تاریخ :1398/05/27 9:07 AM
ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است
«جی اینسلی» با اعلام اینکه رئیس‌جمهور آمریکا یک دروغگوی نژادپرست است، گفت باید تعصب درباره نژاد سفید را از کاخ‌سفید بیرون کرد.

نامزد دموکرات آمریکایی: ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است!به گزارش بصیرآنلاین به نقل از سی‌ان‌ان، جی اینسلی، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه با این شبکه تلویزیونی اعلام کرد ترامپ یک دروغگوی نژادپرست است.

اینسلی گفت: «ما شاهد منتشر شدن وحشت از کاخ سفید هستیم. به نظرم باید با این موضوع مقابله کنیم. به نظرم باید تعصب درباره نژاد سفید را از کاخ سفید بیرون کنیم. من به شدت به این موضوع اعتقاد دارم. به نظرم این گام نخست است. سپس باید ما با این موضوع نژادپرستانه مقابله کنیم. دولت فدرال باید از همه ما در برابر خشونت‌های ناشی از سلاح محافظت کند.»

وی افزود: «ما شاهد تهدیدی واقعی از جانب تعصب به نژاد سفید در کشور خود هستیم. رئیس اف بی آی آن را بزرگترین تهدید ناشی از تروریسم داخلی در آمریکا می‌داند. ما ابتدا باید با این موضوع مقابله کنیم و سپس به دنبال قوانین مبارزه با خشونت‌های ناشی از سلاح برویم.»

نامزد دموکرات آمریکایی گفت : «برخی از من می‌پرسند که چرا از ترامپ به خاطر تعصبش به نژاد سفید انتقاد می‌کنم. این به خاطر آن است که او واقعا به نژاد سفید تعصب دارد. ترامپ فردی است که کل سرمایه سیاسی خود را بر این موضوع بنا نهاد که بگوید باراک اوباما در کنیا متولد شده است. او به خاطر دروغ‌های نژاد پرستانه‌ای که گفته است تلاش می‌کند که وجود خود را به دیگران تحمیل کند.»

جی اینسلی گفت: «او تلاش می‌کند که از طریق دامن زدن به نژادپرستی و ایجاد شکاف به اهداف خود برسد. او اخیرا به شماری از اعضای کنگره آمریکا حمله کرد و از آن‌ها به خاطر نژادشان و رنگ پوستشان خواست که به کشور‌های خود بازگردند. آن‌ها را مردم آمریکا انتخاب کرده اند و بخشی از کنگره آمریکا هستند، اما او به آن‌ها حمله می‌کند و دروغ‌های نژادپرستانه ضد آن‌ها می‌گوید. او به آن‌ها می‌گوید لازم است که به جایی که از آنجا به آمریکا آمده اید بازگردید. او به ارزش‌های ما در آمریکا بدون هیچ ترس و بیمی و هیچ احترامی حمله می‌کند.»

اینسلی گفت: «ترامپ اقتصاد کشور ما را درگیر جنگ‌های اقتصادی کرده است. او در پیام‌های توئیتری خود دروغ می‌گوید. او موضوع تغییرات آب و هوایی را رد می‌کند.۷۵ درصد جامعه آمریکا و حتی سیاستمداران از هر دو حزب این را یک واقعیت می‌دانند.»

انتهای پیام/