دوشنبه 19 آذر 1397 - Monday, December 10, 2018
تاریخ :1396/09/08 7:37 AM
زیرسازی خیابان امامزاده عباس در ساری
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، توسعه فعالیت های این سازمان نشان می دهد که پیشرفت فیزیکی در بسیاری از پروژه ها مشهود است.
برپایه این گزارش ، تلاشگران سازمان عمران در حوزه راهسازی ، با انجام عملیات زیرسازی انتهای خیابان امامزاده عباس در بلوار امام رضا، بستر را برای روان سازی ترافیک این مسیر پرتردد فراهم کرده اند .
گفتنی است با توجه به اینکه کوچه های فرعی خیابان امامزاده عباس ، مسیر ارتباطی به گلدون و کمربندی شرقی را ایجاد و تسهیل خواهد کرد ، اجرای این پروژه از سوی متخصصان سازمان عمران برای مردم این منطقه بسیار حائز اهمیت نشان می دهد.
قابل توجه است اجرای کانال هدایت آب های سطحی در این منطقه نیز بیانگر آن است که سازمان عمران شهرداری نهضت عمران و آبادانی خیابان امامزاده عباس را با توجه به موقعیت خاص گردشگری مذهبی، با جدیت دنبال می کنند.
این گزارش حاکیست پیشتر نیز تیم های عملیاتی سازمان عمران عملیات تخریب و بازگشایی این خیابان را به همراه پروژه های تکمیلی همچون احداث بلوار، نصب جدول، نصب سیستم روشنایی و آسفالت مسیر را اجرا کرده بودند که امروز به منظری زیبا برای مردم ساکن آن و مسافرین و زائرین تبدیل شده است.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.