدیر کل راه آهن شمال در این جلسه با اشاره به ضرورت حفظ گزینه های ایمنی در محور شمال گفت:در بیشتر مناطق و ایستگاههای راه آهن شمال شرایط خاص جغرافیایی مانند جنگل و کوهستان  قرار دارد وعلاوه بر آن وجود گذرگاههای فراوان در مناطق پرتردد موجب می شود که همواره اهمیت خاصی در زمینه ایمنی قائل باشیم.

یوسف گران پاشا یکی از اولویت های کاری در زمینه ایمنی برای این اداره کل را ساماندهی گذرگاهها در مناطق پرتردد بیان کرد و گفت : در این خصوص در چند سال اخیر اقدامات خوبی انجام شده است.

گران پاشا هدف از این بازدیدهای دوره ای کمیسیون عالی سوانح را در راستای بالا بردن ضریب ایمنی در حمل و نقل ریلی بیان کرد و افزود: در این بازدیدها سعی می شود تا از سلامت و استاندارد بودن تجهیزات و ادوات ریلی مانند : خط ، سوزن ،دستگاههای ارتباطی مانند میله راهنما، بی سیم ،مقررات اعزام قطارها، بررسی سیر قطارها و گراف روزانه اطمینان حاصل شود.

گران پاشا این بازدیدها را در حفظ جایگاه اعتماد عمومی جامعه نسبت به حمل و نقل ریلی بسیار موثر خواند.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2017 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.