جمعه 4 اسفند 1396 - Friday, February 23, 2018
تشییع پیکر پدر شهیدان عبوری در ساریوقتش نرسیده که یک مقام مسئول شجاعانه استعفا بدهدسفر عاشقانه به مسندگاه عشقحدیث پیامبر اکرم (ص) درباره حضرت زهرا(س)١١ ماده غذایی خطرناک و مرگ آورفضاسازی جدید آمریکا برای لغو قرارداد بوئینگ با ایرانبررسی دلایل احتمالی سقوط هواپیمای آسمانآخرین جزئیات از پرداخت مطالبات فرهنگیانجزئیاتی از پیراهن‌های تیم ملی فوتبال ایرانخیابان پاسداران پس از اغتشاشات دراویشواکنش کاربران به اغتشاشات شب گذشته دراویشبرنامه موشکی ایران دفاعی و بازدارنده است/ ادعای ارسال موشک به یمن کذب استماهی گرفتن «رسانه های عربی» از آب گل آلود «آشوبگری دراويش»55 میلیون ایرانی یارانه دریافت می‌کنندرهبر انقلاب درگذشت فرزند احمد توکلی را تسلیت گفتندگلگون کفن های دفاع مقدس در خاک وطن آرام گرفتند+تصاویرروایت متقلبانه رسانه‌های ضد انقلاب از ماجرای علی کریمیماجرای تجاوز قطب فرقه نعمت الهیتصویر روزنامه‌های ورزشی امروزصفحه نخست روزنامه‌های امروز
تاریخ :1396/06/22 8:56 AM
معرفی برگزیدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران
شهاب حسين‍ی و ليلا حاتمی از جمله برگزيدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران بودند.

برگزیدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران معرفی می‌شوندبه گزارش بصیرآنلاین، برگزيدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران در بخش‌های مختلف با رأی هيئت داوران به شرح زير معرفی شدند:

 

بهترین کارگردانی:

اصغر فرهادی برای فيلم فروشنده

 بهترین فیلمنامه :

اصغر فرهادی برای فيلم فروشنده

 بهترین فیلمبرداری :

فرشاد محمدی برای فيلم رگ خواب
 

بهترین تدوین :

هایده صفی یاری برای فيلم فروشنده
 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

پانته‌آ پناهی‌ها برای فيلم لاک قرمز
 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

فرید سجادی حسینی برای فيلم فروشنده

 

بهترین بازیگر نقش اول زن :

لیلا حاتمی برای فيلم رگ خواب
 

بهترین بازیگر نقش اول مرد :

شهاب حسینی برای فيلم فروشنده

 بهترین موسیقی :

کارن همایونفر برای فيلم  اروند

 بهترين طراحی صحنه :

کیوان مقدم برای فيلم فروشنده

 بهترين طراحی لباس :

عباس بلوندی برای فيلم یتیم خانه ایران

 

بهترين صدابرداری :

بابک اردلان برای فيلم رگ خواب

 

بهترين صداگذاری :

بهمن اردلان برای فيلم رگ خواب

 بهترين چهره پردازی :

عبدالله اسکندری ، مهرداد میرکیانی برای فيلم لانتوری


بهترين جلوه های ویژه میدانی :

ایمان کرمیان برای فيلم ویلایی ها


بهترين جلوه های بصری :

سینا قویدل برای فيلم رگ خواب

 

بهترین فیلم :

فروشنده به كارگردانی اصغر فرهادی
 

بهترین کارگردانی مستند:

مهدی قنواتی برای فيلم همجا

 

بهترین فیلم مستند :


زنانگی كاری از محسن استاد علی 
 

بهترین فیلم کوتاه :

حیوان  كاری از بهرام ارک و بهمن ارک

 

بهترين انيميشن:

فرنوش عابدی برای فیلم پیش خدمت

 

 

انتهای پيام/

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.