پنجشنبه 2 آذر 1396 - Thursday, November 23, 2017
نامه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) به سردار سلیمانیرهبری معظم: شما با متلاشی ساختن توده سرطانی داعش به بشریت خدمتی بزرگ کردیدسرلشکر سلیمانی: پایان سیطره شجره خبیثه داعش را اعلام و این پیروزی بزرگ را به حضرتعالی و جهان اسلام تبریک می‌گویماهداف پروژه صهیونیستی داعش چه بود؟زلزله؛غول خفته زیر ایران زمینقوی‌ترین سلاح‌های گیاهی برای مبارزه با تبخالحضور یک یهودی صهیونیست در مدینه منورهفضیلت‌های ماه ربیع الاولنتایج هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبالجولان طوفان خاک در آسمان اهوازوقتی داعش در سوریه و عراق جنایت می کرد اتحادیه عرب کجا بود؟/باید قدرت ملی خود را افزایش دهیمدولت قدردان سردار سلیمانی است/در مورد سیاست دفاعی‌مان با هیچ کشوری توافق نمی‌کنیمآتش گرفتن مجری مستند های تلویزیونبا این 6 عادت پوکی استخوان را از خود دور کنیدآخرین وضعیت امداد رسانی به زلزله زدگانجاعل عناوین بزرگ دستگیر شداولین شهر دنیا کجاست؟نبرد نظامی با داعش به پایان رسیدداعش تنها یک گروه نبودآخرین جزئیات دادگاه های مرتضوی،بقایی و خاوری
تاریخ :1396/06/22 8:56 AM
معرفی برگزیدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران
شهاب حسين‍ی و ليلا حاتمی از جمله برگزيدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران بودند.

برگزیدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران معرفی می‌شوندبه گزارش بصیرآنلاین، برگزيدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران در بخش‌های مختلف با رأی هيئت داوران به شرح زير معرفی شدند:

 

بهترین کارگردانی:

اصغر فرهادی برای فيلم فروشنده

 بهترین فیلمنامه :

اصغر فرهادی برای فيلم فروشنده

 بهترین فیلمبرداری :

فرشاد محمدی برای فيلم رگ خواب
 

بهترین تدوین :

هایده صفی یاری برای فيلم فروشنده
 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

پانته‌آ پناهی‌ها برای فيلم لاک قرمز
 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

فرید سجادی حسینی برای فيلم فروشنده

 

بهترین بازیگر نقش اول زن :

لیلا حاتمی برای فيلم رگ خواب
 

بهترین بازیگر نقش اول مرد :

شهاب حسینی برای فيلم فروشنده

 بهترین موسیقی :

کارن همایونفر برای فيلم  اروند

 بهترين طراحی صحنه :

کیوان مقدم برای فيلم فروشنده

 بهترين طراحی لباس :

عباس بلوندی برای فيلم یتیم خانه ایران

 

بهترين صدابرداری :

بابک اردلان برای فيلم رگ خواب

 

بهترين صداگذاری :

بهمن اردلان برای فيلم رگ خواب

 بهترين چهره پردازی :

عبدالله اسکندری ، مهرداد میرکیانی برای فيلم لانتوری


بهترين جلوه های ویژه میدانی :

ایمان کرمیان برای فيلم ویلایی ها


بهترين جلوه های بصری :

سینا قویدل برای فيلم رگ خواب

 

بهترین فیلم :

فروشنده به كارگردانی اصغر فرهادی
 

بهترین کارگردانی مستند:

مهدی قنواتی برای فيلم همجا

 

بهترین فیلم مستند :


زنانگی كاری از محسن استاد علی 
 

بهترین فیلم کوتاه :

حیوان  كاری از بهرام ارک و بهمن ارک

 

بهترين انيميشن:

فرنوش عابدی برای فیلم پیش خدمت

 

 

انتهای پيام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2017 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.