شنبه 30 دي 1396 - Saturday, January 20, 2018
سرباز ولایت و سردار ملتقرائت‌های مختلف از دین ممنوع/ تاریخ باب‌ها و مارتین‌لوترها را هم نظاره کرد/ خدشه به پیش‌فرض‌های قطعی و مسلم خلاف آیین مسلمانی است/ رییس جمهور یک شخصیت اجرایی است نه تئوری‌پردازبزرگترین تفریح ترامپ چیست؟فرار محمدرضا پهلوی به روایت تصویرحکم جواب دادن سلام در نمازنماز باران چگونه است؟پشت پرده انتشار نامه‌‌ پرداخت سکه به بسیجیان در کانال‌های ضد انقلابافزایش نظامیان آمریکایی در منطقه با سناریوی نخ‌نما شده معمای امنیتچرا ترامپ در رستوران‌های عمومی غذا می‌خورد؟!فساد اخلاقی ربع پهلوی و خیانت به برادرشآیا خروج آمریکا از برجام به اقتصاد ایران ضربه می‌زند؟جانبازی که با چشم‌هایش حرف می‌زند20 باشگاه ثروتمند فوتبال جهانخیابان‌های تل‌آویو موقع سخنرانی چه کسی خلوت می‌شود؟ایران بزرگترین عامل خطر و تهدید در منطقه استتصویر روزنامه‌های ورزشی امروزبا اتوبان پرحادثه فضای مجازی چه باید کرد؟صفحه نخست روزنامه‌های امروز۴ کشته در حملات بوکو حرام در کامروننمایندگان مجلس: پیام‌رسان‌های داخلی را جایگزین پیام‌رسان‌های خارجی کنید
تاریخ :1396/08/23 10:23 AM
باشگاه استقلال زیر و رو می شود
یک تبصره می توانست استقلال را از بحران خارج کند اما این اتفاق رخ نداد تا آبی ها در روز های آتی در انتظار تغییرات وسیع باشند.

به گزارش بصیرآنلاین؛ با توجه به قانون بازرسی کل کشور مبنی بر اینکه از تاریخ 20 آبان ماه جاری به بعد نباید افراد بازنشسته در راس کار قرار داشته باشند به همین منظور همچنان وضعیت افتخاری در راس باشگاه استقلال مشخص نشده است. اما با توجه به تبصره ای که اعلام شده احتمال این وجود دارد که افتخاری مدیر عامل استقلال با وجود داشتن ایثارگری همچنان به فعالیت خود در این باشگاه ادامه دهد اما طبق یک منبع آگاه ایثارگری افتخاری تایید نشده است.

در روز های گذشته سازمان بازرسی نامه ای را در مورد مشخص شدن مدیران بازنشسته به باشگاه استقلال ارسال کرده تا این باشگاه مدارک مورد نیاز برای حضور مدیران را تکمیل کند.

با وجود مسائل مطرح شده باید وضعیت بازنشستگی تمامی مدیران حاضر در باشگاه استقلال مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت مشخص شود قانون مطرح شده در مورد کدام یک از مدیران آبی پوش صدق می کند.

این طور که شنیده می شود ملکی عضو هیئت مدیره این باشگاه پرونده ایثارگری دارد اما به نظر پرونده او هم همچون افتخاری مورد تایید قرار نگرفته و قانون بازنشستگی در مورد آنها صدق می کند. در صورتی که ایثارگری افتخاری تایید نشود، وزیر ورزش و جوانان باید فکری به حال انتخاب مدیریت جدید کند و به دنبال نفر جدید برای جانشینی افتخاری باشد.

از طرفی حسن زمانی که بازنشسته نیست و به این ترتیب قانون بازنشستگی درباره او صدق نمی کند و او می تواند همچنان به کار خود در استقلال ادامه دهد.

دیگر عضو هیئت مدیره استقلال جواد قراب است. مدیری که بازنشسته بانک و پرونده ایثارگری ای هم ندارد و به همین منظور شنیده می شود مدیران استقلال برای ادامه فعالیت قراب اقداماتی را در دستور کار قرار دادند تا او همچنان در هیئت مدیره باشگاه حضور داشته باشد اما اگر این اتفاق رخ ندهد قراب هم باید همانند افتخاری و ملکی  جای خود را به عضو جدید که بازنشسته نیست بدهد.

در هر صورت با توجه به اینکه شنیده می شود افتخاری و ملکی ایثارگری هایشان تایید نشده و از طرفی زمانی بارنشسته نیست و در مورد قراب هم رایزنی های صورت گرفته، در نهایت سازمان بازرسی کشور پس از بررسی مدارک مدیران استقلال اعلام می کند که کدام یک شامل قانون وضع شده می شوند. باید دید تبصره  ایثارگری می تواند استقلال را از بحران خارج کند یا خیر و این در حالی است که اگر قراب ،افتخاری و ملکی از استقلال جدا شوند مدیریت باشگاه دچار تغییرات اساسی می شود و به نوعی این باشگاه زیر و رو می شود.

از طرفی با توجه به قانونی که سازمان بازرسی اعلام کرد در نهایت بازنشستگان نیز باید این مسئله را رعایت و نهایت همکاری را با این سازمان داشته باشند چرا که در غیر این صورت این کار هم مجازات دارد و هم برگشت وجوه دریافتی را نیز شامل می شود .ضمن اینکه برای افرادی که از بازنشستگی استفاده کنند انفصال از خدمت را دنبال دارد.

در هر صورت وزارت ورزش و جوانان باید در انتخاب مدیران باشگاه استقلال نهایت دقت را داشته باشد تا مدیران بازنشسته در راس این باشگاه قرار نگیرند. البته همان طور که داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد وزارتخانه به دنبال راه کاری است تا حضور افتخاری و البته طاهری مدیر پرسپولیس نیز در راس باشگاه ها بدون مشکل همراه باشد

 انتهای پیام/
نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.