تاریخ :1397/04/05 7:45 AM
دستیابی به ظرفیت 190 هزار سو قابل تحقق است/برجام در ایران به یک مو بند است
وزیر اطلاعات در بازدید از مجتمع هسته ای نطنز گفت: دستیابی به ظرفیت 190 هزار سو غنی سازی مورد نظر رهبر معظم انقلاب قابل تحقق است.

به گزارش بصیرآنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی در حاشیه بازدید از مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن نطنز، با ستایش زحمات ارزشمند کارکنان این مجتمع گفت: یقین دارم با این آمادگی، دستور رهبر فرزانه انقلاب برای فعال شدن 190 هزار سو، دست یافتنی است و فرزندان انقلاب می توانند با توانمندی و آمادگی خود، این فرمان را محقق سازند.

وی با اشاره به اینکه دشمن از عهدشکنی خود پشیمان می شود، تاکید کرد: دشمنان بزودی خواهند فهمید که حتی اگر به نیت به زانو درآوردن ایران، این کار را انجام داده باشند، ملت ایران در برابر آنها زانو نخواهد زد.

 ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، 18 اردیبهشت 1397بصورت یکجانبه، خروج کشورش از توافق برجام را اعلام کرد.

وزیر اطلاعات یادآور شد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون نتوانسته اند ملت را به زانو درآورند و این آرزو را هم به گور خواهند برد.

علوی هشدار داد: تا زمانی که سایر اعضای امضاکننده برجام کارشکنی نکنند و از آن خارج نشوند و منافع ایران نیز تامین شود، ما متعهد به اجرای برجام هستیم اما اگر روزی منافع ایران تامین نشود و منافع ما در خروج از این توافق باشد، برجام در ایران به یک مو بند است و ما بزودی می توانیم نه تنها در جایگاه قبلی خود قرار بگیریم بلکه می توانیم فراتر از آن هم برویم.

حجت الاسلام والمسلمین علوی همچنین یادآور شد: این نخستین بار نیست که من از مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن بازدید می کنم، وضعیت را با گذشته مقایسه کردم و حاصل زحمات و مجاهدت بی سر و صدای کارکنان فرهیخته این مجموعه را مشاهده کردم.

انتهای پیام/س