تاریخ :1397/04/13 7:04 AM
نتایج بیستمین روز جام جهانی
بیستمین روز رقابت های جام جهانی فوتبال شاهد برگزاری دو دیدار پایانی مرحله یک هشتم نهایی بود.

به گزارش بصیرآنلاین؛  بیستمین روز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه  فوتبال شاهد برگزاری دو دیدار پایانی مرحله یک هشتم نهایی بود. در نخستین دیدار آن تیم های ملی فوتبال سوئد و سوئیس به مصاف یکدیگر رفتند و در دومین دیدار آن هم تیم های انگلیس و کلمبیا مقابل یکدیگر قرار گرفتند. 

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

سوئد ۱ - ۰ سوئیس / ادامه شگفتی سازی سوئدی ها با غلبه بر تیم یازدهم جهان

تیم های ملی فوتبال سوئیس و سوئد در نخستین بازی امروز به مصاف یکدیگر رفتند. سوئیسی ها که توانسته بودند در مرحله مقدماتی نتایج خوبی کسب کنند و پس از تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان تیم دوم از گروه پنجم رقابت ها به مرحله حذفی برسند در بازی امروز طراوت همیشگی را نداشتند و نتوانستند از این مرحله بالا تر بروند.

سوئدی ها که از سال 1958 نتوانسته بودند به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی برسند در ادامه روند خوب خود توانستند از این مرحله هم عبور کنند تا به جمع هشت تیم برتر راه یابند. وایکینگ ها در دور مقدماتی به عنوان صدرنشین از گروه ششم رقابت ها به این مرحله رسیده بودند و در مقدماتی جام جهانی هم توانسته بودند ایتالیا و هلند  را حذف کنند. 

///نتایج بیستمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

انگلیس ۱ - ۱ کلمبیا / سه شیر ها به لطف داور و ضربات پنالتی در جام‌جهانی ماندنی شدند

تیم های ملی فوتبال کلمبیا و انگلیس هم آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی را برگزار کردند. سه شیر ها به عنوان تیم دوم گروه هفتم و کلمبیایی ها هم به عنوان تیم نخست گرو هشتم به این مرحله رسیدند. انگلیسی ها در این بازی توانستند به برتری برسند تا حریف سوئد در مرحله بعدی شوند. 

بازی دو تیم بسیار پر برخورد بود و انگلیسی ها هم از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند. اما در ادامه و در لحظات پایانی کلمبیایی ها گل تساوی را به ثمر رساندند و پس از 120 دقیقه مسابقه انگلیس ها در ضیافت های پنالتی با نتیجه 4 -3 به برتری رسیدند. 

///نتایج بیستمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه